TUINMAAT - natuurlijk ook uw tuinman Kaasspecialist laat Regina fietsen Tips voor geslaagde burendag Milieucertificaat voor Mommers Schoonmaakservice HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 29 JUNI 2011 27 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRI7VICHEID IN DE RECIO De vernieuwde showroom van de Van der Linden Groep. Tuinen zijn er in alle soorten en maten. Tuinbezitters ook. En allemaal hebben ze zo hun eigen ideeën hoe hun droomtuin eruit moet zien. Zoekt u een hovenier die uw dromen kan waarmaken? Dan bent u bij hoveniersbedrijf Tuinmaat aan het juiste adres. Waddinxveen - De winter is voor bij, de koeien gaan naar buiten waar het jonge gras lonkt; tijd voor Graskaas. Deze kaas wordt vervaardigd van de eerste melk, van het eerste gras; is extra jong, zacht en romig, gezond en rijk aan natuurlijke ingrediënten. Met dit thema hield de Kaasspe cialist in winkelcentrum Reigerhof een opvallende Graskaasactie. In de eerste twee weken ontvingen de klanten bij iedere aankoop van Graskaas of een van de andere producten een kassabon met een uniek actienummer. Metdit actienummer konden klan ten zich aanmelden op de website van de Kaasspecialist. Hier moesten ze een paar vragen beantwoorden en zo maakten ze kans op een milieuvriendelijke Cargo Bike. Op de foto Regina Catsburg die uiteindelijk de trotse winnaar is geworden van deze unieke fiets. Ze ontving de sleu tel uit handen van Kaasspecialist Theo van Dongen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Oranje Fonds en Douwe Egberts, de or ganisatoren van de jaarlijkse 'Burendag', delen vrijdag I juli van 14.00 tot 16.00 uur in winkelcentrum Reigerhof, ter hoogte van de vestiging van Al- bert Heijn, allerlei inspiratiematerialen uit om van Burendag, op zaterdag 24 september, een succes te maken. Deze zesde editie van de Burendag heeft het thema 'Koppen bij elkaar' meegekregen. De organisatoren roepen buren in heel Nederland op 'de koppen bij elkaar te steken' en een goed idee voor hun buurt te verzinnen. Tijdens de 'Koppen bij Elkaar Inspi ratietour' deelt het promotieteam pennen, blocnotes en een flyer met allerhande tips voor het orga niseren van een geslaagde Buren dag uit en wordt er gratis koffie geschonken. Van ideeën die bij het Oranje Fonds aangeleverd worden, wordt vervolgens bepaald of deze in aanmerking komen voor een bijdrage die kan oplopen tot 500 euro. In totaal stelt het Fonds 1,5 miljoen euro beschikbaar. Voorbeelden zijn het opknappen van de speeltuin 'om de hoek', of het organiseren van een sport toernooi voor de eigen buurt. Douwe Egberts wil buren in Ne derland inspireren om, onder het genot van een kop koffie, te ko men tot goede ideeën voor de buurt. "Koffie maakt namelijk alert en houdt mensen scherp. Dat zijn twee ingrediënten voor goede ideeën", aldus Harm-Jan van Pelt, algemeen directeur van Douwe Egberts Retail. Vorig jaar bracht Burendag één miljoen buren bij elkaar. Omdat Albert Heijn een belangrijke buurt functie heeft, is een groot aantal locaties aangewezen voor de 'Kop pen bij Elkaar Inspiratietour'. Voor meer informatie: www.burendag.nl. Jan Oskam: "Als zelfstandig ho venier leg ik mij toe op het ont werpen, aanleggen en onderhou den van tuinen. Ik heb ervaring met alle werkzaamheden die een professionele tuinman in en om de tuin tegenkomt. Van periodiek snoeiwerk tot het aanbrengen van nieuwe beplanting, en van sierbestrating of schuttingen tot het ontwerpen en aanleggen van complete tuinen." Tuinmaat levert altijd maatwerk. Of het nu gaat om het ontwerpen van uw droomtuin of om jaarlijks onderhoud, voor Jan Oskam is het een uitdaging ervoor te zorgen dat het resultaat perfect aansluit bij uw wensen. Oskam: "Dat ik al leen werk, is hierbij een voordeel: als klant overlegt u direct met mij, zonder tussenkomst van an deren. Dit maakt ook een scherpe prijsstelling mogelijk. U betaalt dus nooit teveel." In een vrijblijvend gesprek brengt Oskam uw wensen in kaart en adviseert over wat er mogelijk is. Vervolgens stelt hij een offerte en planning op. "Verleent u de op dracht, dan kunt er zeker van zijn dat deze netjes en met zorg wordt uitgevoerd. En vanzelfsprekend vindt zo nodig nog tussentijds overleg plaats. Kortom, u krijgt de service die u van uw persoonlijke tuinman mag verwachten." Hoveniersbedrijf Tuinmaat is ge vestigd te Waddinxvee. Voor meer informatie: 0182-391402 of 06- 20005060 en www.tuinmaat.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Mommers Schoonmaakservice heeft als één van de eerste bedrijven in de gemeente Zuidpias de internationale milieunorm ISO 14001 behaald. Om de norm te halen, moet de bedrijfs voering aan strenge milieueisen voldoen. Klanten, leveranciers en me- dewerkers kunnen er door deze certificering vanuit gaan, dat Mommers Schoonmaakservice voldoet aan relevante wet- en regelgeving en aan de beheersing van milieurisico's. Mommers Schoonmaakservice streeft naar een permanente verbetering van de milieuprestaties van de organisatie. Naast het behalen van het mi lieucertificaat hebben de mede werkers van Mommers Schoon maakservice zich de afgelopen maanden tevens volledig ingezet voor de hercertificering voor ISO 9001 en voor het branchespeci- fieke OSB Plus certificaat. Mommers Schoonmaakservice, gevestigd op het bedrijventerrein Hooge Veenen, is gespecialiseerd in het dagelijks schoonmaken van openbare en niet-openbare gebou wen in de profit en non-profit sec tor. Daarnaast worden aanvullende diensten verrichtals het wassen van ramen, het behandelen van vloeren en het reinigen van gevels. Voor meer informatie: 0180-314335 of www.mommers.nl. Tijdens zijn bezoek aan Mommers Schoonmaakservice overhandigde burgemeester Gert-Jan Kats van de gemeente Zuidpias het milieucertificaat aan directeur Mark Mommers.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 27