makelaardij Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUI DPLAS\ 29 JUNI 2011 WADDINXVEEN WADDINXVEEN leplaan 41 Vraagprijs 165.000,- k.k, Noordkade 149G Vraagprijs 549.500,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl powered by nvm v.+~*nr%~ Luxe geschakelde villa met garage Gelegen direct aan de rivier 'De Gouwe' Mogelijkheid tot uitbreiding van de woning aanwezig Direct aan de levendige rivier 'De Gouwe' gelegen luxe geschakelde villa met aangebouwde garage, parkeermo- gelijkheid voor meerdere auto's op eigen terrein, ruim dakterras en terras. Bwjr. 1992, 243 m2 eigen grond, inhoud 555 m3 (incl. garage), gebruiksopp. wonen 135 m2, overige inpandige ruimte 22 m2 (garage) en gebouwgebonden buitenruimte 33 m2 (dakterras). Ind.: Entree/hal; Garderobekast met toegang tot de kel der; Toilet v.v. fonteintje; Fraaie woonkamer met uitzicht over de rivier "De Gouwe" en gashaard; Ruime open eetkeuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Inpandig te bereiken garage met aansl. wasapp. 1e Verd.: Overloop; Royale slaapkamer aan de achterzijde met schuifwandkast en toegang tot het dakterras; Luxe badkamer v.v. douchecabine, ligbad, hangend toilet, wastafel met meubel en vloerverwarming; 1 Slaapkamer aan de voorzijde. Compleet verbouwde jaren '30 2-onder-1 kapwoning Voortuin met mogelijkheid tot parkeren van 2 auto's Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2010/2011 Nabij het centrum van Zevenhuizen gelegen sfeervolle jaren '30 2-onder-1 kap woning met aangebouwde stenen garage met elektrische deur en toegang naar de achtertuin. De tuin (ZW) beschikt over een houten tuin huis en grenst aan het Ringvaartpark. Bwjr. 1934, 270 m eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2, overige inpandige ruimte 18 m2 en inhoud 357 m3 (incl. garage). Ind.: Hal met nieuwe meterkast; Woonkamer met trapkast en trapopgang; Open keuken met L-vormige opstelling in hoogglans wit met diverse inbouwappara- tuur; Toilet; Ruimte met cv-combiketel en aansluiting wasapparatuur; Badkamer met ligbad, douchehoek, designradiatoren wastafel. Ie Verd.: 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Kleine slaapkamer aan de zijzijde; 1 Slaapkamer aan de a.z. met airco, deur naar het plat en dakkapel met rolluik. 2e Verd.: 1 Slaapkamer met airco, Velux dakvenster en kopgevelraam. Vrijstaande 6-kamerwoning Op een unieke locatie, prachtig aan het kanaal gelegen 1 Ruime werk-, hobbyruimte Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage 7.16 x 4.16 m) en aangebouwde werkplaats 15.03 x 6.87 m). Bwjr. 1966,498 m2 eigen grond, 871 m3 inhoud, gebruiksopp. wonen 117 m2 en overige inpan dige ruimte 121 m2. Een ideale woning voor diegene die op zoek is naar centraal maar toch vrij wonen. Deze woning dient zowel intern als extern grondig te worden aangepakt. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Toilet; Meterkast; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer met toegang tot de garage; 2 Slaapkamers; Gesloten keuken (donker eiken) met vaste kast, gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast met vriesvak; Lichte woonkamer met weids uitzicht over het kanaal. 1e Verd.: Ruime overloop met mogelijkheid tot het creëren van een werkruimte, badkamer of extra slaapkamer en bergruimte achter knieschotten; 2 Slaapkamers met bergruimte achter knieschotten. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste project notaris In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met voor- en ruim 11 m. diepe achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bouwjaar 1955, inhoud 326 m3, gebruiksopp. wonen 83 m2, overige inpan dige ruimte 10 m2 en 125 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal; Bordestrap met toegang tot de toiletruimte v.v. closet en fonteintje; L-vormige woonkamer met kelderkast; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Douchegelegenheid; Portaal met wasm.aansl. en toegang tot de aanbouw en achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de vz.; 1 Slaap kamer aan de a.z. met wastafel. