m Actie! Nu de eerste 4 maanden rentevrij wonen Kopers van hun eerste woning een nog betere start geven. Dat is het idee. Ron Verdoold en Leonie de Greef waren een van de eersten die gebruik maakten van de regeling met verlaagde overdrachtsbe lasting. Bovendien profiteerde het stel bij Rabobank Gouwestreek van de actie waarbij de klanten de eerste vier maanden rentevrij wonen*. Dit scheelt veel geld. "We vielen met onze neus in de boter. We waren al een poos op zoek naar een geschikte woning. Het is deze tijd erg lastig om als starter aan een betaal baar huis te komen. Allebei wonen we nog bij onze ouders in Moordrecht, maar we wilden heel graag samenwonen. De verlaagde overdrachtsbelasting kwam voor ons dus erg goed uit. Toen tijdens de hypotheekonderhandelingen ook nog op de hoogte werden gebracht van de actie waarbij we de eerste vier maanden geen hypotheekrente hoe ven te betalen, was de keuze snel gemaakt", vertelt Ron Verdoold. Nu de overheid de overdrachtsbe lasting verlaagt van zes naar twee procent, doet de Rabobank hier nog een schepje boven op. Wie als starter een hypotheek afsluit, betaalt de eerste vier maanden geen hypotheekrente*. Ook krijgt elke starter vier maanden gratis woonverzekeringen. In die periode betalen starters geen premie voor de Interpolis Woonhuis-, Inboedel-, Aansprake lijkheids-, en Rechtsbijstandverzekering. Terwijl Verdoold aan het klussen is in zijn nieuwe huis aan tember in te trekken. Met het geld dat we hebben de Parallelweg Zuid in Nieuwerkerk aan de IJssel bespaard, kunnen we nu mooie meubels kopen." laat hij weten hoe blij hij is met zijn nieuwe stek. "Het bevalt prima. We hoeven alleen te verven en Kijk voor de voorwaarden op laminaat te leggen en dan hopen we begin sep- www.rabobank.nl/eerstehuis Nu de overheid de overdrachtsbelasting verlaagt met 4%, de huizenprijzen zijn gedaald en de rente ook nog eens relatief laag is, is het kopen van een eerste huis wel héél aantrekkelijk. En de Rabobank doet hier nog een schepje bovenop. Wanneer je nu als koper van je eerste woning bij ons een hypotheek afsluit, betaal je de eerste 4 maanden geen hypotheekrente én krijg je deze maanden gratis de woonverzekeringen. Neem direct contact met ons op, wij vertellen je graag meer! Rabobank. Een bank met ideeën. (0182)69 51 20 hypotheken@gouwestreek.rabobank.nl Rabobank Rabobank geeft starters extra duwtje in de rug *Meer info over het aanbod en de actievoorwaarden vind je op rabobank.nl/eerstehuis

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2