Zuidpias X Bijdrage schootgaande kinderen per 1 augustus 2011 Herdenking bij Indië-monument Nieuwerkerk aan den IJssel Werken aan de weg gemeente WEEK Afsluiting Batavierlaan van Asfaltwerkzaamheden Swanlaweg 8-12 augustus en het Noordeinde VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 3 AUGUSTUS 2011 Nieuwerkerk aan den IJssel Zevenhuizen Verleende omgevingsvergunning Algemene plaatselijke verordening Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning Kennisgeving ontwerp beschikking Kennisgeving verlenging beslistermijn Ouders met kinderen van 4 tot en met 17 jaar kunnen in aanmerking komen voor bij zondere bijstand voor de regeling school gaande kinderen. Bijzondere bijstand via de regeling school gaande kinderen van 4 t/m 17 jaar U kunt extra geld ontvangen voor de kos ten van kinderen op school. Ook voor het lidmaatschap van een vereniging of een sportclub of sportkleding kunt u extra geld ontvangen. U kunt voor een kind op de basisschool per jaar een bedrag van maximaal 227,-- ont vangen. Voor kinderen op het voorgezet onderwijs kunt u maximaal€ 303,-- per jaar per kind ontvangen. Aanvraag indienen Om in aanmerking te komen voor de rege ling schoolgaande kinderen, mag uw inko men niet hogerzijn dan 115% van het voor u geldende uitkeringsniveau. U kunt een aanvraag indienen bij de balie van de afdeling Werk en Inkomen. Bij uw aanvraag dient u aankoopbewijzen te overleggen. Werk en Inkomen De balie van de afdeling Werk en Inkomen is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 12.00 uur. De afdeling is elke ochtend van 9.00 uur tot 10.00 uur telefonisch bereikbaar via tel. 10180)330 300. Op zaterdag 13 augustus 2011 vindt om 20.00 uur, bij het Indië-monument aan de Kerklaan ter hoogte van nummer 42 de jaarlijkse herdenking plaats van militairen en burgers, die in de periode 1941-1951 zijn omgekomen in voormalig Nederlands-lndië. Stichting Evenement is op verzoek van het gemeentebe stuur belast met de feitelijke organisatie. Een deputatie van oud-militairen en de Indische naoorlogse generatie zullen hun medewerking verlenen. Net als voorgaande jaren zal de herdenking beginnen bij het raadhuis, Raadhuisplein 1. Een ieder die aan de her denking wil deelnemen, kan meelopen vanaf het raadhuis naar het monument. Vertrek vanaf het raadhuis is gepland om 19.45 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met kabi netszaken onder het volgende e-mailadres: v.boxhoornB zuidplas.nl. «BS Voor informatie of vragen kunt u contact gaat om het deel tussen de Schubertstraat opnemen met dhr. Z. Milosevic van Openbare en de J.A. Beijerinkstraat. Werken via telnr: (0180) 330 300. Het verkeer wordt omgeleid via de J.A. Beijerinkstraat - Prins Alexanderlaan. Door werkzaamheden aan de riolering wordt de Batavierlaan in Nieuwerkerk aan den Wij vragen uw begrip voor de mogelijke IJssel van 8 tot 12 augustus afgesloten. Het overlast. Op 8, 9 en 10 augustus 2011 worden asfaltwerkzaamheden (frezen en aanbren gen toplaag) uitgevoerd op de Swanlaweg en het gedeelte Noordeinde vanaf buiten de bebouwde grens en de kruising met de Molenweg. Op 10 augustus 2011 is dit weggedeelte voor doorgaand verkeer afgesloten. Met bebording wordt het verkeer omgeleid of er worden verkeersregelaars ingezet. Het verkeer wordt vice versa omgeleid via de parallelweg Swanlaweg en Noordeinde. Wij vragen uw begrip voor de mogelijke overlast. 's-Gravenweg 81 (2911 CE) Brandveilig in gebruik nemen of gebruiken kinderdagverblijf (verzonden 22-7-2011) Raadhuisplein (ong.) ijdelijk (van 1 november tot en met 31 decem ber 2011) plaatsen oliebollenkraam [verzon den 26-07-2011) 'egen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. ZEVENHUIZEN De volgende vergunningen zijn verleend: Tennisclub Zevenhuizen, evenementenver gunning t.b.v. een jeugd-tenniskamp op 20 an 21 augustus 2011 in Zevenhuizen. De heer B.J. Verburg, exploitatie vergunning cafetaria Mainstreet in Tevenhuizen, voor een periode van 5 jaar. egen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Eendragtspolder Bouwen inlaat ter hoogte van de Hennipsloot (ontvangen 21-07-2011) Middelweg 10 (2761 EB) de volgende activiteiten (ontvangen 25-07-2011) - veranderen in-/uitrit - kappen 2 fruitbomen - slopen woning en brug - bouwen woning en berging en brug Knibbelweg 60 (2761 JE) Gebruiken loods voor ballonvaartbedrijf (ver zonden 28-07-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te weigeren voor het plaatsen van een hooiberg en een druivenkas op het adres Zuidplasweg 15 te Zevenhuizen. De aanvraag, het ontwerp weigeringsbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 3 augustus 2011 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) tegen het ontwerp weigerings besluit kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge. zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevrouw C.M. Priem, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 488. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor het herinrichten en uitbrei den van het Hervormd Centrum Dorpsstraat 156 te [dossier OV/2011/0202) te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 8 september 2011. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaar schrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gron den van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5