makelaardij fcuiifcfccr tülil&i Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 15 JUNI 2011 Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen mm E B powered by nvm leplaan 82 Vraagprijs 150.000,-- k.k, Zuidkade 85 Vraagprijs 230.000,— k.k, Lindengaarde 32 Vraagprijs 259.000,— k.k. Galerij 68 Vraagprijs 189.500,— k.k. Jan Dorrekenskade West 6A Vraagprijs 250.000,k.k. Woon-/winkelpand Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met een van binnen uit te bereiken winkel. De aangebouwde winkel heeft een eigen entree en beschikt over een gebruiksop- pervlakte van 30 m2, een inhoud van ±151 m3 en is bestemd voor detailhandel. Bwjr. 1955, 138 m2 eigen grond, inhoud 314 m3, gebruiksoppervlakte wonen 78 m2 en overige ruimte 20 m2. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Ruime woonkamer; Open keuken met trap-/ kelderkast en L-vormige keukenopstelling v.v. koel/vries combinatie, vaatwasmachine, afzuigkap, keramische kookplaat en combimagnetron; Portaal met toegang tot de tuin, toegang tot de winkel en wasmachineaansluiting; Toilet met fonteintje. 1e Verd.: Over loop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel met meubel. 2e Verd.: Overloop met Vaillant HR c.v.- combiopstelling; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. *-■ V.' t*r •rwl Pr-? ft T7~ Goed onderhouden 3-kamer appartement Bijdrage VvE 104,37 per maand Oplevering in overleg In het kleinschalige appartementencomplex "Buekiscope" op de begane grond gelegen goed onderhouden 3-kamer appartement met balkon (Z) en berging in de onderbouw. Bwjr. 1997, gebruiksopp. wonen 80 m2, gebouwge bonden buitenruimte 10 m2 (balkon) en inhoud 227 m3. Het complex is op steenworp afstand gelegen van het fraaie en levendige centrum van Boskoop. Ind.: Entree/hal; Bergkast met Vaillant cv-combi instal latie; Ruime woonkamer met lichte plavuizenvloer; Semi- open keuken met L-vormige in kersenkleur uitgevoerde keukenopstelling v.v. wasemkap, gaskookplaat met oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasmachine; Hal; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine met ther mostaatkraan en vaste wastafel; Toilet met fonteintje; Bijkeuken/ wasruimte met wasmachine en drogeraansluiting; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer en toegang tot het balkon. 4-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, station en sportgelegenheden Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met ruim 11 meter diepe achtertuin (N/O) met vrijstaande pan- nengedekte stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 322 m3, gebruiksoppervlakte wonen 83 m2, 10 m2 overige inpandige ruimte en 125 m2 eigen grond. Winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met meterkast, bordestrap en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met gaskachel en kelderkast; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Douchegelegenheid; Portaal met gaskachels, wasmachineaansluiting en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met vaste kast, welke is v.v. een wastafel; 2 Slaapkamers aan de v.z., waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken zolderverdieping met dakraam. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping. Op de 3e en bovenste verdieping gelegen, zo te betrek ken, 3-kamerappartement met loggia, klein balkon en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1963, gebruiksopp. wonen 61 m2 (excl. loggia en balkon). Ind.: Entree/ hal met een strakke plavuizenvloer met hoge plinten welke doorloopt naar de keuken en het toilet; In 2007 vernieuwde meterkast; Toiletruimte met closet; Lichte woonkamer met laminaatvloer (2010); Aan de achterzijde van de woonkamer is d.rfi.v. een wand een praktische werkkamer gecreëerd met schuifwandkast v.v. c.v.- combiopstelling (Remeha HR, 2007); Gesloten keuken met wasmachineaansluiting, toegang tot het balkon (W) en rechte witte keukenopstelling (2007) met diverse inbouwappara- tuur; Badkamer v.v. een zitbad met thermostaatkraan, wastafel met meubel (2010) en designradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer (2010) en toegang tot de loggia. Bijz.: De complete c.v.