Taart voor de beste ouder- kindcombinatie De Graaff en Van der Hoeken winnen op Spa Francorchamps Piraten op 't Reigerbos Zingen in buitenlucht John Stofberg wint Chateauroux HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 29 JUNI 2011 39 Autosport Jeugdviswedstrijd Lingo spelen in bibliotheek Krappe veertienhonderd euro voor Maag Lever Darm Stichting Zomerdrive Grote Avond 7 Muzen De Audi R8 LMS GT3 van De Graaff en Van der Hoek. MoerkapelIe - Badmintonvereni ging Enthos sloot vrijdag 24 juni het seizoen af met de traditionele barbecue en het ouder-kindtoer- nooi. De jeugdige leden Jorian Bos en Vera Hogerwaard stellen zoveel prijs op de jaarlijkse afsluiting dat zij de deuren langsgingen om wal noten te verkopen en zo hun club een financiële bijdrage te leveren. Er komt geen subsidie meer van de ge meente zo hadden zij vernomen en 'volgend jaar willen we natuurlijk wel weer een barbecue'. Het leverde Zevenhuizen - Postduivenvereniging de Stormvliegers had dit weekend een concours vanuit midden Frank rijk, Chateauroux op een afstand van 609 km. Zaterdag 25 juni was het weer te slecht om te vliegen dus werden de duiven zondag om 6.15 uur gelost. Om 14.58 uur klokte John Stofberg de eerste duif van de vereniging voor Nico Koppenaal en Ron van de Made De duif van John hen een groot applaus en klein pre sentje op. Het drukbezette ouder-kindtoernooi werd gewonnen door Wiljo Bovekerk met pa. Zij kregen een taart uitge reikt. Zo ook Joelle Mauritz met ma, zij ontvingen een taart als aanmoe diging. Het nieuwe seizoen begint bij En thos op vrijdag 19 augustus! leder een is welkom een kijkje te komen nemen in dorpshuis Op Moer van 18.30 tot 20.30 uur. had met een snelheid van 70 km.p/u gevlogen. De laatste prijsduif arri veerde vijf kwartier later. Uitslag: 1-24 John Stofberg, 2-21 Nico Koppenaal, 3-6-10-13-16- 23-25 Ron van de Made, 4-8 Cor Zweere, 5-17 Marco Flier, 7-9-18 Ton Looye, 11. Johan Breedijk, 12. Rinus Jongenelen, 14. Ben Koole, 15-18 Johan Heykoop. Spa Francorchamps/Zevenhuizen - Robert de Graaff en Ardi van der Hoek, sinds enige tijd de opvolger van Philippe Ribbens, namen in het weekend van 25 en 26 juni deel aan de races op Spa Francorchamps. Tegen alle verwachtingen in wist het duo, rijdend in een Audi R8 LMS GT3, de training als snelste af te sluiten, waardoor De Graaff zater dag op pole konden starten. Na de herstart, door een crash in de twee de ronde, wist De Graaff zelfs een kleine voorsprong op te bouwen. Toen het hele veld de verplichte pitstop had gedaan bleek de Audi Zevenhuizen/Moerkapelle - In de boezemsloot bij de drie molens aan het Ottevangerpad (Molenviergang) wordt zaterdag 2 juli een viswed strijd voor de jeugd van acht tot en met vijftien jaar gehouden. Inzet is de wisselbeker 'Molenviergangbo- kaal'. De jeugd zal met raad en daad worden bijgestaan door ervaren wedstrijdvissers. De wedstrijd be gint om 14.00 uur. De prijsuitreiking vindt plaats bij de molen van Johan Ottevanger. Opgeven kan via 0180- 632942 (tussen 17.00 en 19.00 uur) of aatvis@ziggo.nl. Voor meer infor matie: www.h-z-m.nl. een voorsprong van ruim zestien seconden te hebben. Dit was het resultaat van de door teammanager Brinkmann tactisch goed geplande pitstop. Van der Hoek vergrootte die voorsprong naar bijna 30 seconden in de resterende 35 minuten van de race, waardoor de overwinning een feit was. Op zondag nam Van der Hoek de start vanaf pole voor zijn rekening. Na wederom een herstart door een crash ging Van der Hoek goed op weg. De Graaff nam het stuur over en wist zich naar een derde plaats te rijden. Hij slaagde er echter niet in deze plek veilig te stellen. Zevenhuizen - In de plaatselijke vestiging van bibliotheek De Groene Venen kan tijdens de zomervakan tie, van maandag 4 juli tot en met zaterdag 14 augustus, tijdens de openingsuren het spel 'Lingo' ge speeld worden. Hiervoor wordt het spel op een groot scherm geprojec teerd en op een scorebord kan de stand bijgehouden worden. Aan het eind van de zomervakantie krijgt de topscorer een eervolle vermel ding op de website van de biblio theek en wordt er een leuke prijs uitgereikt. Aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Moerkapelle De onlangs gehou den collecte voor de Maag Lever Darm Stichting heeft in Moerka pelle 1.399,58 euro opgebracht. De organisatie bedankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. Collectant gemist? Giro 2737 ten name van Maag Lever Darm Stich ting te Amersfoort. Zevenhuizen - Bij bridgeclub Ze venhuizen werd vorige week de zesde zomerdrive gespeeld. In de A-lijn werden Patricia Niewold en Marijke Stolker eerste met 65,63°/o. Tweede werden Ruud Bantje en Mark de Wall met 63.54%, derde Ria Gaarkeuken en Lieke van der Linden met 60.76% en als vierde eindigden Herma en Bas Dullaart met 54.86%. Didi van Vliet en Betty Zuiderwijk eindigden bovenaan in de B-lijn met 72.50%, gevolgd door Erik Mulder en Rennie Valentijn met 63.54%, Truus Caré en Erika Klui ver met 60.83% en Nicole en Mar tin de Wilde met 57.29%. Zevenhuizen - In de Ontmoe- tingskerk vond zaterdag 25 juni 'de Grote Avond van de 7 Muzen' plaats. Vanaf 19.00 uur lieten de kinderen horen en zien wat ze dit jaar allemaal geleerd en gemaakt hebben. De kerk was versierd met schilde rijen, gemaakt tijdens de cursus 'Schilderen voor kinderen' en op een tafel waren werkstukken uit de cursus 'Lol met wol' te bezich tigen. Een dertigtal kinderen liet aanwezige ouders, grootouders en andere belangstellenden horen, dat ze op muzikaal gebied in de afgelopen tijd veel bijgeleerd had den. De nieuwe cursus 'Lol met wol' gaat van start op maandag 5 september; de cursus 'Teken en schilderen voor kinderen' begint op woensdag 21 september. Voor meer informatie: www.deze- venmuzen.nl <http://www.deze- venmuzen.nl> Zevenhuizen - Dat was even schrikken voor iedereen die vrijdag 24 juni door het dorp liep. Van de Wielewaal ti aan de Dorpsstraat, overal waren piraten te zien, op zoek naar vertier. Het was voor de kleuters van de openba basisschool 't Reigerbos tijd voor het jaarlijkse zomerfeest, met dit jaar als thema 'piraten'. Oud Verlaat - Tijdens de Sing Inn, op zondag 26 juni, werd door de aan wezigen enthousiast meegezongen op de muziek van de, uit Zevenhuizen afkomstige, band Living Faith. Voorganger tijdens de Sing Inn was Ewout van Oosten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39