Zuidpias ft ft ft ft gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANTVOOR DE ZUIDPLAS I 13 JULI 2011 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning Kennisgeving verlenging beslistermijn Vaststelling structuurvisie "Groene Zoom te Nieuwerkerk aan den IJssel Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Restveen en Groene Waterparel" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een dub bele carport met berging op het adres 4e Tochtweg 7a (2841 LS) te Moordrecht, (BL 2010/008). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 13 juli 2011 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met S. Gusinac, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 493. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Restveen en Groene Waterparel" en een reguliere bouwver gunning te verlenen voor het bouwen van een carport en berging op het adres 4e Tochtweg 7b (2841 LS) te Moordrecht, (BR 2009/010). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 13 juli 2011 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met S. Gusinac, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 493. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Fase en de heer Crone bv, Grote Esch 400, 2841 M J Moordrecht, voor het veranderen van de werkplaats. Schilder Theussen, Zuidbaan 515, 2841 MD Moordrecht, voor het oprichten-van een schildersbedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu verleend: De IJssel Coatings B.V.: veranderingsver gunning voor een verffabriek op het perceel Centrumbaan 960, 2841 MH Moordrecht. Tevens worden er op grond van artikel 2.30, lid 1 jo. 2.31 lid 1 sub b van de Wabo, voor schriften geactualiseerd. Dit besluit kunt u van 14 juli tot en met 25 augustus 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Rechtbank 's-Graven- hage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieüwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Bladmos 3 (2914 AA) Slopen asbesthoudende materialen (ontvangen 06-07-2011) Schumannpad 3 (2912 VH) Plaatsen dakkapel (ontvangen 01-07-20111 Azaleaveld 10 12914 PL) Wijzigen voorgevel (verzonden 07-07-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gron den van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. Aanvraag Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende aanvraag ontvangen: Aanvraag omgevingsvergunning milieu- neutrale verandering Voor bepaalde veranderingen binnen een inrichting kan worden volstaan met het volgen van een kortere procedure voor het verlenen van een omgevingsvergunning. Een aanvraag hiertoe is ingediend door: T. Boer en Zonen B.V.: vergroten van het laad- perron op het perceel 's Gravenweg 114, 2911 - CJ Nieuwerkerk aan den IJssel. De aanvraag is ingediend op 20 juni 2011. De ingediende aanvraag ligt niet ter inzage. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken op grond van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat de structuurvisie "Groene Zoom'op 31 mei 20T1 is vastgesteld. Door de vastgestelde structuurvisie voor de Groene Zoom, beschikt de gemeente over een richtinggevend toetsingskader voor de ontwik keling van het gebied. De structuurvisie vormt de basis voor de bestemmingsplanherziening voor de Groene Zoom. De structuurvisie "Groene Zoom", zal met ingang van 14 juli gedurende zes weken tot en met 24 augustus 2011 ter inzage liggen in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den Ijssel. Het plan is gedurende deze periode tevens digitaal te raadplegen via www.ruimte- lijkeplannen.nl. Het plan is ook te downloaden vanaf de FTP server van de gemeente http:// zuidplas.gemeentedocumenten.nl. Op de web site van de gemeente Zuidpias www.zuidpias. nl is het plan tevens als pdf-bestand in te zien. Beroep De structuurvisie is geen juridisch bindend document. Tegen het besluit tot vaststelling kan daarom, op grond van artikel 8:5 van de Algemene wet bestuursrecht, geen bezwaar worden gemaakt of beroep worden ingesteld. ZEVENHUIZEN Perkstraat 46 12761 LJ) Plaatsen dakkapel (ontvangen 04-07-2011) Tirionstraat 3 (2761 LV) Realiseren opbouw op woning (ontvangen 01-07-2011). Zaaipad Plaatsen antenne-installatie (ontvangen 05-07-2011) Wet algemene bepalingen omgevingsrecht vBurgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor het dichtzetten van een buiten ruimte tussen 2 bestaande bouwdelen en een interne verbouwing op het adres Parallelweg Zuid 185 te Nieuwerkerk aan den IJssel te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 17 augustus 2011. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaar schrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indiener, de Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu te verlenen: Exportslachterij Clazing B.V.: veranderings vergunning voor een pluimveeslachterij op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. Dit ontwerpbesluit kunt u van 14 juli tot en met 24 augustus 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700).

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6