40% korting ■MJ KNAAP Buitenzonwering IAIIJ MAKEN RUIMTE VOOR DE NIEUWBOUW: r 50% op diverse tuinmeubelen. de Haij van der\A4nde advocate n Tot Intratuin Pijriacker Intratuiri Zoetermeer Winnaars tuinenwedstrijd Van Tuyl wint Open Biljart Kampioenschap i OPEN I wÊÊm MAATWERK www.open-maatwerk.nl Bremmer Schoenen www.bremmerwaddinxvfcêrvnl Thuis in de regio. Biljarten OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande Waddinxveen Damesschoenen t/m maat 44, herenschoenen t/m maat 49! k°Rtiiuc HART VAN HOLLAND REGIO 29 JUNI 2011 3 intratuin Zevenhuizen-Moerkapelle - Voor de derde keer op rij is door Woon- partners Midden-Holland een tui nenwedstrijd uitgeschreven voor Zuidpias; voor Zevenhuizen en Moerkapelle. Door 45 huurders werd gehoor gegeven aan de oproep om mee te doen. Voor de jury, bestaande uit de twee woonconsulenten Marianne Kuipers en Lidy Verbree, opzichter Ronald de Jong en Sandra Wessels van Flowers en Feelings, was het een behoorlijke klus om uit alle deelnemende tuinen een selectie te maken, waarbij gelet werd op ontwerp, beplanting, ver zorging en originaliteit. De jury was blij verrast door het enthousiasme en de creativiteit van de bewoners, waaruit blijkt dat voor velen de tuin een verlengstukje van het huis is. Uiteindelijk werden tien prijswin naars geselecteerd. De eerste prijs ging naar de tuin van Betty Jansen aan Het Hogeland 8 in Zevenhui zen; op de tweede plaats eindigde de tuin van de familie Slingerland aan de Prins Willemstraat 24 in Moerkapelle en derde werd de tuin van de familie Van de Bor aan De Lente 2. Op dinsdag 28 juni werden de bij behorende prijzen uitgereikt. Deze varieerden van cadeaubonnen van 150 euro voor de eerste prijs tot 25 euro voor de vijfde tot en met de tiende prijs. Winnaars en jury van de tuinenwedstrijd, met links Betty Jansen, die de hoofdprijs in ontvangst mocht nemen. Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Kijk ook op intratuin.nl Donderdag en vrijdag koopavond. Moerkapelle - De finaleavond van het OBKvM kende een sterk deel nemersveld. Na weken biljarten in Het Wapen van Moerkapelle moch ten de vier sterkste spelers uit de regio zich opmaken voor de strijd om de felbegeerde wisselbokaal. De eerste halve finale werd een treffen tussen clubgenoten Cor van der Wilt en Anton van Tuyl van BV 't Centrum uit Waddinxveen. Nor maal gesproken zijn beide spelers aan elkaar gewaagd, maar juist op de beslissende avond kon Van der Wilt niet in zijn 'spelletje' komen. Van Tuyl speelde gedegen en wist de partij vrij eenvoudig te winnen. De tweede halve finale ging tussen Janus Hordijk uit Moordrecht en de thuis spelende Paul de Vos. Na een ge- lijkopgaande strijd in het begin van de partij wist Paul in de tweede helft van de partij een voorsprong op te bou wen die hij niet meer uit handen gaf. De strijd om het goud ging tussen De Vos en Van Tuyl, afkomstig uit Nieu- werkerk aan den IJssel. Direct vanaf acquit waren de plannen van beide spelers duidelijk. Met sterk biljart spel van beide heren werd het een spannende strijd die uiteindelijk nipt in het voordeel van Van Tuyl uitviel. Door deze overwinning verwees hij de kampioen van vorig jaar naar de tweede plaats. Het brons ging naar Hordijk. BOUWBEDRIJF (oio) 222 io io www.knaapbouwbedrijf.nl Nu 15% korting op alle buitenzonwering! Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 1 Geldt niet voor aanbiedingen en niet op de nieuwe collectie Heeft u voetklachten? Bel 0182 - 61 20 12 en maak een afspraak met de registerpodoloog. Kerkweg Oost 177 - Waddinxveen Tel(0182) 61 20 12 Openingstijden: maandag gestoten, dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 /13.30 - 18.00 uur, zaterdag 9.00 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3