(tonden Pollepel 2010 Strijden tegen bekenden bij TC Zevenhuizen Auto te water, inzittende overleden winnaar Sprankelend aperitief Feestelijk vier gangen menu Palombini koffie HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 6 JULI 2011 19 Tennis Gouden Pollepclarrangcmcnt Dii toernooi wordt mede mogelji? brandende ogen in de rook: dat is pas clubliefde. Alle magen moeten gevuld en dat zorgt ervoor dat het spits is rond etenstijd. "Ik kijk al weer uit naar volgend jaar", besluit Ronald Beukers van de barcommis- sie zijn speech. Men geniet van het Open Toernooi en dus zetten vrijwil ligers zich maar al te graag in, zo lijkt het. Clubliefde gaat gepaard met trots. Er wordt dan ook luid geapplaudis seerd als er bij de prijsuitreiking een Zevenhuizense prijswinnaar naar voren wordt geroepen. De jongeren Vreugde alom bij de prijswinnaars. lijken te domineren, in de catego rieën van 25+ kunnen oudgedien den nog een prijs meepikken. Op baan twee wordt er een interactieve prijzenjacht opgezet voor de jeugd. Overal op de tennisbaan liggen shirts, bidons, blikken ballen en grip- jes: elke deelnemer krijgt drie slagen om een object te raken en het zich eigen te maken. De tenniskooi op het complex is ook een kweekvijver. Daar staan de jonkies hun slagen te oefenen. De kampioenen van de toekomst hebben geen oog voor de prijzen: wat moet je tenslotte met gerbera's op die leeftijd? Uitslagen 6D 8 25+ 1Arnoud Thoen ft Annemarie Rutgers 2. Peter Smits ft Karin Brabbel DD 8 25+ 1Sabine den Hollander ft Wendy van der Hoeven 2. Wanda Koster ft Jane Dirks HD 8 25+ 1. Jacco de Ruiter ft Ruud Schroder 2. Peter Rietveld ft Robin Metselaar DE 8 25+ 1. Mariska van der Knaap 2. Jane Dirks HE 8 25+ 1. Ronald de Boer 2. Ruud van den Hoogen HE 8 1. Wijand Alkemade 2. Daan Houbraken GD 7 25+ 1. Alfons Flik ft Miranda de Ruiter 2. Errol ft Trudy Creutzburg DD 7 25+ 1. Anita Huisman ft Carla Kuijk 2. Carolein Boudewijn Et Marijke Visser HD 7 25+ 1. Ben Ackermans ft Rien Raaphorst 2. Frans Kreder ft Okke Spruijt HE 7 25+ 1. Robert Schmidt 2. Richard Versluis HE 7 1Bas van der Dussen 2. Robert Schmidt GD 6 25+ 1. Erwin Ralan Et Linda Bijkerk 2. Wilma den Otter Et Guido Hack DD 6 25+ 1. Marjanne van Iwaarden ft Ingrid Heijkoop 2. Lonneke van der Dussen Et Gré den Otter HD 6 25+ 1. Erwin Ralan Et Maarten Engelen 2. Hans Moonen Et Kristiaan Soomers HE 6 25+ 1Peter van Rijs 2. Harmen Witkamp DE 6 1. Daniek Schuurman 2. Marjanne van Iwaarden HE 6 1. Thijs Daniels 2. Emiliano Atzori GD 5 1. Mark Et Nicole van den Bosch 2. Harmen Et Stella Witkamp HD 5 1Bob Daniels Et Robin de Haas 2. Jerry Mansveld Et Danny Snijder HD 4 1. Adriaan Luijks Et David van de Wege 2. Mark van den Bosch Et Bob Daniels HE 4 1. Thomas Schmidt 2. David van de Wege Zevenhuizen - Langs de Wollefoppenweg raakte zaterdagochtend 2 juli, rond 4.00 uur, een auto te water. De auto is op zijn kop in het water tot stilstand gekomen. Bij het ongeluk is een 18-jarige Rotterdammer om het leven geko men. Uit het onderzoek is gebleken dat de auto eerder deze week is gestolen in Rotterdam. 