Zanderige schoenen, gevulde magen en gestreelde oren Prijswinnaars Buitenspeeldag Stomerij Jacobsclean opent ontmoeten idolen depot aan Maltaplein Sterkste Man van Zevenkamp HART VAN HOLLAND NESSELANDE 10 AUGUSTUS 2011 27 UW TREKHAKEN SPECIALIST Vanaf 469,- Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Vervolg van voorpagina (editie Zuidpias) Door Bart Jansen Nesselande - De bezoekers kwa men zaterdag met hetzelfde idee naar Nesselande. Het druilerige weer nam echter de overhand en daardoor werd het, in eerste in stantie, een grauwe bedoening. De zón kreeg niet de kans om door te breken en alle bezoekers, dat waren er over de hele dag genomen om en nabij de 1400, leken te moeten schuilen in de tenten die op het terrein waren opgesteld. Niet echt het idee datje bij een festival hebt. Voor de drankomzet kwam dit al leen maar goed uit, want iedereen stond gezellig bij te kletsen rondom de bar. De eettentjes, die een be langrijke rol speelden op het festi val, hadden minder geluk. Slechts enkelen beschikten over een over kapping waardoor de klandizie zich iets beperkte. Toch straalde het festival een pret tig gevoel uit. De regen leek er wat minder toe te doen als je eenmaal rondliep. Je waande je nog steeds op een gezellig strand. Beter ge zegd, je was nog steeds op dat ge zellige strand. Het echte festivalge- voel kwam rond een uur of negen weer terug. Het stopte met regenen en het publiek verzamelde zich voor het podium in afwachting van het optreden van Do. Om iets over negenen kondigde Do trapte af met haar grootste hit 'Heaven'. Dirk Taat, bekend van Onderweg naar Morgen, zangeres Do aan. Zij kwam samen met haar twee gita risten het podium oplopen om daar vervolgens een ruime drie kwartier het publiek te vermaken. Ze trapte af met haar grootste hit 'Heaven' en liet vervolgens weten blij te zijn dat iedereen de moeite had genomen om te komen en ondanks de regen te blijven hangen. "Een beetje Ne derlander blijft niet weg door wat regen", aldus Do. Het publiek bleef dan ook driekwartier lang met ple zier kijken naar de zangeres. Gedu rende haar set bleef het vanuit het publiek wat stil, niemand zong mee, totdat ze haar nieuwste hit en An- dré Hazes-cover 'Hij gelooft in mij' inzet. De handjes gingeh de lucht in; een waardige afsluiting van de zaterdagavond. Culinesse is een leuk initiatief en heeft veel potentie om uit te groei en tot een gezellig jaarlijks samen zijn op het strand van Nesselande. Sacha en Julia aan tafel met Joan Franka. Nesselande - Voorafgaand aan hun optredens voor CuliNESSE op zaterdag 6 augustus stond er voor de zangeressen Do en Joan Franka eerst nog een ontmoeting op het programma met de winnaressen van de Buitenspeeldag, die door Stich ting Buurtwerk Alexander op 1 juni gehouden werd. Solenn, Sacha en Senna hadden een ontmoeting met Do. De meiden durfden na wat zenuwachtig gegie chel hun idool toch wat vragen te stellen, waarna er uiteraard nog een foto gemaakt werd. Sacha en Julia gingen om de tafel met Joan Franka, van wie.ze ondermeer wilden weten wat haar favoriete kinderliedje is. Rotterdam - In winkelcentrum Ze venkamp vindt zaterdag 27 augus tus de derde editie van 'de sterkste man van Rotterdam/Zevenkamp' Plaats. Twaalf mannen gaan tus sen 11.00 en 17.00 uur met elkaar S!rijden om de felbegeerde titel. Zij doen dit op onderdelen als truck- Pull, boomstamstillen, accutillen en de deadlift. Ook kinderen kunnen op diverse on derdelen met elkaar de strijd aan gaan voor de titel 'Sterkste jongen/ meisje'. Zij worden hierbij begeleid door sportleiders van Sport en Re creatie. De kinderen kunnen zich verder nog vermaken op de opblaashindernis- baan en op het springkussen. Voor meer informatie: www.real- dutchpower.nl. Nesselande - Stomerij Jacobsclean vestigde zich in oktober van het jaar 1984 aan de Rietdekkerweg 35 te Zevenkamp. Vanaf dinsdag 16 augustus komt er een vestiging bij, wanneer Jacobsclean een depot opent in kledingwinkel Shoeby aan het Maltaplein. Zeven dagen per week open Een ideale situatie voor de inwoners van Nesselande, want men kan de gebrachte kleding twee dagen later al weer ophalen; ook op zondag. Leer, gordijnen en bijvoorbeeld dek bedden vragen wat meer tijd, maar alles wordt door Stomerij Jacob sclean zelf gereinigd; "Zelfs tapijt", aldus Martin en Bep Jacobs. Momenteel verwerkt de stomerij zo'n 1000 stuks kleding per week, buiten de opdrachten van de hore ca, de gordijnen, dekbedden en de kens. "Een van de meest bijzondere opdrachten in de afgelopen jaren was het reinigen van de kleding van het Amerikaanse leger en dat doen we al jaren"; Martin wijst trots naar een tevredenheidbetuiging aan de muur die zij hebben ontvangen. Stomerij Jacobsclean reinigt ook voor Lips Linnenmanagement, de grootste wasserij van Nederland en heeft verder diverse grote kanto ren en horecagelegenheden in haar klantenbestand. Ook voor het rei nigen van bruidskleding is men bij Stomerij Jacobsclean aan het goede adres. VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl De vestiging van Shoeby aan het Malta plein fungeert vanaf 16 augustus als depot van Stomerij Jacobsclean. Stomerij Jacobsclean werkt al jaren met het milieuvriendelijke KWL in plaats van met het Perchloor, wat ook altijd een vreemde geur aan de pas gestoomde kleding gaf. Door het gebruik van KWL slijt het textiel minder snel en blijven de kleuren als nieuw. Kortingsactie Tijdens de startweken van het de pot bij Shoeby Nesselande geldt een aantrekkelijke kortingsactie. Gedu rende de eerste twee weken betaalt men bij het stomen van pantalons en kolberts voor een tweede exem plaar de helft van de prijs. Zo kan iedereen na de zomervakantie weer keurig voor de dag komen. Voor meer informatie: 010-4562084 of www.stomerij-jacobsclean-vof. ril.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29