Zuidpias Afhandeling bezwaarschriften tegen WOZ-waarden Het laatste nieuws als eerst op www.hartvanholland- online.nl Publiekszakeri op vrijdag 29 juli gesloten Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Werken aan de weg gemeente WEEK Bouwplannen? Doe de vergunningcheck op www.omgevingsloket.nl Werkzaamheden Boslaan Voetpad Hennipkade en Bospolderstraat afgesloten I I HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 JULI 2011 Nieuwerkerk a/d IJssel Zevenhuizen Hart van Holland online Afdeling Publiekszaken is op vrijdag 29 juli gesloten. U kunt dan niet terecht voor: reisdocumenten aanvragen/ ophalen rijbewijs aanvragen/ophalen doorgeven verhuizing andere diensten van de afde ling Publiekszaken U kunt tussen 10.00 en 11.00 uur wel terecht voor geboorteaan gifte en overlijdensaangifte. Onze excuses voor het ongemak. Reageren heeft alteen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaarop gave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Leliestraat 28, Moordrecht (2e publicatie) 2-kamer seniorenwoning (begane grond) Beschikbaar per 21 juli 2011 Huur: O 496,02 Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximum bruto inkomen: 33.614,— Doorstromers vanuit een huur woning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier Als u een bezwaarschrift heeft ingediend tegen de vastgestelde WOZ-waarde van uw woning en/of bedrijfen u nog geen besluit daarover heeft ontvangen, is het volgende voor u van belang. In tegenstelling tot wat menigeen denkt, moet dit besluit niet bin nen zes weken na de dag van dag tekening van uw bezwaarschrift, bij u op de deurmat liggen. Van de Rijkswetgever heeft de gemeente namelijk tot en met 31 december 2011 de tijd gekregen om een besluit op uw bezwaarschrift te nemen. Dit lijkt een heel lange periode. Uit de praktijk blijkt echter dat medewerklst] ers van het cluster belastingen een groot gedeelte van deze periode hard nodig hebben om het gestelde in uw bezwaarschrift en in alle ander bezwaarschriften te onderzoeken. Vaak moet een taxateur de situatie ter plaatse bezien. Op basis hiervan moe ten nieuwe taxaties plaatsvinden en/of moeten terzake adviezen van derden worden ingewonnen. Al met al vaak een complexe materie. De medewerk(sters) van het cluster belastingen doen er echter alles aan om aan u ruim vóór 31 december 2011 een gemotiveerd besluit op uw bezwaarschrift toe te sturen. Heeft u nog vragen? Neemt u dan contact op met het cluster belastin gen (0180) 639 856. bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrij ving moet 25 juli 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formu lieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeen tehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. Vanaf 25 juli starten bestratingswerkzaamheden aan de Boslaan en de Bospolderstraat. Nude laatste fase van de nieuwbouw van het woon zorgcentrum De Meander bijna is afgerond, begint de gemeente met het ophogen en herinrichten van de Boslaan en de Bospolderstraat. Het werkzaamheden bestaan uit: ophogen en herinrichten van de Boslaan en het gedeelte van de Bospolderstraat vanaf de Middenmolensingel tot aan de Boslaan; aanleggen van een nieuw trottoir aan de zijde van de Meander en het vervangen van de huidige langspar- keervakken door haaksparkeervakken; rijbaan voorzien van nieuwe bestrating; ophogen en herstraten van de straat aan de over zijde van de Meander; de bestaande situatie blijft aan deze zijde gehandhaafd; vervangen van de gekapte bomen (in oktober/ november 2011). Vanaf 11 juli 2011 is het voetpad tussen de twee brug gen over de Hennipsloot afgesloten. Het gaat om het gedeelte ter hoogte van Landal Green Park De Koornmolen, aan de zijde van de Eendragtspolder. Het voetpad is afgesloten vanaf het werkterrein. Hierdoor is het pad doodlopend geworden. De afsluiting is nodig omdat de dijk langs de Hennipkade wordt versterkt. Vervolgens wordt er een nieuwe weg aangelegd. Wandelaars worden via de bruggen omgeleid naar de weg aan de overzijde van de Hennipsloot, de Tweemanspolder. De omleiding staat met borden aangegeven. Het is wel mogelijk van het pad gebruik te maken voor het uitlaten van honden. De afsluiting duurt tot maart 2012. Het werk wordt gefaseerd uitgevoerd. Op 25 juli wordt gestart met de Bospolderstraat vanaf de Middenmolensingel. Het is de bedoeling dat de werkzaamheden in de Boslaan omstreeks oktober 2011 afgerond worden. Voor het verkeer wordt tijdens de i werkzaamheden een omleidings- A route ingesteld. A r— «mod* vst»"" WÊmÊÊsmm H Weergoden plaaggeest voor Open Toernooi 1

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5