Zuidpias Werken aan de weg Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht gemeente Gewijzigde openingstijden WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS\ 1 JUNI 2011 Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunning(en) Onttrekking voetpad aan het openbaar verkeer Agenda Welstands commissie ter inzage Legesverordening recreatieschap Rottemeren Structuurvisie buisleidingeri bhmri i'mm fitiwi min? 'uaaufflimiLSj op bestaande fundering en tijdelijk plaatsen bouwplaatsinrichting. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. ZEVENHUIZEN Knibbelweg 9 (2761 JB) Bouwen vrijstaande garage (ontvangen 20-05- 2011] Het college van burgemeester en wethou ders maakt bekend dat de gemeenteraad van de gemeente Zuidpias op 31 mei 2011 heeft besloten om een deel van het voetpad aan het Hertenkruid aan de openbaarheid te onttrek ken. Dit gebeurt op grond van artikel 9 eerste lid, van de Wegenwet. De stukken liggen met ingang van de dag na publicatie gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende binnen 6 weken een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders op deze gemeentepagina. Bierhoogtweg 17 (2761 JH) Plaatsen opbouw en tussenvloer in aanvoerhal (verzonden 26-05-2011) De Kievit 4 (2761 SR) Plaatsen dakkapel voorzijde woning [verzon den 24-05-2011) Zuideinde 10 (2761 DA) Bouwen schuur (verzonden 24-05-2011) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. ZUIDPLAS De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 7 juni 2011 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afge vaardigden behandelen de bouwaanvragen van de gemeente Zuidpias op het gemeente huis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 6 juni 2011 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belang stellenden meer toegelaten. Op 10 december 2010 heeft het algemeen bestuur van het recreatieschap Rottemeren de "Legesverordening voor het recreatieschap Rottemeren" vastgesteld. De verordening en de daarbij behorende tarieventabel zijn op 1 januari 2011 in werking getreden. De verordening met bijbehorende tarieventa bel liggen vanaf heden 6 weken ter inzage bij de receptie van het Raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. OVERIG Het ministerie van Infrastructuur en Milieu (lenM) werkt aan een Structuurvisie buisleidingen. Het doel daarvan is ruimte te reserveren voor toekomstige buisleidingen voor gevaarlijke stoffen. In de Structuurvisie wordt een hoofdstructuur vastgelegd van ruimtelijke reserveringen (buisleidingstroken) voor het vervoer van gevaarlijke stoffen door buisleidingen in Nederland voor de komende 25 a 30.jaar. In de meeste leidingstroken liggen nu al één of meerdere buisleidingen. Hierin is ruimte beschikbaar voor het leggen van nieuwe buisleidingen voor aardgas, olie producten of chemicaliën in de toekomst. Gevolgen Structuurvisie buisleidingen De locatie van de leidingstroken is in het voor traject in overleg met provincies, gemeenten en leidingexploitanten vastgesteld. Op www. ruimtelijkeplannen.nl is de visiekaart voor de structuurvisie gepubliceerd. Hierop is door in te zoomen goed te zien waar de leidingstroken precies komen te lopen. Daarbij is overlap met bebouwd en te bebouwen gebied zoveel moge lijk vermeden. Toch kan het gebeuren dat de leidingstroken de belangen van een gemeente of burger raken doordat deze over te bebou wen gebied lopen. Wanneer dit kenbaar wordt gemaakt bij het Ministerie van lenM dan wordt onderzocht hoe het tracé kan worden aange past om overlap te vermijden. Zienswijzeprocedure Vanaf 1 juni tot en met 12 juli 2011 liggen de ontwerp-Structuurvisie buisleidingen en het milieueffectrapport (MER) ter inzage. Een ieder kan naar aanleiding van deze ontwerp- Structuurvisie buisleidingen en MER een zienswijze inbrengen. U vindt Structuurvisie en MER op www.centrumpp.nl (Actuele con sultatieprojecten). Ook vindt u hier informatie over het indienen van een zienswijze. Gemeentehuis In verband met de feestdagen is het gemeentehuis gesloten op Donderdag 2 juni 2011 (Hemelvaart) Vrijdag 3 juni 2011 Maandag 13 juni 2011 (Tweede Pinksterdag) Milieustraten Voor de milieustraten in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen gelden de volgende openingstijden: Datum Milieustraat Nieuwerkerk a/d IJssel Milieustraat Zevenhuizen Donderdag 2 juni 2011 (Hemelvaart) Gesloten Gesloten Vrijdag 3 juni 2011 12.00 - 16.00 uur Gestoten Zaterdag 4 juni 2011 10.00 - 16.00 uur 9.00 - 12.00 uur Om de wachttijden bij de milieustraat te verkorten, kunt u op 3 en 4 juni ook met uw groenafval terecht bij de gemeentewerf in Nieuwerkerk aan den IJssel. De gemeentewerf heeft op deze dagen dezelfde openingstijden als de milieustraat in Nieuwerkerk aan den IJssel. wordt door de gemeente, in opdracht van Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, op de juiste hoogte gelegd. De werkzaamheden duren tot 15 juli ,n11. bedrijven aan de weg zijn het grootste >1 van de tijd bereikbaar, maar soms moet men even wachten op het werkver keer. Op dagen dat er asfalt opgebroken wordt, of er nieuw asfalt wordt aangebracht, kan de stremming enige uren duren. Naar verwachting wordt op woensdag 1 juni het eerste nieuwe asfalt aangebracht. Daarna zal er op nog drie andere dagen geasfal teerd worden. Sinds maandag 23 mei 2011 is de s'-Gra- venweg tussen de Kerklaan en Kortenoord afgesloten voor doorgaand verkeer. De weg is onderdeel van de boezemkade en Kadeversterking 's-Gravenweg Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmgtig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Dr. Van Westendorplaan 44, Moordrecht 4-kamer eengezinswoning (begane grond) Beschikbaar per 17 augustus 2011 Huur: 665,03 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Minimum bruto jaarinkomen 33.614,- Doorstromers vanuit een huurwoning genie ten voorrang. Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnum mer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 6 juni 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde for mulieren kunnen worden'behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6