m ^^■1 Expositie schildergroep verstandelijk beperkten Gezonde traktaties maken tijdens CuliNESSE CuliNESSE geeft talenten een kans Kunstschilderen op locatie met picknick Graffiti in Nesselande HART VAN HOLLAND I NESSELANDE 20 JULI 2011 19 Kijk op www.trekhaken.nl UW TREKHAKEN SPECIALIST I Vanaf 469,- Bwj. mei 2002 Vanaf 382,- Vanaf 435,- Vanaf 435,- Vanaf 449,- Vanaf 460,- Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande Verstandelijk beperkte schilders exposeren in De Kristal. Nesselande - De schildersgroep verstandelijk beperkten exposeert in multi functioneel centrum De Kristal. Op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 kunnen kustliefhebbers terecht in De Kristal om de werken te bewonderen. Drie jaar geleden is de wekelijkse cursus van CurZusEtZo van start ge gaan en het resultaat mag er zijn. De docenten Aad en Jannie Smit begeleiden en ondersteunen de deelnemers tijdens de cursusavon den. Het echtpaar Smit is dan ook trots op hun groepje kunstmakers. Op 12 juli was er al een open atelier en werd er een rondleiding gegeven door de kunstenaars zelf. Opgeven voor een nieuwe cursus schilderen voor verstandelijk be perkten is inmiddels weer mogelijk. Voor de expositie kan men naar De Kristal, te vinden op Cypruslaan 404 in Nesselande, naast het metrosta tion. Nesselande - Tijdens het evenement CuliNESSE biedt Stichting Buurtwerk Alexander een kinderactiviteit voor kinderen van zes tot en met negen jaar. Op 5, 6 en 7 augustus kan van 13.00 tot 17.00 uur geleerd worden hoe je gezonde traktaties kunt maken en welke ingrediënten daarvoor nodig zijn. Tegen een kleine vergoeding kunnen drie traktaties worden gekozen om te maken. Zo kunnen er bijvoorbeeld rijst- en stroopwafels versierd wor den, kun je van een mandarijn een va kantieganger creëren, maak je van to maten, peentjes en komkommers een stoplicht en kau je ook kiezen om een smoothie te maken. Nog meer leuke recepten liggen klaar en na afloop ontvangen de deelnemers een boekje. Voor meer informatie en aanmelden: manouck.kwakernaat@buurtwerk- alexander.nl en www.culinesse2011.nl Prins Alexander - Om zo veel mo gelijk te genieten van de zomer zijn er zomeractiviteiten voor vijftig plussers georganiseerd door Stich ting Buurtwerk Alexander (SBA). Onder het motto 'Kijken kijken en niet kopen' kunnen winkelliefheb bers zich aanmelden. In Rotterdam zijn veel exclusieve winkels waar je misschien niet zomaar naar binnen loopt maar die wel je nieuwsgierig heid prikkelen. Voor mensen die het heerlijk vinden om te shoppen, heeft de Stichting Buurtwerk Alexander 'SBA) een aantal bijzondere winkels geselecteerd. Winkels op een speci- a'e locatie waar een verhaal achter zit. een niet alledaagse inrichting of waar bijzondere spullen worden verkocht. Tijdens de wandeling drin ken de deelnemers gezamenlijk kof fie en/of gebruiken de lunch. De reiskosten worden door de deel nemers zelf betaald, evenals de kos ten voor eten en drinken. Aan het bezoek aan de winkel zijn geen kosten verbonden. Belangstel lenden dienen vooraf in te schrijven (tot 12 augustus). De activiteit vindt plaats op dinsdag 23 augustus. Aanvang 10.15 uur in wijkcentrum Oriënt aan de Kobehof 5 in Oos terflank. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2862760 (De Kristal) of 010-4553799. Nesselande- Het nieuwe culinaire en culturele festival dat vrijdag 5, zater dag 6 en zondag 7 augustus plaatsvindt in Nesselande geeft talenten een unieke kans op een podiumplek tussen Candy Dulfer, DO en de Voice of Hol land finalisten. Talenten kunnen meedoen aan de Rabo Talentenjacht the Beach door hun performance voor 1 au gustus op te sturen via www.cu- Iinesse2011.nl Een jury bepaalt welke talenten er een optreden winnen tijdens CuliNESSE. De ta lenten die straks op het podium staan van CuliNESSE gaan ook nog met een mooie Rabobankfiets naar huis. Culinaire hoogstandjes Tijdens CuliNESSE zijn er vele mo biele keukens die verse gerechten voor de bezoekers bereiden. Van sushi, oesters, tapas en teppanyaki tot pizza's, barbecue, Surinaams en crêpes. Voor meer informatie: www.culinesse2011.nl> Kids Paviljoen Voor de kinderen is er een uniek Kids Paviljoen. De kinderen kunnen hier leren goochelen, een fotolijstje maken, zandkastelen bouwen, ge schminkt worden en spelen. In het Kidspaviljoen is een speciale gast aanwezig. De kinderen kunnen met Hello Kitty spelen en op de foto. Kinderen tot twaalf jaar hebben gratis toegang tot CuliNESSE. Nesselande/Regio - Om zoveel mogelijk te genieten van de zomer zijn er we kelijks zomeractiviteiten voor vijftigplussers georganiseerd door Stichting Buurtwerk Alexander (SBAj. Na het succes van vorig jaar wordt er weer een parkpaint met picknick georganiseerd. Op een idyllische en rustige locatie is schilderen voor iedereen een bron van inspiratie. Onder begeleiding van een vakdocent/kunstenaar kunnen de deelnemers donderdag 18 augustus van 10.30 tot 16.00 uur een dag schilderen. Verf, penselen, schildersdoek en het gebruik van een ezel zijn bij de prijs inbegrepen. Deze keer is een lo catie gevonden in Nesselande. Na aanmelding krijgt men het adres en de routebeschrijving. Om 10.30 uur worden de deelnemers opge wacht met koffie en na uitleg van de docent zoeken de deelnemers een eigen plekje om aan het werk te gaan. Tussen de middag staat er een picknick klaar. De kosten voor deelname bedragen 25,- euro. Voor meer informatie en inschrijven (tot 5 augustus): 010-4553799 of 010 2862760. Nesselande - Op meerdere plaatsen in Nesselande zijn containers met graffiti te vinden. Geen vandalisme, maar een jongerenproject van de Stichting Buurtwerk Alexander (SBA) en Sticting in 't Web ter pro motie van het evenement Culinesse dat op vrijdag 5, zaterdag 6 en zon dag 7 augustus zal plaatsvinden. De container van SBA is tot 5 au gustus te bewonderen bij de metro halte van Nesselande, de container van In 't Web is te vinden aan het einde van het ruwe festivalterrein aan de Kretalaan/Siciliëboulevard. Daarna zullen de containers een prominente plek innemen tijdens het festival. De organisator van het festival, Vi- vre Productions, is erg blij met de inzet van het jongerenwerk van bei de instellingen en de getalenteerde jongeren. Deze jongeren komen ook tijdens Culinesse in actie. Bezoekers van het evenement zullen worden uitgenodigd om deze kunst uiting te ervaren door zelf te spuiten onder leiding van de jongeren. VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Seat Ibiza III HB 3 drs. Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Micra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Ford Focus II HB 5 drs. Bwj. sep. 2004 Jaap Eindhoven Noordeinde 25a^ Zevenhuizén

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 19