'n de auto zouden meer mensen hebben gezeten die er na het on- 9eluk vandoor zijn gegaan. Inmid dels heeft de politie vier aanhou dingen verricht. Het gaat om een 44-jarige man en een 18-jarige jongen, beiden uit Rotterdam. De andere twee hebben zich in de loop van de zaterdagochtend gemeld bij politiebureaus, het gaat om twee jongens van 16 jaar uit Rotterdam. De 44-jarige Rotterdammer is in middels in vrijheid gesteld, uit het onderzoek is gebleken dat hij niet betrokken is geweest bij het onge val. De andere drie verdachten zit ten nog vast. De brandweer heeft met duikers in het water gezocht naar mogelijke slachtoffers, maar geen andere personen aangetroffen. De ver keersdienst doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeval. vragen met een filosofische in steek. "Waar ben je mee bezig?" en "Waarom zit het nu niet een keer mee?": het is sportfilosofie waar geen Cruyffiaans antwoord op te geven is. Ongetogen woorden val len er niet. "Over dat net, tussen de lijnen; hoe moeilijk kan het zijn?", zegt een door ongedwongen fouten geteisterde finalist. Het draait ook niet zozeer om de sport. Gezien de sfeer lijkt tennis een bijkomstigheid, een aanzet tot de katalysator van het evenement: gezelligheid. Dat vindt Erwin Ralan, een van de mensen van de Open Toernooi commissie. "Prestatie is minder belangrijk, het gaat om de gezelligheid." Dat is volgens Ralan ook de reden dat mensen in Zeven huizen komen spelen. "Het is klein schalig en gezellig. Bovendien spe len we in poules, dat vinden mensen fijn. Dan kom je vaker naar de club omdat je moet spelen." Ralan schat het aantal deelnemers van de eigen vereniging op zestig procent. "Ener zijds is het jammer dat er weinig mensen van buitenaf komen, aan de andere kant maakt dat het knus en gezellig. Bovendien is iedereen be reid om te helpen." Clubliefde Bij de prijsuitreiking worden de vrijwilligers dan ook in het zonne tje gezet. Door de helpende hand jes is Tennisclub Zevenhuizen een geoliede machine gedurende het Open Toernooi. Vrijwillige cateraars vliegen met serveerbladen langs de banen om mensen van het broodno dige vocht te voorzien. Op zondag wordt er op hoog niveau gebarbe cued en de maestro volhardt met Zevenhuizen-Winnaars en verliezers zitten bij elkaar aan tafel tijdens het avondmaal. Het Open Toernooi van Tennisclub Zevenhuizen was van het kaliber ons-kent-ons. "Het zijn bijna veredelde clubkampioenschappen. De weergoden hadden in de weekvan 27 juni te kampen met stemmings wisselingen. De eerste speeldag na het voorweekend was bloedheet, de volgende dag kregen de spellers een koude douche met bliksem toe. Het finaleweekend is echter zonover goten en mede daardoor is de sfeer bijzonder goed op sportpark van 't Verlaat. Door het goede weer schuiven vele bekenden van de spelers aan langs de lijn. Op de finaledag spelen er twee broers naast elkaar, een op baan drie en de ander op baan vier. Een baan verderop, baan vijf, staan nicht en neef van de broers een mix- dubbel te spelen. "Het is net Volen- dam hier", grapt een toeschouwer. Doordat zowel deelnemers als toe schouwers veelal bekenden van el kaar zijn, moet de concentratie ver deeld worden. In de Eredivisie wordt rekening gehouden met de kijkers door de toppers over het seizoen te verspreiden. Op de finaledag van het Open Toernooi komt de bezoeker ogen, oren en tijd tekort. Doordat alles zo eigen is deze week, is de sfeer naast de baan goed. Op de baan is dat niet anders, al zijn er uiteraard mensen die hun fana tisme nooit volledig onder bedwang krijgen. De spelers schelden zelden, zij zijn meer van zelfreflecterende Gezelligheid is belangrijk maar op de baan is men gefocust. Ralan kijkt terug op een geslaagde week. RESTAURANT (vooraf reserveren) Limaweg 54 2745 CD Waddinxvcen Tel 0182 61 66 95 Fax 0182 63 09 55 Email in lofty bibelot.iiil'o Wel» www.bibelot.info

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 19