Brand Eerste Tochtweg Datema/van den Assem nieuw duo CKV HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJ55EL 13 JULI 2011 13 Korfbal Witte Tent- en Tienerweek: '...echt wel!' Vervolg voorpagina (editie Zuidpias) Nieuwerkerk aan den IJssel - Tussen één uur en ha If twee lijkt het vuur enigs zins in kracht af te hebben genomen en keren veel mensen weer op huis aan. Ondanks de enorme inzet van de brandweer laait het vuur in no-time weer op. Er zijn enkele knallen te horen die duiden op explosies. De rookwolk wordt alleen maar zwarter en daarop volgt het bericht dat er asbest is vrijgekomen. Tijd om weg te gaan dus. Op de Eerste Tochtweg duurt het echter nog wel even voordat de rust is weergekeerd. Er zijn enkele knallen te horen die duiden op explosies. Brandweer en politie zijn snel ter plaatsede rotonde moet worden afgezet v< iwifnt i'*? ia mimj, -4*. u*. '>.T Een dag later.... Eenmaal op de Westringdijk is de zwarte rookpluim goed te zien; de schapen grazen er niet minder om. Nieuwerkerk aan den IJssel - De jeugd van vier tot veertien jaar is tussen I en 7 augustus welkom in de Witte Tent. Voor de kinderen van vier tot negen is de Witte Tent Week en voor de kinderen van tien tot veertien is er de Tie nerweek. 'Echt wel!' is het thema. In eerste instantie leek het erop dat alleen het bedrijf van Rob Storm, Storm Pallets, is geraakt door de brand. Hoeveel schade de brand heeft aangericht is niet bekend. Storm wilde geen reactie geven met betrekking tot de brand. Hij blijkt niet het enige slachtoffer van de brand. Ook de nabij gele gen loods van Wilco Reijm is volle dig in rook opgegaan. In die loods stond een aantal auto's opgeslagen, waaronder een oude camper en een Caddilac. Daar kwam de berichten stroom van de oude auto's dus van daan. Reijm is niet alleen zijn loods kwijt. Zijn huis, dat naast de brand haard stond, blijkt ondanks dat deze niet is afgebrand, toch dermate te zijn beschadigd dat er in wonen op dit moment onmogelijk is. Het Alge meen Dagblad meldt dat Reijm met zijn gezin tijdelijk bij zijn ouders woont. Al promoveerde vorig seizoen onder hiding van Patrick Bezemer naar de landelijke Hoofdklasse op het veld. Een niveau waarop de ploeg in de zaal al een drietal seizoenen met succes acteert. Bezemer koos echter voor een terugkeer naar zijn oude Hub KOAG, mede door de leeg- stroom van spelers uit Nieuwerkerk Al. Zo moesten Diederik Verhoef, Floris Marck, Rosanne Lansbergen en Li- Achteraf werd duidelijk dat in de loods niet alleen pallets lagen op gestapeld. Er waren meerdere men sen die gebruik maakten van de ruimte. Enkele van hen sleutelden hier regelmatig aan hun stockcars. Deze zijn ook helemaal uitgebrand. De bedrijven in de nabije omgeving lijken, mede door de 'gunstige' wind richting, uitsluitend last te hebben van de vrijgekomen asbestdeeltjes. Zo vertelt Wouter de Ruiter van kwekerij Passie Plant aan Omroep Zuidpias dat er aardig wat asbest deeltjes op zijn terrein liggen, maar dit wordt als het goed is allemaal opgeruimd. Volgens de gemeente Zuidpias zijn er geen concentraties asbest aangetroffen die ongerust heid geven en zijn er geen andere gevaarlijke stoffen gemeten tijdens het onderzoek van de brandweer. Het bedrijf Sloepie, dat ook aan de sette Datema over naar de senioren. Peter Scheek besloot bij KOAG in het eerste te gaan spelen en Cathy en Stefan gaan bij KCC in de A1 voor Ahoy'. Door het vertrek van deze spelers besloot Melissa van Zee in de senioren bij Nieuwerkerk te gaan spelen. Zij blijft beschikbaar voor Nieuwerkerk A1. Van de kampi- oensploeg van vorig seizoen blijven Jelmer Huijser en Reinier Hogeweg over. Eerste Tochtweg gevestigd is, laat zelfs weten helemaal geen hinder te ondervinden van de brand. Het is nog niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan. De politie doet daar op dit moment nog onderzoek naar. Wel wordt verwacht dat de resultaten van dit onderzoek in de loop van de week bekend worden gemaakt. Een zoektocht naar een externe trai ner/coach leverde geen geschikte kandidaten op. Uiteindelijk is de JTC in contact gekomen met Ruben Da tema. Hij ziet het als een uitdaging om met deze A1 aan de slag te gaan. Datema speelt al jaren in het vlag genschip van Nieuwerkerk en heeft dankzij zijn opleiding aan de HALO ervaring opgedaan. In Jason van den Assem is een part ner voor Datema gevonden. Jason is al jarenlang een fantieke en suc cesvolle coach van onze jeugdselec- tieteams. Zo heeft hij de afgelopen jaren de D1 en Cl in de Hoofdklasse onder zijn hoede gehad. Het ochtendprogramma van de Witte TentWeek duurt langer dan voorheen: van 10.00 tot 12.15 uur. Voor knutselen, toneel of bijbel verhalen zijn de kinderen welkom in drie tenten: bij de Gideonschool aan het Kroonkruid, in het Essepark en op het plein van de Elimschool in Dorrestein. Voor meer informa tie: www.wittetentweek.nl <http www.wittetentweek.nl> Van dinsdag tot vrijdag is de jeugd van tien tot veertien jaar welkom in het Essepark. Vanaf 16.30 bestaat de mogelijkheid om spellen te spe len, aan toneel te doen en te bar becuen. Aan het eind van de avond is er de mogelijkheid tot bijkletsen. Het programma van de tienerweek duurt tot 21.00 uur en er wordt ge zamenlijk gegeten. Voor meer infor matie: www.tienerweek.nl <http www.tienerweek.nl> De volwassenen kunnen niet ach terblijven. Zij zijn uiteraard welkom om te komen kijken, maar daarnaast is er voor ouders ook een Sing-in in de tent in het Essepark. Nieuwerkerk aan den IJssel - De jeugd technische commissie (JTC) van CKV Nieuwerkerk heeft een nieuw trainersduo voor Nieuwerkerk/Groen Sport Al aangesteld. Met ingang van het seizoen 2011-2012 zijn Ruben Datema en Jason van den Assem verantwoordelijk zijn voor het hoogste juniorenteam van Nieuwerkerk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 13