Oudheidkamer open Zwemvierdaagse in Polderbad Opbrengst collecte Maag Lever Darm Stichting Feestelijke opening vernieuwd schoolplein Rehobothschool L GENDIJK SUCCESVOL VERKOPEN SUCCESVOL AANKOPEN BETROUWBAAR TAXEREN WEI g 13 Aanhouding na diefstal kentekenplaat Zwemmen Zinderend zwemweekend Barracuda in Bückeburg HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 29 JUNI 2011 Bieb in de zomer Jeugdvakantiespelweek IN VERKOOP NIEUW IN VERKOOP te koop Nieuwerkerk aan den IJssel - Politie Hollands Midden heeft woensdag 22 juni rond 22.10 uur twee man nen van negentien en 21 jaar uit Rotterdam aangehouden omdat zijn een kentekenplaat van een auto geparkeerd aan de Wilg hadden ge stolen. Een getuige waarschuwde de politie terwijl de mannen gingen ervandoor richting de Es. De getuige zag hen nog onder het spoor door gaan. De politie ging op zoek naar de twee en kwam een wandelaar tegen die de kentekenplaat had ge vonden. Even later konden de twee mannen worden aangehouden op het Oranjepad. De eigenaar heeft aangifte gedaan van vernieling dan wel poging diefstal van de kente kenplaat. Bückeburg/Nieuwerkerk aan den IJssel - Het was de zwemmers van Van Vliet Barracuda er dit jaar alles aan gelegen om in zusterstad Bück eburg evenals vorig jaar de Bergbad- Pokal te winnen. Ondanks slechte weersomstandigheden behaalde Barracadua in een felle concurren tiestrijd een dik verdiende tweede plaats, wat een zilveren beker op leverde. Deze komt in de prijzenkast te staan naast de gouden beker van vorig jaar. In het 50 meter buitenbad werden indrukwekkende pr's gezwommen. Meest opvallende pr's waren er voor Mark Slagmolen met 48 seconden op de 100m vrije slag, Giullia Rol- loos met 12 seconden op de 50m sprint schoolslag, Niels Roder met 18 seconden op de 100m vlinder slag, Liliana Jannink met 12 secon den op de 200m wisselslag, Tamara van den Brink met 12 seconden op de 100m vrij en Iris van Berkel met 11 seconden op de 50m vlinderslag. Donderdag 30 juni worden onder meer Ian Minnigh, Owen van Krim pen en Floyd van Hoof van Barra cuda gehuldigd worden in het Pol- derbad; zij deden mee aan de NJK op 17 juni in Dordrecht. Ook andere zwemmers zullen dan in het zonne tje gezet worden. De huldiging be gint om 18.45 uur in het Polderbad. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Oudheidkamer van de Historische Vereniging Nieuwerkerk aan den IJssel is zaterdag 2 juli open van 14.00 tot 17.00 uur. Op de stalzol der is de wisselexpositie 'Wikken en wegen' te zien. Daarnaast zijn er nieuwe aanwinsten. De sinds 2007 presente Moordrechtse touwbaan wordt gedemonstreerd door Appie van Adrichem. De Oudheidkamer is te vinden aan de 's-Gravenweg 6a in de monu mentale boerderij Nooit Gedacht. De toegang is vrij. Voor meer infor matie: 0180-312228. Recente aanwinst. Nieuwerkerk aan den IJssel - Zwemvereniging Van Vliet Barra cuda organiseert voor de week van maandag 4 tot en met vrijdag 8 juli de zwemvierdaagse. Er wordt ge zwommen op de maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 18.00 tot 20.30 uur. De zwemvierdaagse is geschikt voor alle leeftijden, mits uiteraard in het bezit van een zwemdiploma. Er worden twintig banen per avond gezwommen; kin deren tot tien jaar zwemmen er tien per avond. Indien men op één van de avonden verhinderd is, kan men op een andere avond het dubbele aantal zwemmen. Zwemmen voor Unicef Met het zwemmen van de zwem vierdaagse kan men zich per ge zwommen baan laten sponsoren. De opbrengst is bestemd voor Unicef. Evenals andere jaren worden de jongste en de oudste deelnemer in het zonnetje gezet en voor alle deelnemers is er een medaille. De vóórinschrijving voor de zwem vierdaagse vindt plaats op donder dag 30 juni van 18.00 tot 20.30 uur in zwembad het Polderbad; op za terdag 2 juli kan van 9.30 tot 16.00 uur ingeschreven worden in winkel centrum Reigerhof. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de 17e keer wordt dit jaar de Jeugdva kantiespelweek georganiseerd. In de laatste week van de zomervakantie, van maandag 8 tot en met 13 augus tus, vinden tal van activiteiten plaats. Vóór het begin van de zomervakantie krijgen de kinderen op school het bij behorende programmaboekje uitge reikt. Op maandag staat een voetbal en dansfeest in Braziliaanse sfeer op het programma; op dinsdag kunnen de kinderen meedoen aan een Oud- Hollands spelletjesfeest; op woensdag en donderdag staan de activiteiten in het teken van Frankrijk en Ame rika met onder meer schilderen, een theatervoorstelling, een jeu de bou- lestoernooi en een indianendorp. Op vrijdag is het 'Dolle drie landen dag'; dan staan de activiteiten in het teken van Italië, België en Engeland en op zaterdag is het thema 'Noorwegen', waarbij de kinderen zich in de wereld van de vikiningen begeven. Meer in formatie: www.jeugdvakantieweek- nwk.hyves.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkaan den IJssel 1.401,46 bijdrage. Collectant gemist? Giro onlangs gehouden collecte van de opgebracht. De organisatie bedankt 2737 ten name van Maag Lever Maag Lever Darm Stichting heeft in collectanten en gevers voor hun Darm Stichting te Amersfoort. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de bibliotheek gelden in de vakan tieperiode van 11 juli tot en met 13 augustus de volgende openingstijden: maandag gesloten; dinsdag 14.00- 17.00 uur; woensdag: 14.00-17.00 uur; donderdag 14.00-17.00 uur; vrij dag 14.00-17.00 uur en 18.30-20.30 uur; zaterdag gesloten. Van vrijdag 24 juni tot en met zaterdag 30 juli geldt voor boeken een uitleentermijn van zes weken. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met de ingebruikname van het nieuwe klimrek werd woensdag 8 juni het opgeknapte schoolplein van de Re hobothschool feestelijke geopend. Al likkend aan een ijsje konden de kinderen genieten van de diverse nieuwe attributen op het school plein, dat mede dankzij de inzet van een aantal ouders weer een aantal jaren meekan. N,tu^?v^v Pijlkruid 4, Moordrecht 209.000,- k.k. Verrassend ruim huis mét garage en zonnigetuin^^^^ den IJssel herenstraat 10, Nieuwerkerk aan 219.000,- k.k. Sfeervol wonen in dit leuke oude huis Uniek plekje NWWI Kroonkruid 69, Nieuwerkerk aan den Ussel 209.000,- k.k. Leuk huis om fijn te wonen! Zonnige tuin, modebadtom^ MAKELAAR

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 13