wêêêm En dan nu het weer voor morgen Zomerbridge Kwaliteitskeurmerk voor Fit Et Fysio Moordrecht Kaarten voor CuliNESSE Bijeenkomst over beroerte Volleybalclub Nesselande niet naar de eredivsie w,; T i klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.n HART VAN HOLLAND REGIO 27 JUL! 2011 23 i I H Stennismaker aangehouden na waarschuwingsschot Zomeractiviteiten in De Kristal Regio - Het wil nog niet zo erg luk ken met het mooie weer Erwin Kroll, Piet Paulusma, Leen de Koning, Pe ter Timofeeff, Helga van der Leur: zij brengen geen verlichting. Ook de komende dagen zal het terrasje pik ken er niet in zitten, het bezoek aan een pretpark dient te geschieden met een paraplu, de strandwacht kan op vakantie en bij de keuze voor een zwembad zal men vaak terug vallen op de binnenbaden. Het voorjaar kende zomerse tempe raturen, maar met de zomer blijft het een beetje kwakkelen. De af gelopen week viel er zoveel regen, dat er daadwerkelijk sprake was van overlast. In Nieuwerkerk aan den IJssel viel woensdag 20 juli in korte tijd een grote hoeveelheid regen: 42 mm. Hierdoor ontstonden pro blemen in het gebied dat bemalen wordt door gemaal Zuidplasweg. Het gemaal kon al het water niet alleen aan en daarom is een mobie le pomp ingezet om het te veel aan regenwater weg te pompen. De wa terpeilen in de Zuidplaspolder zijn zeer hoog geweest. Nu is de situatie weer normaal en de mobiele pomp is verwijderd. Zelfs bij het tanken kan een paraplu soms van pas komen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de Nieuwerkerkse Bridgeclub werd maandag 25 juli de achtste ronde van de Zomerbridge gehouden. Irene den Hollander en Wil Blok wonnen deze ronde met 66.00°/o, tweede werden Rob Moelker en Arie van Veen met 62.08°/o en als derde eindigden Peter Bijsterveld en Ron van Domburg met 57.00%. Met bakken kwam het uit de hemel op woensdag 21 juli; je zou maar in een tentje zitten.... Moordrecht - Fit Et Fysio Moor drecht heeft het kwaliteitskeur merk voor de zorgsector behaald, het zogenaamde HKZ-certificaat. Hiermee zijn zij de eerste praktijk in Moordrecht die deze certificering in de gezondheidszorg heeft behaald. De praktijk levert aantoonbaar 'ver antwoorde zorg' aan zijn patiënten, de kwaliteit van de geleverde zorg voldoet aan de gestelde eisen en de kwaliteit is toetsbaar. Het kwaliteitskeurmerk in de zorg is vergelijkbaar met de ISO-normering in het bedrijfsleven. Het certificaat is twee jaar geldig en wordt ieder jaar getoetst. fit Et Fysio Moordrecht is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangeven de praktijk in de regio Moordrecht. Het ervaren team bestaat uit drie fysiotherapeuten. Naast algemene fysiotherpaie is dit team gespeciali seerd in Geriatrie (ouderen), Sport- fysiotherapie, in revalidatie na ope raties, maar ook in het behandelen van chronische aandoeningen, zoals reuma en COPD. De praktijk biedt diverse geprotocolleerde pro gramma's aan zoals de Rugtriatlon, voor lage rugklachten en het Be- weegprogramma voor mensen met Diabetes type II. De praktijk is gevestigd in het sportcentrum Fit Et Fun Sports aan de Sportlaan, waar verschillende disciplines bij elkaar komen. Nesselande - Het culturele eve nement Culinesse vindt plaats op vrijdag 6, zaterdag 6 en zondag 7 augustus. Naast de online kaartver koop is er ook de mogelijkheid om bij verschillende verkooppunten in Nesselande kaarten te kopen. Iedere zaterdag kunnen er bij Albert Heijn Nesselande kaarten gekocht worden. Tussen 10.00 en 15.00 uur bevindt zich een verkooppunt in de Albert Heijn. In de Kristal kunnen er ook kaarten gekocht worden, en wel woensdag 27 en donderdag 28 juli van 9.00 tot 16.00 uur. De kaarten kosten 7,50 euro, een passe-partout (toegang voor alle dagen) kost 17,50 euro. klikken mag Regio - De afdeling Gouda van de Nederlandse CVA-vereniging 'Sa men Verder' regio Zuid-Holland houdt een bijeenkomst op zaterdag 20 augustus in Verpleeghuis Bloe- mendaal in de dagbehandelingzaal aan de Livingstonelaan 54 in Gou da. Aanvang 10.30 uur. Tijdens de bijeenkomst wordt de film Afasie vertoond. Cerebro Vasculair Accident (CVA) is de medische term voor een ongeluk in de vaten van de hersenen. In het dagelijks taalgebruik heet een CVA een beroerte, hersenbloeding of herseninfarct. Na afloop is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Naast leden zijn ook belangstel lenden van harte welkom om deze bijeenkomst bij te wonen. Belang stellenden dienen zich voor 18 au gustus aan te melden:0180-321156 ofjoseggen@hotmail.com De toe gang is vrij. Zevenhuizen - Volleybalvereniging VC Nesselande uit Zevenhuizen maakt geen gebruik van de gebo den mogelijkheid om mee te doen aan de landelijke eredivisie. Twee jaar lang is er door de club veel moeite gedaan voor het wer ven en binden van bedrijven. Maar het bedrijfsleven leek weinig inte resse te hebben in het ondersteu nen van het topvolleybal. In ieder geval te weinig voor VC Nesselande om mee te kunnen spelen in de eredivisie. Nesselande - Na een waarschuwingsschot is een 19-jarige Capellenaar in de nacht van maandag 25 op dinsdag 25 juli aangehouden voor bedreiging. Rond half drie meldde een 28-jarige bewoonster van een pand aan de Laan van Avant-Garde, dat zij en haar 35-jarige vriend door haar ex-vriend werden bedreigd. Agenten stelden en onderzoek in en troffen de man, die een ruit had vernield, aan op het dak van de woning. Bij het zien van de agenten ging de verdachte er vandoor. De man is, nadat er een waarschuwingsschot was gelost, aangehouden. Hij bleek niet in het bezit van een vuurwapen, wel was hij onder invloed van alcohol. Hij is ingesloten. Nesselande - In de laatste week van de zomervakantie (8 -12 augustus) staat er van alles te gebeuren in Nesselande. Enkele kerken uit de buurt houden dan, met medewerking van Stichting Buurtwerk Alexander, allerlei activiteiten in multifunctioneel centrum De Kristal, verspreid over vijf dagen: maandag tot en met donderdag van 9.30 - 12.30 uur. Een greep uit het programma: maandag feestelijke spelletjes en smakelijke knutsels, dinsdag extreme uitdagingen op het strand, woensdag een spette rend brandweerprogramma en donderdag zon, zee en strand! Vrijdag spant de kroon: dan be gint het programma om 14.00 uur in De Kristal en worden twee workshops gehouden. De middag wordt om 17.30 uur afgesloten met een show van poppenspe ler Roelof Speelman in de grote zaal.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 23