VAN DER HAMMEN eH 40% korting op diverse tuinmeubelen- Dierencentrale "MJ fü Hart van Holland verwelkomt Vierdaagselopers ANBO vakantie weer 'helemaal top' www.open-maatwerk.nl Intratuin Pijnacker Intratuin Zoetermeer d .aij van d erWende advocaten Tot Ook voor al uw vragen over de verlaging van de overdrachtsbelasting! M Zomerbridge Golfbaan Bentwoud open Politiebureau Waddinx veen gesloten intratuin Donderdag en vrijdag koopavond. Thuis in de regio. HART VAN HOLLAND REGIO 20 JULI 2011 Droogte-inspecties dijkleger gestopt OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande Waddinxveen Regio - Het dijkleger is vorige week gestopt met het lopen van inspec ties. Gelet op de hoeveelheid neer slag die de laatste tijd is gevallen en de neerslagverwachting voor de ko mende tijd, zijn de droogte-inspec ties op dit moment niet meer nodig. Het hoogheemraadschap blijft alert en houdt zelf nog regelmatig in specties. NOTARISKANTOOR Dorpsstraat 100, 2761 AH Zevenhuizen. Tel.: 0180-63 16 11 Metha Simons en Jan van der Pot tijdens de Vierdaagse in 2011. Heeft een kennis of familielid het op een lopen gezet in Nijmegen? De editie van woensdag 27 juli van Hart van Holland verhaalt over de wandelavonturen van onze lezers. Vierdaagseverhalen zijn van harte welkom. Bent of kent u een Vier- daagsewandelaar dan kunt u een foto met begeleidend tekstje in- Vermist Poes, cypers, witte voeten, bef en wit onder neus, Oosteinde Moordrecht. Kater, rood, licht van kleur -beige-, witte poten, buik en wit in snuit, ontstoken ogen, jong, Klaproosveld Nieuwerkerk aan den IJssel. Parkiet, blauw-wit, mist teennagel, Kon. Julianastraat Nieuwerkerk aan den IJssel. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ron van Domburg en Peter Bijsterveld hadden de beste kaarten tijdens de zevende ronde van de zomerbridge van de Nieuwerkerkse Bridgeclub die gehouden werd op maandag 18 juli/. Zij scoorden 62.15°/o. Tweede werden Cor Lageman en Michiel de Korver met 61.81 °/o en als derde eindigden Arie Blok en Alice van de Heuvel met 59.72%. Benthuizen/Regio - Na jaren van voorbereiding en hard werken is het eerste deel van Golfbaan Bentwoud open. Liefhebbers kun nen dagelijks van 8.00 tot 20.00 uur terecht op de 9-holes par 3-4 haan en de driving range. Ook de Golfacademy is geopend. Meer info: www.golfbaanbentwoud.nl Taddinxveen - In de vakantiepe riode is het politiebureau in Wad- dinxveen gesloten op de donder dagavonden 28 juli, 4 augustus en augustus. Aangifte doen? Bel 0900-8844. sturen tot 10.00 uur op maandag 25 juli naar: redaetie@hart-van- holland.nl Zevenhuizenaren Metha Simons en Jan van der Pot zijn in ieder geval weer van de partij bij de Nijmeegse Vierdaagse. Na een gedegen voor bereiding vertrokken ze zondag 17 Gevonden Kat, zwart, witte kin, hals, bef, tenen voor, poten achter en wit op buik, spoorlijn Waddinxveen/Boskoop. Poes, rood, licht van kleur, wit aan poten en in snuit, kitten, Busken Huetlaan Waddinxveen. Kat, zwart, witte kousen en wat witte haren door de vacht, Zuidbaan Moordrecht Kijk ook op intratuin.nl juli richting Nijmegen om de tocht te gaan volbrengen. Dinsdag om 4.00 uur ging hun tocht van start. Van der Pot: "Vier lange en waarschijnlijk natte dagen, de sfeer zal echter een heleboel nattigheid goedmaken, het is één groot feest in Nijmegen en omliggende dorpen." Kat, cypers, licht op borst, A 20 Moordrecht. Kat, heilige birmaan, beige, bruine snuit, oren en staart, Gerstakker Waddinxveen. Poes, schildpad/cypers, Kortenoord Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Nieuwerkerk aan den IJssel - De midweekzomervakantie, georganiseerd door de Reiscommissie ANBO Nieuwerkerk aan den IJssel, was ook dit jaar weer 'helemaal top'. Daar zijn de 49 deelnemers tussen de 59 en negentig jaar het helemaal over eens. Het gezelschap was zeer gemêleerd en iedereen kon het goed met elkaar vinden. Indien nodig hielp men elkaar even, bijvoorbeeld bij het in- en uitstappen van de bus. De reis ging naar een driesterren hotel in Ootmarsum. "Het was er gezellige en schoon en we hebben er heerlijk gegeten," was de alge mene mening. Dagelijks werden er busexcursies door het Twente en Duistland gedaan. Ook de beziens waardigheden van de stad Ootmar sum werden niet vergeten. Tijdens de laatste avond was er een enthou siast optreden van de plaatselijke folkloristische dansgroep. "De sfeer was goed, het weer aan vankelijk (iets te) warm, het gezel schap gevarieerd, de omgeving ge weldig en de verzorging top": alweer unaniem. Al met al een heerlijke va kantie die door de deelnemers werd gewaardeerd met het cijfer 9. Zij waren er allemaal bij. Een blijvende herinnering aan een zeer geslaagde vakantie. Nu 15% korting op alle buitenzonwering! MAATWERK Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3