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken zolderverd. met dakraam en c.v- combiopstelling. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof ko zijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste project notaris In de gezellige Bomenwijk gelegen eengezinswoning met 12 meter diepe achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud ±313 m3, 108 m2 eigen grond en gebruiksopp. wonen 79 m2. De exacte grootte van het perceel zal na kadas trale uitmeting blijken. De Petteplas, winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met meterkast (5 groepen aardlekschake- laar) en trapopgang; Woonkamer met toegang tot de open keuken; Open keuken met toegang tot portaal en rechte keukenopstelling; Portaal met toilet en aparte doucheruimte. 1e Verd.: Overloop met wastafel; 1 Slaapkamer 12 m2) aan de voorzijde met vaste kast en ruime inloopkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan één voorzien van vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken bevloerde vliering met c.v.-combiketel (Vaillant VHR, bouwjaar 1997). ,v; 5-Kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing In de wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden en ruime eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (NW) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1986,117 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 110 m2 en inhoud 360 m3. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling uitgevoerd in lichte houtkleur v.v. keramische kookplaat, oven, vlakscherm afzuigkap, koelkast, vrieskast en vaatwasmachine. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met toegang tot het balkon; Badkamer v.v. douche, vaste wastafel en toilet. 2e Verd.: Ruime open zolderverdieping met de mogelijkheid tot het creëren van 2 a 3 slaapkamers en verder v.v. dakvenster, cv-combi installatie, aansluiting wasapparatuur en toe gang tot de bevloerde bergvliering. Goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning Buitenschilderwerk voorzijde is uitgevoerd in 2010 Oplevering in overleg In kindvriendelijke wijk gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met parkeergelegenheid op eigen terrein, achtertuin (0) met achterom, vrijstaande stenen berging en aangebouwd houten tuinhuis. Bwjr. 1992,190 m2 eigen grond (incl. water), gebruiksopp. wonen 132 m2, 13 m2 externe bergruimte en inhoud 440 m3. Ind.: Toilet met fonteintje; Woonkamer met erker en houtkachel; Royale woonkeuken met L-vormige landelijke opstelling v.v. div. inb.app.; De woning is aan de achterzijde met 3,50 m uitgebouwd, waardoor er een bijkeuken en een eet/tuinkamer is gecreëerd; Middels een aluminium schuifpui is de achtertuin ook vanuit de eet/tuinkamer bereikbaar. 1e Verd.: Badkamer (2009) met hangclo- set, ligbad met douchehoek en spatscherm, wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Royale zolderslaapkamer. Op een verscholen plekje gelegen geschakelde semi bungalow. Bwjr. 1986, 340 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 127 m2, overige inpandige ruimte 6 m2 (berging/bijkeuken) en inhoud 493 m3. De bungalow kent veel privacy doordat deze is omringd door een royale voortuin, zonnige patio en achtertuin. Ind.: Entree/hal met trapopgang en toegang tot de berging; Wanneer u de woonkamer binnenkomt, kijkt u direct de achtertuin (NO) in, welke is gelegen aan een watertje met vrij uitzicht; Woonkamer met werkhoek en gaskachel; De glazen pui geeft veel lichtval en heeft een deur naar de patio (Z) en voortuin; Lichte L-vormige keuken met div. inbouwapp.; 1 Slaapkamer met airco en badkamer met ligbad, douche hoek, closet en wastafel. 1e Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer met douchehoek, was tafel en wasmachineaansluiting; 2 Slaapkamers, 1 met bergkast met cv-combiketel en luik met vlizotrap naar de bevloerde vliering. Geschakelde semi-bungalow Slaapkamer en badkamer op de begane grond Parkeerplaatsen op eigen terrein

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 40