HVN zoekt bijdragen aan expositie Nieuwerkerk oefent Tweede dan voor karateka El Azzouzi Zomercompetitie IJsselbridge Kikkertoernooi TC Nieuwerkerk klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 13 JULI 2011 23 u.r.y V.v -&■ ff" Tennis CertJtfcatai klikken mag /■-■'< -• Ar '7" J' ,//-? ifyDir'-dp //../r-zs./ lyJ/ De winnende kikkers. Nieuwerkerk aan den IJssel - De finales van het jaarlijkse open tennistoer nooi voor de jeugd - Kikkertoernooi - van TennisClub Nieuwerkerk werden zaterdag 9 juli gespeeld. Er werd gespeeld in de categorieën t/m 8, 10, 17 en 12 en 14. De 12- en 14-categorie betrefteen K5 KNLTB ranglijsttoernooi. Chantal van Breeht Fleur van Velzen 6-0 7-5 Het toernooi werd in de eerste week van de vakantie gespeeld wat voor de wedstrijdleiding ideaal was aan gezien er de gehele dag door ge speeld kon worden. Maar liefst 222 wedstrijden werden er gespeeld door 127 kinderen van maandag tot en met zaterdag. 22 -N-leden hadden zich ingeschre ven, de overige deelnemers kwamen van omliggende gemeenten waar onder 41 kinderen van TC Nootdorp die het tenniskamp combineerden met het toernooi. woensdag viel er een bui geval- 'en waardoor het toernooi een ver daging opliep van twee uur maar zelfs op de finaledag, die begon met wat regen kon alles volgens schema gespeeld worden. ten klein kikkertje sprong - het leek bijna een georganiseerd sluitstuk - tijdens de prijsuitreiking over de baan. Een geslaagd toernooi kwam daarmee ten einde, de wedstrijdlei ding kan terugkijken op een gezellig toernooi. Uitslagen Meisjes Enkel 8 Charlotte Wijkamp - Nienke van Loon 6-2 6-2 Enkel 10 Puck Kwast - Amber Janssen Poule Enkel 12 K5 Linsey van der Hoeven - Jori van Calcar 6-4 6-1 Enkel 14 K5 Chantal van Brecht - Emma Schaafsma 6-3 6-3 Enkel 17 Jongens: Enkel 10 Joost Nagtegaal - Daniel Marcinëk 6-3 6-3 Enkel 12 K5 Just van der Kroft - Pepijn 't Hoen 6-2 6-3 Enkel 14 K5 Mark Oudshoorn - Bas van Vlijmen 6-16-2 Enkel 17 Aiden Neuman - Sebastiaan de Quartel 6-0 7-5 Just van der Kroft, winnaar van de enkel 12. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het oefenprogramma van voetbalver eniging Nieuwerkerk start zondag 7 augustus met de uitwedstrijd tegen CKC, aanvang 14.30 uur.Vervolgens wordt een toernooi gespeeld op vrij dag 12 en zondag 14 augustus bij VELO Wateringen. Bekerwedstrijden worden gespeeld op zondag 21, donderdag 25 en zondag 28 augustus. Dan zijn ze vast en zeker klaar voor de competitie, die start op zondag 4 september. El Azzouzi met leraar Peet Peek én bewijs van zijn tweede dan. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse karateka Mohammed El Az zouzi (23) heeft zijn tweede dan behaald. Dat gebeurde tijdens het karate- kamp van de Nederlandse Karate Associatie (NKA). El Azzouzi is al twaalf jaar leerling bij KVC Peek te Nieuwerkerk aan den IJssel. "Wees streng voor jezelf, niets komt aanwaaien", aldus de leuze van El Azzouzi. Hij traint al jaren twee a drie keer per week en als ervaren wedstrijdvechter heeft El Azzouzi de nodige prijzen gepakt op inter nationale toernooien. Als student bedrijfseconomie blijft El Azzouzi bezig met karate. Over driejaar kan El Azzouzi zijn derde dan halen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Eenenveertig paren telde de zesde speelavond van de zomercompetitie van Bridgeclub IJsselbridge. Er werd gespeeld in twee lijnen. Herma en Bas Dullaart wonnen in de A-lijn met 61,41%. Tweede werden Leo de Hoog en Karl Husmeijer met 59,49% en als derde eindigden Noor Valia- natos en Anet Westera. In de B-lijn eindigden Aad van Riet van der Knaap bovenaan met 64,58%, gevolgd door Jan van Rheenen en Hermine Vorstenbosch met 64,44% en Ria Hilkhuysen en Joke Capitein met 57,64%. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Burgerlijke Stand jubileert dit jaar. In het kader van de tweehonderdja rige verjaardag heeft de Historische Vereniging Nieuwerkerk aan den IJssel (HVN) '200 jaar Burgerlijke Stand' als thema van de nieuwe wisselexpositie gekozen. Daarmee is de kous niet af: ze hebben de Nieuwerkerkers nodig voor deze expositie, die in september opent. De HVN is namelijk op zoek naar aanvulling van de expositie. Met aanvulling valt te denken aan oude Nieuwerkerkse geboorte-, trouw en rouwkaarten of een kopie er van. Ook plaatselijke familieregis- ters uit oude bijbels of vergeelde krantenknipsels' over trouwen en rouwen in Nieuwerkerk zijn wel kom. Trouwfoto's van voor 1960, mits genomen in of bij één van de twee raadhuizen aan de Kerklaan, zijn eveneens van harte welkom. De secretaris van HVN is te berei ken op 0180-314870. De wisselexpositie wordt op Open Monumentendag - zaterdag 10 september - geopend door wet- Een origineel doopboek uit de negentiende eeuw. houder Jan Verbeek in de Oudheid kamer. HVN kan rekenen op sa menwerking met, het streekarchief Midden-Holland. Hulp uit andere hoeken is, zoals reeds gezegd, wel kom.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 23