Thijs Daniels wint vijf keer op rij IJsselbridge zomeravondcompetitie Coureur Van der Eijk rijdt rally in Valkenswaard Nieuwe kerkelijke gemeente in Zuidpias Aanmelden scootmobieltocht Vergadering PGZ HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 27 JULI 2011 Tennis KERKDIENSTEN ZONDAG 31 JULI 7 Autoschade Leidsche Kijn B V Nieuwerkerk aan den IJssel - TCN jeugdspeler Thijs Daniels uit Ze venhuizen won afgelopen week end tijdens het Rabobank Open van TV Barend recht voor de vijfde keer op rij een toernooi in dè ca tegorie 6. Hiermee is Daniels ze ker van plaatsing voor het eind- toernooi van het tenniscircuit The Hague Airport Masters in septem ber. Na zijn eerdere overwinningen tijdens het Detaned Open van TC Nieuwerkerk, TC Zevenhuizen, Be Quick Gouda en Be Quick Maassluis bewees de 15-jarige Daniels in Ba- rendrecht opnieuw zijn goede vorm van dit seizoen. In de finale, die wegens de regen plaatsvond in ten- nishal Zwijndreeht, had hij weinig moeite met zijn tegenstander Kevin Hoek (6-0 6-3). Daniels: "Mijn doel was zo veel mogelijk toernooien te spelen en proberen de Masters te halen. Dat is nu gelukt." Met zeven tig punten uit zes toernooien ver zekerde Daniels zich van deelname aan het The Hague Airport Masters, dat van 11 tot en met 18 september op het tennispark van A.T.V. Berken rode te Berkel en Rodenrijs wordt gespeeld. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij bridgeclub IJsselbridge werd maan dag 25 juli de achtste ronde van de zomeravondcompetitie gespeeld. In de A-lijn werd Karl Husmeijer en Ciska Bohn eerste met 61,66%, tweede werden Pa'trica Niewold en Ruud Bantje met 59,98% en op de derde plaats eindigden Cecile Lelieveld en Rieneke Keijzer met 58,33%. In de B-lijn eindigden Hans en Ma- Zuid plas - Nog even is hij predikant in Gouda, maar vanaf september leidt dominee Davidse een nieuwe kerkelijke gemeente in de Zuidpias. Het gaat om een zogenoemde ABC gemeente (ABC staat voor Alliantie van Baptisten en CAMA). De nieuwe geloofsgemeenschap wordt ondersteund door de CAMA Evangelische Gemeente in Gouda en het landelijk netwerk van ABC (Evangelische) Gemeenten. Bij de start in september zullen er door deweekse huisgroepen worden ge vormd in Zevenhuizen, Nieuwerkerk aan den IJssel en Moordrecht. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Meer informatie is te vin den op ABCgemeenteZuidplas@ cama.nl rianne Ranft bovenaan met 62,27%, gevolgd door Marga Blok en An ton Vorstenbosch met 60,19% en Riet Filé en Jeany van der leer met 59,95%. Moerkapelle Herst. Herv. Gem. 9.30 uur n.n.b. en 18.30 uur ds. L.W.Ch. Ruijgrok. Herv.Gem. 9.30 uur ds. P.H. van Trigt en 18.30 uur ds. A.W. van der Plas. Moordrecht Herv. Gem. Bethel 10.00 uur ds. Van" de Scheur en 18.30 uur kand. Zuiderduin. Volle Evangelie Gem. in 't Goudse 10.30 uur mw. L. Duijm. De Stroom 10.00 uur Eredienst in DK. R.K. parochie St. Johannes Ont hoofding: Woord- en Communie viering Werkgroep WoCo. De kerk is elke donderdagochtend open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uur vindt het middaggebed plaats. Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School) Rita Renema. Dominee Davidse wordt het gezicht van de nieuwe kerkelijke gemeente in de Zuidpias St. Josephparochie Nieuwerkerk aan den IJssel St. Josephparochie 11.00 uur eu charistieviering pastor W. Beke- dam. Prot. Gem. Ontmoetingscentrum geen dienst. Prot. Gem. De Bron 9.30 uur ds. J. Mekkes. De Lichtkring 9.30 en 16.30 uur leesdienst. Herv. Gem. Oude Kerk Herv. Gem. Nieuwe Kerk Zevenhuizen Hervormde Gemeente: Dorpskerk 10.00 uurds M. de Boer; 19.00 uur ds. RJ. van Amstel. Kapel Oud Verlaat 10.00 uur ds. H.M. Hbekotté. Ger. Kerk Zev-Moe 9.30 uur ds. C. Biemond-Spek. Ver. Vrijz. Prot. geen dienst. Nieuwerkerk aan den IJssel - Rally- crosser Leo van der Eijk heeft in zijn Mini Cooper veel adrenaline ervaren °P het Eurocircuit in Valkenswaard. Op zondag 17 juli werd in het Noord- Orabantse plaatsje gereden voor het Nederlands kampioenschap. Op een drassig parcours reed Van <ter Eijk zich naar een vierde plaats 'n de kwalificatie. Gezien een deel nemersveld van vijftien rijders was dit een gunstig resultaat voor de Nieuwerkerker. Vervolgens werden er drie manches - rondes in vak- aai - gereden. In de eerste manche mocht Van der Eijk starten achter de nummer een, Marcel Snoeijers: een uitgelezen kans om zich op te trekken aan de aanstaand kampi oen. De Nieuwerkerker eindigde als tweede achter Snoeijers. In de tweede manche mondde een schakelfout uit in een teleurstel lende zevende plaats. Van der Eijk was voor de derde manche gebrand op een goed resultaat maar na een wilde race begaf zijn auto het door een kapotte fuseekogel. Als vijfde ging Van der Eijk de A-finale in. De Nieuwerkerker stond vol adrena line aan de start van de finale van de Super 1600. Uiteindelijk gingen de nummers twee tot en met vijf bumper aan bumper over de finish lijn. "Het was een mooi gevecht en het ging verschrikkelijk hard. Ik heb mijn ronderecord verbroken met zes tiende en daar ben ik superblij mee", aldus een opgewekte Van der Eijk. Dit was de laatste wedstrijd op Nederlandse bodem, waar Van der Eijk volgend jaar terecht komt als coureur is nog afwachten. Zuidpias - Het Platform Gehan dicapten Zuidpias organiseert, in samenwerking met de Stichting Evenementm voor zaterdag 27 au gustus de jaarlijkse tandem/scoot- mobieltocht. Scootmobielers, brommobielers, elektrische rolstoelgebruikers, bi- kers en fietsers die gewoon voor de gezelligheid mee willen rijden, kun nen zich tot en met 20 augustus aanmelden op: bestuur@pgzuid- plas.nl, onder vermelding van naam, telefoonnummer en het aantal deelnemers. Telefonisch aanmelden is ook mo gelijk bij Elly van der Kruijt: 0180- 317515, Jeanne van der Leek: 0180- 319729 en voor Moordrecht bij Joke Verdoold: 0182-373396.. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Platform Gehandicapten Zuidpias (PGZ) vergadert woensdag 24 au gustus in dorpshuis De Batavier van 9.30 tot 11.30 uur. Mensen met een beperking of een chroni sche ziekte en overigens belang stellenden zijn welkom. De aanwezigen kunnen meepraten en meedenken over de vraagstuk ken die ter tafel komen, de Wmo, maar ook de eigen besognes aan de orde stellen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 7