40% korting tTJ deHaij van derVVende advocaten 27 JULI donderdag 28 JULI 29 JUUF^,"k:%. Deskundigenstrijd uitgebroken over vestiging Intratuin www.open-maatwerk.nl Kom in beweging voor jongens zoals Maik op diverse tuinmeubelen. Thuis in de regio. ^C^^WOIMSDRG VRIJDAG Uaa-fefe- resfanfen dame-S-, heren-, Onderschoenen en Sandalen: Tot Intratuin Pijnacker Intratuin Zoetermeer Bremmer Schoenen HART VAN HOLLAND REGIO 27 JULI 2011 3 Raad van State - zitting Dierencentrale OPEN OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande Waddinxveen i intratuin m Den Haag/Zevenhuizen - Het raamwerk voor de nieuwe vestiging van tuin centrum Intratuin aan de Bredeweg staat inmiddels overeind. Intussen strij den deskundigen met elkaar over de vraag of de Bredeweg de verwachte toe stroom van verkeer wel aan kan en of er wel voldoende parkeerruimte voor de bezoekers komt. Donderdag 21 juli behandelde de Raad van State de bezwaren tegen het zogenoemde wijzigingsplan dat de vestiging mogelijk maakt. Dat is een vrij opmerkelijk plan, omdat dit een wijziging is van het geldende bestemmingsplan waarvan de verf nauwelijks droog is. Ook het nieuwe bestemmingsplan is door tegen standers van de komst van Intratuin Vermist Kater, rood, witte borst, sokken en wit op buik, halsband rood-geel gestreept koker, Stevensstraat Moordrecht. Kater, zwart, witte bef door naar buik, witte voeten voor en sokken achter, stompje staart, stevige kat, Noordeinde Waddinxveen. Kater, rood, licht van kleur -beige-, witte poten, buik en wit in snuit, ontstoken ogen, jong, Klaproosveld Nieuwerkerk aan den IJssel. Valkparkiet, geel licht van kleur, gele kuif, oranje wangen, tam, de Wilg Nieuwerkerk aan den IJssel. Gevonden Kat, zwart, witte kousen en wat witte haren door de vacht, Zuid- baan Moordrecht. Kat, cypers, licht op borst, A 20 Moordrecht. Kat, heilige birmaan, beige, bruine snuit, oren en staart, Gerstakker Waddinxveen. Kat, schildpad, witte buik, kin en voeten, Woubrechterf Waddinx veen. Kater, rood, witte voeten en vlekje onder neus, Zuidkade Waddinx veen. Poes, schildpad/cypers, Kortenoord Nieuwerkerk aan den IJssel. Kater, zwart, witte bef, sokken en neus, de Els Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl aangevochten en ligt nog voor defi nitieve goedkeuring bij de Raad van State. De voorzitter van de Raad maakte donderdag bekend dat het oordeel over beide plannen tegelijkertijd wordt gegeven. Overigens hebben omwonenden bij de gemeente ook bezwaar gemaakt tegen de verleen de bouwvergunning. Daarover moet de gemeente nog een besluit nemen. Maar daarmee wacht de gemeente waarschijnlijk tot het oordeel over de beide plannen is uitgesproken. Bij goedkeuring daarvan wordt het gevecht tegen de bouwvergunning ook zinloos. De tegenstanders hebben nu hun hoop gevestigd op de Raad van Sta te. Maar die zal dus eerst wegwijs moeten worden in de grote hoe veelheid rapporten van verkeers- deskundigen die elkaar allemaal tegenspreken. Volgens de deskundigen van de ge meente en Intratuin is de capaciteit L. MM MAATWERK Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 van de Bredeweg ruim voldoende. Zeker gezien het korte stukje van 150 meter in zuidelijke richting waarop het meeste verkeer wordt verwacht. De deskundigen van de tegenstan ders oordelen dat de gemeente ver keerde berekeningen heeft gemaakt met als gevolg een veel te rooskleu rig beeld. De advocaat van de om wonenden sprak bij de Raad zelfs van een dreigend verkeersinfarct in de huidige situatie. De Bredeweg zit dus nu al aan het maximum van zijn capaciteit, met Intratuin erbij moet het onherroepelijk fout gaan, stelt hij. Een mogelijk probleem voor de ad vocaat is dat zijn deskundigenrap porten erg laat openbaar zijn ge maakt. Voor de Raad is het daarom de vraag of ze nog wel een rol kun nen spelen in deze zaak. Mogelijk is er strijd met de procesregels. Zou de Raad die rapporten buiten beschou wing laten, dan zijn de tegenstan ders een belangrijk wapen kwijt. De Raad oordeelt binnen twee maanden. Regio - Maik is geboren met de ziek te van Duchenne. Bij zijn geboorte leek hij een gezonde baby, maar hij ontwikkelde zich niet zo als andere kinderen en zijn motoriek was niet goed. Later werd de spierziekte Du chenne geconstateerd. Inmiddels is Maik volledig afhankelijk van een rolstoel. En omdat de ziekte nu nog ongeneeslijk is, zal het alleen maar slechter met hem gaan. Het Prinses Beatrix Fonds zet zich in voor mensen zoals Maik. Het fonds bestrijdt spierziekten en be wegingsstoornissen en zet zich in voor een beter leven van patiënten en hun familie. Onderzoek is van le vensbelang om een spierziekte zo als Duchenne te kunnen voorkomen of genezen. De jaarlijkse huis-aan- huis-eollecte maakt het mogelijk om wetenschappelijk onderzoek voort te zetten. Wilt u jongens zoals Maik helpen? Ook in uw woonplaats kunnen wij nog collectanten gebruiken. Collec teren kost maximaal twee uurtjes van uw tijd in de week van 11 tot 17 september. Meld u online aan via www.prinsesbeatrixfonds.nl/busje of bel naar 070-3607607. Dank u wel! Kijk ook op intratuin.nl Donderdag en vrijdag koopavond. f HALVE PRIJS! Kerkweg Oost 177 - Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 Heeft u voetklachten? Bel 0182-61 20 12 en fTH maak een afspraak met - de registerpodoloog C «iet voor asnfrierflrgc-ti e-n rtlerf op deniewve cv>Heof\e. zaterdag 9.00 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3