Zuidpias Het laatste nieuws als eerst op www.hartvanholland-online.nl Herdenking bij Indië-monument Nieuwerkerk aan den IJssel Getuige van vernieling? Bel 112 gemeente Vrijgekomen huur woningen in Moordrecht VVN organiseert theoriecursus scootmobiel WEEK HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 27 JULI 2011 Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolle dig ingevulde formulieren, jaar opgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrij vingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvul dig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Leliestraat 44, Moordrecht 2-kamer seniorenwoning (Ie etage Galerijflat met lift) Beschikbaar per 15 september 2011 Huur: €492,02 Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximum bruto inkomen: €33.614,-- Doorstromers vanuit een huur woning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf formulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeen telijke website. Uw inschrijving moet 1 augustus 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente bin nen zijn. Alleen volledig inge vulde formulieren kunnen wor den behandeld. Voeg daarbij-het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijge voegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afde ling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. Op zaterdag 13 augustus 2011 vindt om 20.00 uur, bij het Indië-monument aan de Kerklaan ter hoogte van nummer 42 de jaarlijkse herdenking plaats van militairen en burgers, die in de periode 1941-1951 zijn omgekomen in voormalig Nederlands-lndië. Stichting Evenement is op verzoek van het gemeentebestuur belast met de feitelijke organisatie. Een deputatie van oud-militairen en de Indische naoorlogse generatie zullen hun medewerking verlenen. Net als voor gaande jaren zal de herdenking begin nen bij het raadhuis, Raadhuisplein 1. Een ieder die aan de herdenking wil deelnemen, kan meelopen vanaf het raadhuis naar het monument. Vertrek vanaf het raadhuis is gepland om 19.45 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kabinetszaken op het volgende e-mailadres: v. box hoorniazuidplas.nl. ontvangen van schadegevallen. Schade op privéterrein wordt echter door uw eigen verzekeraar behandeld. De gemeente is verantwoordelijk voor overlast in en aan de openbare ruimte. Ziet u dus schade aan de openbare ruimte, dan kunt u dit melden bij de gemeente. Telefonisch via (0180) 330 300 of via www.zuidplas.nl Meldpunt openbare ruimte. Heeft u schade door de hevige regen val van vorige week? Meld dit dan bij uw eigen verzekeraar. Veilig Verkeer Nederland (VVN), afdeling Zuidpias, organiseert op donderdag 4 augustus van 13.30 - 16.30 uur in Beth-San in Moerkapelle een theoriecursus voor (aan staande) bestuurders van een scootmobiel. In deze cursus worden specifiek de verkeers regels voor scootmobielbe- stuurders besproken. Ook als u nog geen scootmo biel heeft, maar deze wel hebt aangevraagd, kunt u aan deze cursus deelnemen. In de cursus wordt uitgelegd, dat een scootmobielbestuurder van de rijbaan gebruik mag maken, als een voet- of fietspad ontbreken of slecht berijdbaar zijn. Datum: Donderdag 4 augustus 2011 Tijd: van 13.30 tot 16.30 uur |u wordt verzocht 13.15 uur aan wezig te zijn) Plaats: Beth-San, Kerkplein 1, 2751 EAin Moerkapelle Er zijn geen kosten verbonden aan deelname. Opgeven kan via email (scootmobielOwn-zuid- plas.nl) of telefonisch bij Piet Molenaar (0180-316000). Regelmatig wordt de gemeente geconfronteerd met vernielingen en bekladdingen van gemeentelijke eigendommen. Zo zijn in de nacht van 20 op 21 juli meerdere jonge bomen aan het Eendendaal in Nieuwerkerk aan den IJssel vernield. De gemeente heeft veel meldingen Met het herstellen van deze vernielin gen zijn per geval al gauw honderden euro's gemoeid. Omdat de kosten uiteindelijk door u als inwoner betaald worden, willen wij u vragen alert te zijn en bij het getuige zijn van ver nielingen op heterdaad de politie te alarmeren via 112. Politie en gemeente doen er alles aan om de schade op de daders te verha len. Door intensieve samenwerking met de politie en de bikers heeft dit al tot succesvolle zaken geleid.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5