makelaardij HMil'M CÏ3 code. Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante ^Gavoor ons complete woningaanbod naar www-hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 10 AUGUSTUS 2011 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Reijerskoop 32 Vraagprijs 785.000,- k.k. BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP powered by nvm |\JVM ®9aW8>' Ruime, goed onderhouden eengezinsdijkwoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Oplevering in overleg In de oude Dorpskern, op fraaie locatie gelegen een gezinsdijkwoning met fraai aangelegde achtertuin (Z). Deze kindvriendelijk gelegen woning bestaat uit maar liefst 4 woonlagen. Bwjr. 1987, 88 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 122 m2 en inhoud 383 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met L- vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Woonkamer met grenen vloerdelen en openslaande deuren met Frans balkon. leVerd.: 1 Slaapkamer aan de v.z. met Velux dakvenster; 1 Ruime slaapkamer aan de a.z. (2 slaap kamers mogelijk) met 2 Velux dakvensters; Badkamer (2009) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, dubbele wastafel met meubel, designradi ator en Velux dakvenster. 2e Verd.: Zolderslaapkamer met Velux dakvenster aan zowel de voor- als achterzijde en Vaillant HR cv-combi installatie. Souterrain: Bijkeuken/ berging; Tuinkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. Goed onderhouden ruime eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met grotendeels dubbele beglazing Aan een singel gelegen goed pnderhouden ruime eenr gezinswoning met fraai aangelegde voortuin en zonnige achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en ach terom. Bwjr. 1986,117 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 109 m2 en inhoud 360 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met lichte in U-vorm opgestelde keukenopstelling v.v. div. app.;Tuingerichte woonkamer met toegang tot de achtertuin. 1 e Verd.: 1 Ruime slaapkamer aan de a.z. (v/h 2) met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de v.z. (vergoot); Badkamer met ligbad, vaste wastafel, toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelling (Daalderop, 2010), aansl. wasapp. en toegang tot de bevloerde bergvliering; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de a.z. en Velux dakvenster aan de v.z. (mogelijkheid tot het realiseren van 2 kamers); 1 Slaap-/werkkamer aan de a.z. met Velux dakvenster. Fraai gesitueerde eengezinswoning Dient gemoderniseerd te worden Oplevering in overleg, kan evt. per direct Fraai gesitueerde eengezinswoning met mogelijkheden, gelegen in de directe omgeving van winkels, scholen, openbaar vervoer en NS-station. Deze woning is v.v. een voortuin en een diepe achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1962,167 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 96 m2 (incl. de 2e verd. van 17 m2) en inhoud 321 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met 2 vaste kasten, toegang tot de tuin, wasm. aansl. en rechte eenvoudige keukenopstelling; Lichte woonkamer met 2 vaste kasten. 1e Verd.: Overloop met toegang middels vlizotrap tot de 2e verd.; Toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapka mers aan de a.z.; Badkamer met granitovloer, douchehoek en vaste wastafel. 2e Verd.:Middels vlizotrap te bereiken bevloerde 2e verdieping met ruime stahoogte, waar op eenvoudige wijze een slaapkamer(s) is (zijn) te realiseren en verder v.v. dakvenster en Vaillant VR cv-combi installatie 2004). UGGIe.nl 255790 4-Kamer eengezinswoning Authentieke details en uitstraling zijn behouden Gelegen nabij centrum In het hart van Boskoop gelegen vrijstaand woonhuis welke goed is onderhouden. Deze woning is aan de ach terzijde met 2,5 meter uitgebouwd waardoor als het ware een tuinkamer is gecreëerd. De achtertuin (Z) is netjes aangelegd en v.v. een houten chalet. Bwjr. 1917,145 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 97 m2 en inhoud 352 m3. Ind.: Entree/vestibule met fraaie glazen deur naar de hal; Toilet met fonteintje; Woonkamer aan de voorzijde met meterkast en authentieke luiken die aan de binnenzijde voor de ramen geschoven kunnen worden; Keuken met L-vormige opstelling v.v. inbouwapparatuur; Kelder met stahoogte; Uitgebouwde tuinkamer met was