HART VAN HOLLAND I REGIO I 27 JUL! 2011 15 Gerard Perdijk (76) uit Nesselande heeft dit jaar ook weer meegedaan met de wandelvierdaagse (4 x 30 km). Samen met zijn broer Joop (73). Vorig jaar moest de fervente wandelaar noodgedwongen verstek laten gaan wegens zijn gezondheid. Daarvoor deed hij vijfjaar achtereen mee, met verschillende afstanden. Gerard Perdijk ging in het verleden altijd op zoek naar sponsors en wist op die manier altijd veel geld te vergaren voor het goede doel. "Dit jaar heb ik de sponsors niet benaderd. Daar had ik de fut niet voor. Ik heb vorig jaar een herseninfarct gehad. Waarom ik er wel voor gekozen heb nog een keer mee te doen? Om het bewijs aan mezelf te leveren dat ik het nog kan. Omdat ik meer dan vijf keer heb meegedaan aan de vierdaagse, heb ik dit jaar een kroontje ontvangen. Een kroontje voor alle inspanningen van de afgelopen jaren, want dit was wel mijn laatste vierdaagse. Ik vind het wel mooi geweest nu." Voor broer Joop was het de vijfde keer dat hij meedeed aan de vierdaagse. Jan Spelt deed voor de tiende keer mee aan de wandelvierdaagse in Nijmegen. Hij legde iedere dag een afstand af van 50 kilometer. Hij laat weten er weer veel plezier aan te hebben beleefd. Bij goede gezondheid vol gend jaar weer! Deze kanjers: Kees, Esther (voor de vierde keer), Chantal (derde keer) en Michel (tweede keer) van Nieuwkoop uit Waddinxveen hebben met succes de Nijmeegse vierdaagse uitge lopen en dan ook nog de grootste afstand (4x 50 kilometer). De weersvoorspellingen waren slecht, maar het is heel erg meegevallen. Alleen op de derde dag van de 7 Heuvelenroute barstte er een flinke bui los, toen ze nog 5 kilometer hadden te gaan. Maar met hun regen pakken hielden ze zichzelf gelukkig droog. Bovenstaande foto is genomen op de laatste 10 km voor de finish van de laatste dag. 70-jarige Dick Jager uit Waddinxveen heeft V00r negende keer de vierdaagse uitgelopen. H'j legde dagelijks een afstand af van 40 km. De wandelvierdaagse van Nijmegen zit er weer op. De weersverwachting was ronduit slecht, maar het is in werkelijkheid enorm meegevallen. Zes leden van de familie Reijm zijn aan de Vierdaagse begonnen, maar ze kwamen helaas maar met vieren over de eindstreep. Tiny Reijm(77) liep de 30 km met haar kleinzoon Cornelis(l2) uit Florida. Tiny's zonen Fred(52), Arjan (50) en Rob (44) en kleinzoon Bastiaan (18) Reijm liepen de 50 km. Helaas kon Fred de vierdaagse niet uitlopen door een sterfgeval in de familie. Arjan moest afhaken op dringend advies van een Rode Kruis arts. Nog weer andere leden van de familie Reijm waren aanwezig voor de verzorging, aanmoediging en enthousiasme. Al met al een bewo gen vierdaagse. Hopelijk kunnen we de volgende editie allemaal uitlopen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 15