- installatie is in 2007 aangelegd. Fraai gelegen eengezinshoekwoning Uitzicht over de rivier De Gouwe Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2009 Fraai gesitueerde en verzorgde eengezinshoekwoning met aangebouwde stenen berging, uitzicht op de levendige rivier de Gouwe en een fraai aangelegde achtertuin (W) met een aan het water grenzende hardhouten terras en achterom. Bwjr. 1988, 122 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 95 m2 en inhoud 300 m3. Ind.: Entfee/hal Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. apparatuur; Tuingerichte woonkamer met haard en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Over loop met open inloopkast; 1 Slaapkamer aan de v.z. (v/h 2) met dakvenster en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakvenster; Badkamer 2005) v.v. royaal ligbad, dou checabine met thermostaatkraan, hangend toilet en dubbele wastafel. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaap kamer met nagenoeg gevelbreed dakkapel en dakvenster; Verder is er de beschikking over een stookkast met hete lucht verwarmingsinstalla tie en Nefit Smartline HR c.v. combi installatie. 5-kamer eengezinswoning Op steenworp afstand van het centrum "Oude Dorp" Volledig geïsoleerd en hardhouten kozijnen Voormalige drive-in woning met inpandige garage, welke is verbouwd tot berging, waarbij het voorste deel bij de keuken is getrokken. De stalen kanteldeur met loopdeur is nog aanwezig. Parkeerplaats op eigen terrein. Achtertuin met terras en veranda. Bwjr. 2001, 118 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 109 m2, overige inpandige ruimte 6 m2 en inhoud 397 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met meterkast, trapopgang en ber ging; Toilet met fonteintje; L-vormige, open woonkeuken (2008) met inbouwapparatuur; Woonkamer met vide, c.v.-combiketelkast en openslaande deuren; Begane grond v.v. leistenen vloer met vloerverwarming. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voormalige woonkamer) met laminaatvloer en vaste kasten; Veel lichtinval, vrij uitzicht en bijzondere indeling door glazen achterpui en vide. Balkon. 2e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, closet, wastafel en wasmachineaansluiting; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. rjr 6-Kamer eengezinshoekwoning Vrijstaande stenen garage Nieuwe c.v. ketel (2011) In de groene en ruim opgezette wijk Groenswaard gelegen zeer ruime eengezinshoekwoning met voor- en achtertuin (Z) met vrijstaande stenen garage en achterom. Bwjr. 1971, 181 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 125 m2, externe bergruimte (garage) 18 m2 en inhoud ±417 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Ruime lichte door zon woonkamer v.v. lichte plavuizenvloer met vloerver warming en trapkast; Open keuken met toegang tot de tuin en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. apparatuur. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met royale douchecabine, hangend toilet, wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Portaal met vaste kast; Waskast met wasmachine en drogeraansluit ing; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop; Stookkast met Atag HR cv-combi installatie (2010); 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de bergvliering; 1 Zeer ruime zolderslaapkamer met dakvenster en kopgevelraam. 3-kamer appartement In 2007/2010 grotendeels intern gerenoveerd Bijdrage VvE 58,- per maand 3-Kamer (voorheen 4) appartement Geheel v.v. dubbele beglazing (2009) Bijdrage VvE 196,- p.m. (incl. 58,- voorschot stookkosten) Op de 4e etage gelegen goed onderhouden en deels op nieuw ingedeeld 3-kamer appartement (v/h 4) met balkon (Z/W) en berging in de onderbouw. Dit appartement is als het ware zo te betrekken en is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1969, gebruiks opp. wonen 87 m2, gebouwgebonden buitenruimte 11 m2 en inhoud 273 m3. Ind.: Entree/tochtsluis; Hal; Toilet; Semi-open keuken met U-vormige keukenopstel ling uitgevoerd in kersen/vanille en v.v. inb.app.; Tegenover de keukenopstelling is een rechte opstelling in dezelfde uitvoering welke is v.v. een wasmachine en drogeraan sluiting; 1 Slaapkamer aan de voor zijde v.v. 3 vaste kasten, waarvan 1 kast is v.v. de boiler (huur); 1 slaapkamer aan de achterzijde (v/h 2) met toegang tot het balkon en toegang tot de badkamer; Ruime luxe badkamer v.v. duo hoekligbad (whirlpool), douchecabine en wastafel met meubel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 48