machineaansluiting en deur naar de achtertuin. leVerd.: Badkamer met toilet, ligbad, douchecabine en wastafel; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 L-vormige slaapkamer aan de zijzijde met toegang tot het zonnige dakterras (Z). Vrijstaande villa met veel authentieke kenmerken Gemeentelijk monument Parkeermogelijkheid voor meerdere auto's Prachtige gebouwde vrijstaande villa met zeer veel authentieke kenmerken en rondom gelegen tuin met 2 vrijstaande stenen bergingen. Bwjr. 1909, 586 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 255 m2 en inhoud 1050 m3. Ind.: Entree/vestibule; Hal; Kelder; Toilet met fontein tje; Gesloten keuken met L-vormige en rechte keukenop stelling v.v. inb.app.; Bijkeuken; Voorkamer; Tussenkamer Achterkamer; Serre; Atelier. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaap kamer aan de v.z. met toegang tot de kledingkamer; 1 Slaapkamer aan de v.z„ thans in gebruik als kledingkamer, 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: Overloop, Berg-/stookruimte; Zolderkamer aan de a.z. met dakkapel; 1 Ruime slaapkamer aan de v.z.; Douchege legenheid met douche, staand toilet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel. Karakteristiek vrijstaand woonhuis Grotendeels v.v. dubbele beglazing Oplevering in overleg Karakteristiek vrijstaand woonhuis met stenen aanbouw, aangebouwde houten berging en via de zijpoort te be reiken achtertuin (Z). Bwjr. 1909,167 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 110 m2, overige inpandige ruimte 20 m2 (waarvan 14 m2 aangebouwde berging en 6 m2 kelder) en inhoud 415 m3 (excl. aangebouwde berging). Ind.: Entree/hal; Woonkamer met grenen vloerdelen en schouw met haard; Open eetkamer met grenen vloerde len, allesbrander en toegang middel openslaande deuren tot de achtertuin; Semi open keuken met plavuizenvloer, toegang tot de kelder en rechte lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, wasm. aansl. en Remeha avanta HR cv-combi installatie 2010); Toilet met fonteintje. leVerd.: 1 Slaap kamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de z.z. met klein dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Douchege legenheid met dakvenster, zitbad, douchehoek en vaste wastafel. Uitgebouwde eengezinshoekwoning Aangebouwde stenen garage Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer In gezellige woonstraat, met vrij uitzicht over een speel plantsoen, gelegen uitgebouwde eengezinshoekwoning met garage, voortuin met parkeermogelijkheid voor 2 auto's en een verzorgde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1960, 212 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 94 m2, overige inpandige ruimte 18 m2 (garage), externe bergruimte 6 m2 (berging) en inhoud 365 m3. Ind.: Entree/hal; Uitgebouwde woonkamer met open haard en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Uitgebouwde open keuken met toegang tot de achtertuin, L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app. Ie Verd.: Douchegelegen heid met zitbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaap kamers aan de a.z., waarvan 1 met toegang tot het terras. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, Vaillant HR cv-combi installatie en wasm. aansl.; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. 2-kamer appartement Bijdrage VvE 83,- per maand Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Op een leuke locatie, in kleinschalig appartementencom plex, op de 2e en 3e etage gelegen goed onderhouden 2-kamer appartement met zonnig balkon (Z) en separate berging. Het appartement is in 2006 op diverse fronten verbouwd en vernieuwd en is bereikbaar middels een afgesloten entree/trappenhuis met intercom. Bwjr. 1977, gebruiksopp. wonen 69 m2, gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 7 m2 en inhoud 228 m3. Ind.: Entree/hal met fraaie trap v.v. led verlichting naar de verdieping; Meterkast (7 groepen aardlekschakelaar); 1 Werkkamer/inloopkast; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, toilet en aansl. wasapp.; Ruime, lichte woonkamer met toegang tot breed balkon; Open keuken met T-vormige lichtgrijze luxe keukenopstelling v.v. inb.app. leVerd.: Ruime overloop/ werkruimte met Velux dakvenster en opstelplaats c.v.-combiketel (Vaillant); 1 Zolderslaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 34