klikken Schuifkasten op maat fietsklaar.nj^ 40% korting 14JIUI 151UU Wilttl Uitspraken in zaken Moerkapelse supermarkt Lotgenotengroep voor mensen met angstklachten awww.operi-maatwerk.nl op diverse tuinmeubelen. donderdag mïirdad Tot Intratuin Pijnacker Intratuin Zoetermeer deHaij £^van derWende advocate n Bremmer Schoenen OPEN OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande I Waddinxveen 25% korting Uaaf^te- re^tante-n dam&<; he-re-H-, (dnd&r^ho&ne-n e-n <Zandale>n: VRIJDAG www,bremmerwaddlnxvefn.nl HART VAN HOLLAND I REGIO I 13 JULI 2011 3 Politiebureau in zomerperiode op vrijdagavond dicht Dé mobiele fietsenmaker €149 Thuis in de regio. Moerkapelle - De uitspraken in de vier zaken omtrent de roofoverval in de Moerkapele supermarkt SPAR van afgelopen december zijn dinsdag 5 juli gedaan. De verdachten van brandstichting zijn vrijgesproken, de verdachten van de gewapende overval zijn veroordeeld tot gevangenisstraf van respec tievelijk drie en vier jaar. Van de vier verdachten werden twee mannen verdacht van (me deplichtigheid aan) de roofover val van 14 december 2010. Beiden zijn schuldig bevonden, zij het aan verschillende strafbare feiten. Een van de verdachten is schuldig aan diefstal in vereniging. Deze ver dachte was niet fysiek aanwezig bij de overval, maar heeft het plan beraamd. Hij wist dat er geld in de kluis zat, waar de kluis zat en wist daarnaast wat de gang van zaken was bij het openen van de super markt in de ochtend. Daarnaast heeft deze verdachte het alarmpi stool en de bivakmutsen geleverd. De verdachte is veroordeeld tot vier jaar cel. Dat is hoger dan ge- eist door justitie: de eis was twee jaar gevangenisstraf. Bij de gewelddadige overval werd zowel geslagen als geschoten. Bij de overval werden een broodle verancier, een medewerkster, de eigenaar en zijn zoon onder schot gehouden. Gedurende de overval raakte een van de verdachten ge wond; hij overleed later aan zijn verwondingen. De andere overval ler is tot drie jaar cel veroordeeld. Brandstichting: onvoldoende wettig en overtuigend bewijs Vervolgens werd er op 17 decem ber 2010 brand gesticht bij de su permarkt. Daarbij raakte het rolluik van de supermarkt beschadigd en ontstond roetschade. De verdach ten kenden de overleden overvaller. Zij zijn samen gezien bij controles en aanhoudingen en hadden daar naast telefonisch contact. Ten tijde van de brandstichting heeft een telefoon in Moerkapelle zendmasten aangestraald en de zelfde telefoon straalde een zend mast aan nabij de woning van een van de verdachten. Daarnaast is de auto van de brandstichters ge zien op camerabeelden. Deze auto was van hetzelfde type als de auto die een van de verdachten op zijn naam had staan in november 2010. De bewijzen waren echter niet hard genoeg om de verdachten te veroordelen. Beiden zijn daarop vrijgesproken. Vindt u het moeilijk om u tussen veel mensen te begeven, bijvoor beeld in winkels of gewoon op straat? Bent u bang in sociale situaties, bijvoorbeeld om te tril len ofte blozen? Bent u extreem angstig een ernstige ziekte on der de leden te hebben? Blijf er niet mee rondlopen. Erover pra ten helpt. De Angst Dwang en Fobiestich ting organiseert in Rotterdam een gespreksgroep voor mensen die last hebben van angsten zo als: sociale angst, straatvrees, paniekstoornis, piekerstoornis en ziektevrees. De groep start bij voldoende deelnemers in sep tember. De groep wordt begeleid door twee ervaringsdeskundigen. Het uitwisselen van ervaringen en de steun en herkenning staan centraal in de groep. Een serie bestaat uit vijf bijeenkomsten, elke maand één. De eerste bij eenkomst vindt plaats in sep tember. De kosten voor deelname be dragen voor leden ADF stichting 25,- euro niet leden betalen 61,- euro. De kosten worden soms door de ziektekostenver zekeraar vergoed. Voor meer informatie en aan melden: www.adfstichting.nl, lotgenotencontact® adfstich- ting.nl of 0900-2008711 Nieuwerkerk aan den IJssel - In de zomerperiode komen er minder bezoekers naar het politiebureau en daarom is het politiebureau in Nieuwerkerk tijdelijk op vrijdag avond gesloten. Tijdens de vakan tieperiode op 15, 22 en 29 juli en 5 en 12 augustus is het bureau, net als op de andere doordeweekse dagen geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Wanneer u op het politiebureau aangifte wilt doen, maak dan eerst een afspraak via 0900-8844. Via dit nummer kunt u ook telefonisch aangifte doen. Ook is het mogelijk om via internet aangifte te doen: www.politie.nl/aangifte. U kunt altijd een afspraak maken met uw wijkagent. mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl MAATWERK Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 Het juiste adres voor: Reparaties en onderhoud bij u voor de deur of op het werk en wanneer het u uitkomt! Verkoop van nieuwe fietsen in onze winkel met werkplaats 60 nieuwe fietsen op voorraad!) Voor bij u thuis of op het werk 06-30 72 72 12 Lange Zijde 9a, 2761 AV Zevenhuizen (op het C1000 plein) op ai onze kinderfietsen t/m 26" Bijv. BFK 'Rookie 18 inch' van 199,- voor www.fiets Actie loopt van 13-7 2011 t/m 23-7-2011 j en zolang de voorraad strekt. Kijk ook op intratuin.nl Donderdag en vrijdag koopavond. Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Kerkweg Oost 177 - Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 Heeft u voetklachten? Bel 0182-61 20 12 en 1H maak een afspraak met de regi sterpodoloog L. Openingstijden: maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag 9.00 - T2.30 /13.30 - 18.00 uur, zaterdag 9.00 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3