Griezelen in Hitlandbos Shake the World Creatief met speksteen Sabin Tigu dubbelt met Paul Haarhuis Extra lessen Explosion Streetdance HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJ55EL I 17 AUGUSTUS 2011 11 Tennis Bromfietscontrole Nieuwerkerk aan den IJssel - Wie lef heeft wordt in de nacht van zaterdag 20 op zondag 21 augustus klokslag 00.00 uur verwacht op de eerste parkeer plaats, rechts van de Hitlandselaan, waar de inschrijving voor de Horrortocht plaatsvindt. De tocht is niet aan te raden voor kinderenkinderen onder de veertien jaar die desondanks toch mee willen doen, moeten begeleid worden door een volwassene. Het meebrengen van verlichting is verboden; dus ook het lichtje van een gsm mag niet gebruikt worden. Er zijn geen kosten aan de tocht verbonden en men neemt deel op eigen risico. Groepjes bestaan uit hoogstens acht personen. De or ganisatie van stichting Vedj kan in geen geval aansprakelijk worden gesteld voor eventuele ongevallen, diefstal en/of schade aan personen en/of materiaal. Na afloop van de tocht moet iedere deelnemer zich ook weer afmelden bij de inschrijftafel. Bij slecht weer gaat de tocht niet door. Voor meer informatie: info.vedj@gmail.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Rainbow Collection lanceerde in juni de campagne 'Shake the World' om samen met Fair Trade Original, WAAR en de Wereldwinkels aandacht te vragen voor de Millenniumdoelen. Dit zijn acht doelen die door de VN zijn geformuleerd om de wereldarmoede in 2015 ge halveerd te hebben. Door een Millennium armbandje te dragen laat u zien dat u achter de millenniumdoelen staat. Deze fair trade kralen armbandjes zijn mooi, vrolijk en verkrijgbaar in acht ver schillende kleuren met voor elk mil- lenniumdoel één kleur. De inkomsten uit de verkoop van de armbandjes gaan naar het craftprogramma van Africalgnite, waarbij de vrouwen training krijgen in productontwik keling en het opzetten van een ei gen onderneming. De Wereldwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 51a in Nieuwerkerk en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Kinde ren van acht jaar en ouder kunnen op de woensdagmiddag van 14.00 tot 16.30 uur werken met speksteen. Zij zijn welkom op de Westringdijk 8. Voor meer informatie en aanmel den: www.cobieschoneveld.nl of 06 52616423. Wie weet kom je deze griezels wel tegen in het Hitlandbos! Nieuwerkerk aan den IJssel/Bleis- wijk - Sabin Tigu speelt deze week samen met Paul Haar huis het jaarlijkse Bleiswijk Open in de categorie herendubbel 2. Ook TCN-eredivisie spelers Yoran Ver schoor, Chris Berkouwer en Bas Struijk zijn te zien in dit toernooi. Vrijdagavond 19 augustus zullen Haarhuis en Tigu om 20.45 uur star ten met hun eerste wedstrijd. Toer nooidirecteur Roland van Meggelen licht toe: "De firma Topbrands uit Numansdorp (Kees Roelofs) heeft dit jaar, speciaal om de tegenstan ders van Haarhuis en Tigu te prik kelen, een extra bonus beschikbaar gesteld voor de degenen die van het duo Haarhuis en Tigu winnen. Mocht er een koppel zijn dat van Haarhuis en Tigu weet te winnen, dan zal Topbrands 2500 euro aan het goede doel schenken. Dit goede doel is Kika. Wat er gebeurt als Haarhuis en Tigu de winst pakken, is op 21 augustus te zien tijdens de prijsuitreiking." Nieuwerkerk aan den IJssel - Op het Raadhuisplein is vrijdag 12 augus tus tussen 16.45 en 18.30 uur een bromfietscontrole gehouden. Van de dertien bromfietsers die gecon troleerd zijn, kregen er zeven een proces-verbaal aangezegd. Drie be stuurders reden te hard, twee brom fietsen waren niet voorzien van een spiegel en één bestuurder kon geen kentekenbewijs overleggen. Tot slot had één bestuurder te veel alcohol genuttigd. Omdat hij niet in staat was op de juiste wijze een blaastest af te leggen, is bij hem bloed afge nomen om het alcoholpromillage vast te stellen. Portret van de hand van Birgitta Sundström Jansdotter. Gouda/Nieuwerkerk aan den IJssel - In 'Roodbol', het pand van kunststich ting Firma Van Drie, is vanaf vandaag, woensdag 17 augustus, tot en met 28 augustus een expositie te bezichtigen van portretten van de, uit Zweden afkomstige, kunstenaar Birgitta Sundström Jansdotter. De portretten roepen associaties op met het vrouwelijke ikoon uit de reclame-industrie; geïdealiseerd en mooi. Haar werk refereert duidelijk aan de Pop-art. Maar in tegenstel ling tot Pop-art, meestal geasso cieerd met het gebruik van repro ductietechnieken, zijn deze beelden zorgvuldig geschilderd en krijgt elke reproductie steeds persoonlijke ka rakteristieken. Het pand Roodbol is te vinden Ach ter de Kerk 13 en is geopend van woensdag tot en met zondag van 12.00 tot 17.00 uur. De toegang is vrij. Op vrijdag 19 augustus wordt de tentoonstelling om 21.00 uur ge opend door Matthe van Oostrom, voorzitter van de tentoonstellings commissie van de Firma Van Drie. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ex plosion Streetdance gaat vandaag, woensdag 17 augustus van start met danslessen voor kinderen van vier en vijfjaar, welke gegeven worden door Linda Cramer. De lessen staan in het teken van ple zier, respect, saamhorigheid en pret met en naar anderen. De groepen zijn ingedeeld naar leeftijd en niet naar niveau. De lessen vinden plaats in gebouw Con Musica, tweede ge bouw op de velden van w Nieuwer kerk en duren van 17.30 tot 18.30 uur. Een eerste proefles is gratis. Aanmelden kan via 06-14606126 °f ,indacramer.streetdance@gmail. com. Voor meer informatie: www.vedj.info. Linda Cramer gaat kinderen leren dansen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 11