peauty Samen voor één muzikale basisvoorziening Noordelijke expositie 750e aanmeldinq op Zuidpias Actief e |4 Suii Sun and Beauty Store Nagels Behandeling van de maand Super Hars acties heel de maand juli 50% korting Zonnen HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 29 JUNI 2011 23 Wij bieden schoonheidsbehandelingen, pedicure en manicurenabehandelingen, massages, brazilian wax, acryl- of gel nagels, een heerlijke zonnebank en nog veel meer. Kijk voor vele extra's en meer informatie op www.sunandbeautystore.nl In de maand juli een nieuwe set gel- of acrylnagels naar keuze voor slechts 32,50 MET 3 WEKEN GARANTIE. Normale prijs €49,95. Zowel ronde als rechte nagels is mogelijk. Voor uw nagels of teennagels kunt u weer 7 dagen in de week bij ons terecht. U betaalt nu slechts €32,50 voor een schoonheidsbehandeling van 60min. Normale prijs €50,- Deze behandeling bestaat uit: reinigen, peeling, stomen, huidanalyse, onzuiverheden verwijderen, epileren, gezicht 's en decolleté massage, masker, dag verzorging en na afloop mogelijk professionele visagie mogelijk! - Onderbenen van €20,50 voor €9,95 - Armen van €20,50 voor €9,95 - Hele benen van €34,95 voor €17,50 - Bikinilijn van €15,50 voor €8,00 - Oksels van €15,50 voor €8,00 In de maanden Juni, Juli en Augustus zonnen voor maar €9,95 per bezoek tot 20 minuten. Ook onder de Ergoline 1100. Na het zonnen kunt uw gebruik maken van onze gratis aftersun. Zuidplas - De samenwerking tussen Stichting Nieuwerkerkse Muziekschool en Stichting De Zeven Muzen is een feit. De voorzitters van beide stichtingen ondertekenden donderdag 23 juni het officiële samenwerkingscontract in het gemeentehuis onder toeziend oog van cultuurwethouder Jan Verbeek. Door Erwin van 't Hof De twee stichtingen gaan samen onderzoeken op welke manier één basisvoorziening voor muziekon derwijs moet worden ingevuld in Zuidpias. Hiervoor zijn drie werk groepen ingesteld. Personeel, huis vesting en aanbod. De werkgroe pen gaan in overleg in drie fases. Peter Suijker van de Nieuwerkerse Muziekschool legt het plan van aanpak uit: "De eerste fase is in ventarisatie, welke faciliteiten zijn er bereikbaar. De tweede fase gaat over de opties. Hoe gaan we de samenwerking aanpakken, wat is er allemaal mogelijk? In de derde fase leggen we alle opties bij el kaar en wordt er een besluit geno men welke de voorkeur hebben." Hans Huizinga uit de werkgroep huisvesting waarschuwde de overi ge leden dat communicatie in deze zaak erg belangrijk is. "We moeten elkaar constant informeren, anders werken de groepen langs elkaar heen en wordt het geheel niet sa menhangend." Het is nog afwachten tot welke beslissingen de werkgroe pen komen. Voor schooljaar 2012- 2013 moet er een concreet plan van aanpak op tafel liggen. Verbeek waarschuwde voor de aankomende bezuinigingsronde. "Op termijn moet er 2,1 miljoen euro worden bezuinigd, waar dit vandaan gaat komen is nog steeds onduidelijk. Wel wil ik van tevoren gezegd heb ben dat er is aangekondigd dat alle middelen om deze bezuinigingen te realiseren bespreekbaar zijn." Naast de officiële ondertekening was er ook ruimte voor muziek. Alle aanwezigen kregen een boomwhac- ker. Na een korte instructie galmde de muziek door de raadszaal. "Zo zie je maar dat iedereen muziek in zich heeft, je hoeft het alleen maar naar buiten te laten komen", merkte één van de aanwezigen achteraf op. Wethouder Verbeek is erg blij met Na een korte instructie galmde de muziek door de raadszaal. de samenwerking. "Dit is een bij zonder avond, een belangrijke stap voor de muziek in de gemeente Zuidpias. De komende maanden moet er veel werk verricht worden, maar ik heb er alle vertrouwen in dat het goed gaat komen." Verbeek benadrukt het belang voor muziek voor kinderen. "Het is belangrijk dat kinderen zich ontwikkelen, het volgen van muziekonderwijs kan daar een belangrijke rol in spelen. Al te meer een reden om flink in te zetten op goede muziekfacili- teiten in de gemeente Zuidpias." Nieuwolda/Zuidplas - In Galerie 10 bij 10 wordt zondag 10 ju Ii om 15.00 uur een expositie geopend van het werk van Nederlandse kunstenaars met een Molukse achtergrond. De openingshandeling wordt ver richt door dr. Dieter Bartels, expert op het gebied van de Molukse sa menleving. Na de opening brengen Patricia Kuiper en George Hiti- jahubessy enkele Molukse liederen ten gehore. De expositie biedt een overzicht van werken van Eddy Ma- nuhutu, Nicolaas Ririmasse, Loema- moli, Bart Belonje en Sia Fanoembi. De galerie is gevestigd aan Dok 1a. Voor meer informatie: www.galerie- 10bij10.nl. Sanne van Tien hoven is het 750e lid van Zuidpias Actief. Zuidpias - De website Zuidpias Actief heeft sinds donderdag 9 juni 750 le den. Op die dag meldde de 16-jarige Sanne van Tienhoven uit Nieuwer- kerk aan den IJssel zich aan. Op zaterdag 25 juni kreeg Sanne een T-shirt van Zuidpias Actief en werd zij door presentator Jos Kluiver ge ïnterviewd in het radioprogramma 'Zuidpias in het Zomerweekend'. Hierin vertelde Sanne dat zij de dis cussies op het forum van de website volgt en dat zij het leuk vindt de fo to's te bekijken die op de site staan. Het interview is terug te luisteren via www.omroepzuidplas.nl. Voor meer informatie: www.zuidplasactief.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 23