Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Charlotte Kriop is de nieuwe kinderburgemeester Reis vol herinneringen ICHELS gemeente klik dus snel naar onze website J. Mijnster b.v. (y) zorgiseenkeuze.nl] Sanare Thuiszorg HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 29 JUNI 2011 WEEK 50 jaar verblijf van Molukkers in Moordrecht WWW. hartvanholland-online.m Schildersbedrijf BEHANGWERK BEGLAZING WWSCHILDERSBEDRIJFMUNSTEm Altijd bij u in de buurt! Huishoudelijke zorg - Verpleging - Begeleiding Altijd op vaste tijden en door een klein team. Wij bieden thuiszorg die bij uw leven past. Bel voor informatie: 0180 - 310180 Of kijk op onze website: www.zorgiseenkeuze.nl Heeft u langer dan een jaar WW of WIA. en wilt u graag weer aan het werk? www.mensenzaak.nl i administratie belastingadvies Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. De Smidse 30, Moordrecht 3-kamer seniorenwoning (etagewoning met lift, 2e verdieping] Beschikbaar: 22 juli 2011 Huur: 565,57 Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Minimum bruto jaarinkomen 1 persoon:€ 20.326 Minimum bruto jaarinkomen 2 personen: 27.751 Maximum bruto jaarinkomen: 33.614,-- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnum mer (0180] 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 4 juli 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde for mulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverkl'aring (bij iedere inschrijving]. Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeente huis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. ■nnnBHHHEMMMBnnnMnHii^nnnnHnHMÉHi Een nieuwe kinderburgemeester is woensdagmiddag 22 juni 2011 gekozen door de huidige kinderraad en een vierkoppige selectiecom missie bestaande uit kinderburgemeester Dilian Ritmeester, burge meester Kats, wethouder Verbeek en Marije Derksen van Stichting Jeugwerk Zuidpias. En het is wederom een dame, Charlotte Knop uit Zevenhuizen. Zij gaat na de zomervakantie naar groep 8 van basis school De Eendragt te Zevenhuizen. Nadat alle presentaties waren gegeven stelde de huidige kinderraad een top 3 samen van beste kandidaten. Dit waren dezelfde drie als die van de selectiecommissie. In de raadsvergadering van 27 september 2011 gaat Charlotte Knop officieel als nieuwe kinderburgemeester van start. Dan wordt ook officieel afscheid genomen van Dilian Ritmeester. Zij start na de zomervakantie met het tweetalig VWO. Alle kandidaten die een gooi deden naar het ambt van kinderburgemeester nemen plaats in de nieuwe kinderraad. Vrijwilligers en deelnemers van Ouderenhuis Rumah Orang Tua Tua in Moordrecht willen via deze weg alle sponsors en de gemeente Zuidpias hartelijk bedanken voor hun bijdrage. Hierdoor werd de bustocht 'Een reis vol herinneringen' mogelijk voor de eerste generatie Molukse ouderen. De bustocht ging naar verschillende plaatsen in Zeeland en naar kamp Vught, het voormalig concentratiekamp uit de Tweede Wereldoorlog. De activiteit vond plaats in het kader van 50 jaar verblijf van Molukkers in Moordrecht [1961 - 2011). Sponsoren: Bakkenes Totaaldak Bouwbedrijf Frans Vink Zonen BV Ronald Bruinstroop Natuursteen Hervormde gemeente Beth-El Autorijschool Gertjan van Driel De Haan Rijkaart Van Cappellen Uitvaartverzorging DuVo vlees Dio drogisterij en parfumerie Moordrecht NGPMB; Noodgemeente Geredja Protestan Maluku di Belanda klikken mag 'S Gravenweg 318 F 2911 BK Nieuwerkerk a/d IJssel T. 0180-32 42 78 M. 06-53 733 493 F. 0180-31 42 02 E. schildersbedrijfjmijnster@gmail.com Maak dan van de mogelijkheid gebruik om een gratis IRO Reintegratie traject aan te gaan. Neem contact op met Mens&Zaak en vraag meer informatie voor deze persoonlijke en kostenloze begeleiding. Ook voor zelfstandig ondernemerschap Microfinancierings steunpunt Bel (079) 362 30 3 I of mail: info@mensenzaak.nl A +++++1 F+++++ -! i r H ■1 4 4 h 444H b4444-» H444 ■1 -4444 444H 4444 -M 4444 H - J Raadhuisplein 12 Nieuwerkerk a/d IJssel t. 0180-310667 e. info@michelsbv.nl i. www.michelsbv.nl Wij verzorgen voor u: Boekhouding Internetboekhouden Jaarrekeningen Fiscale aangiftes en advisering Startersbegeleiding

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 8