klikken Vijf gouden plakken voor Rolling '90 op NK Windkracht 8 op Keijzerschool Start cursus EHBO Midzomerdag op Land van Belofte Piratenfeest op peuterspeelzaal Hobbelpaard Avondopening musea HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 6 JUL! 2011 21 mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Een sfeervol 'Land van Belofte'. Moerkapelle - Klanken van klas sieke muziek vulden de lucht in de tuinen van het Land van Belofte, tijdens de Midzomerdag welke on langs plaatsvond. Onder begelei ding van muziek van leerlingen van de Muziekschool Waddinxveen kon het publiek bij de diverse kraampjes kunst bewonderen of een workshop volgen. Moerkapelle - Het Rode Kruis Moerkapelle start maandag 19 sep tember een nieuwe cursus EHBO. De deelnemers leren hoe te handelen 'n acute situaties zoals bijvoorbeeld bewusteloosheid, ongelukken thuis, °P straat of op de werkplek. Ook re animatie en hoe een AED te bedie nen zijn onderdelen van de cursus. De cursus omvat zeven avonden, in clusief examen. Voor meer informatie en aanmel den: gjholstege@wxs.nl of 079-5932161. Moerkapelle - De rolschaatsers van Rolling '90 hebben flink gescoord op het Nederlands Kampioenschap in het Brabantse Mierlo. Met maar liefst tien medailles, waaronder vijf keer goud, keerden de rolschaatsers terug in Moerkapelle. Een aantal keer was er zelfs sprake van een volledige podiumbezetting door Rolling '90. Bij de cadetten pakte Charelle Grootenboer de titel voor Kelly Stekelenburg en Laura Pak. Bij de jeugd was er sprake van hetzelfde tafereel. Nicky Boer pro longeerde haar titel. Zilver was er voor Daphne Stormbroek en Chelsie Rupke ging met brons aan de haal. Bij de pupillen ging de titel naar Eline Hammings. De tweede plaats was voor Dylan Stekelenburg, de enige heer in het gezelschap. Anne Lin Polder werd vierde, Dominique IJzerman zesde. Als zevende ein- De afvaardiging van Rolling '90 op het NK. De Rottedijk, gezien vanaf de Bovenmolen in 1976. (foto:Jac. Tersteeg) Zevenhuizen-Moerkapelle - Het Historisch Centrum Ons Verleden en het museum Ons Molenverleden zijn éénmaal per kwartaal op de tweede dinsdag gedurende de avond ge opend. Beide musea, gelegen aan de Tweemanspolder 15, zijn dit deze keer geopend op 12 juli van 19.00 tot 21.00 uur. In het Historisch Centrum is onder meer een tentoonstelling te zien met als thema 'Onze buitengebie den door de jaren heen' en bij Ons Molenverleden staan de vele (pol- derjmolens in het stroomgebied van de Rotte in de belangstelling. Voor meer informatie: johan@bovenmolen.nl. Niet alle piraten waren even enthousiast over het ketting rijgen. Moerkapelle - Bij peuterspeelzaal het Hobbelpaard werd het schooljaar afgesloten met een Piratenfeest. De kin deren konden schatgraven en meedoen aan allerlei spelletjes en het aanwezige springkussen zorgde eveneens voor een hoop plezier. Moerkapelle - Met het opvoeren van de musical 'Windkracht 8' heeft groep 8 van de Keijzerschool woensdag 29 juni afscheid geno men van de basisschool. De kinde ren beeldden uit wat zij gedurende de afgelopen acht jaar op school beleefd hebben; na afloop vertel den de kinderen hoe ze denken dat hun leven er over 25 jaar uitziet. Vervolgens wensten de juffen hen veel geluk voor de toekomst. digde Anne Jongejan, Kaya Bonnet werd negende met daarachter Nien- ke Everaart op de tiende plaats. Bij de aspiranten bemachtigde Eline de Gruiter de vijfde plaats en Daimy Stormbroek de zevende plaats. Chantal Hertog liet zich tot kam pioen kronen bij de junioren. Iris Dijkema prolongeerde de titel bij de senioren. Voor meer informatie: www.rolling90.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 21