Zomerhockey op OMHC groot success Ontdek jezelf met tieneryoga KidsMegaParty Skaten voor goed doel Kermis in Nesselande Hockey HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN USSEL/NESSELANDE] 17 AUGUSTUS 2011 Zomerfeest bij Kinder centrum De Duinen Provinciaal Burgerinitiatief voor leefomgeving Rotterdam Nesselande - Op de velden van de Ommoordse Mixed Hockeyclub vond in de afgelopen zomervakantie op zes zaterdagen het Rotterdam Zomer Hockey plaats. Afgelopen zaterdag, 13 augustus, werd op de laatste dag een korte demonstratie gegeven door Mignonne Meekels, speelster van het Nederlands team, waarna de kinderen gedurende de training allerlei tips van haar kre gen. Mignonne Meekels metJente Peerbooms. Finn de V\/ever doet haar best het geleerde in praktijk te brengen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Yoga- studio B-BodyEtMind start maan dag 5 september van 16.30-17.30 uur met een nieuwe cursus Tienery oga aan de Dorpsstraat 32a. Met yoga leer je je aandacht richten op jezelf zonder je druk te maken over wat anderen van je vinden. Hiermee krijg je rust in je hoofd, leer je goed luisteren naar je lichaam en kun je je beter concentreren. Opgeven kan via www.b-bodymind.nl of 06- 41517414. De eerste twee lessen kosten 9,00 euro, daarna 8,50 euro per les. Rotterdam Zomerhockey bleek al snel een succesvol initiatief. Elke zaterdag stonden kinderen van OMHC, maar ook van omliggende verenigingen te trappelen om te hockeyen. Een aantal maal was de animo zo groot dat er twee trai ningssessies waren. Kinderen die meerdere zaterdagen aanwezig waren kregen na afloop een diploma overhandigd, waarop vermeld stond wat ze allemaal Nesselande - Op de Boulevard van Nesselande vindt op zondag 28 au gustus een spetterende KidsMega Party plaats. Vanaf een grote podi umwagen verzorgen twee muzikale entertainers, mét hun ondeugende papegaai Theo, van 12.00 tot 16.00 uur een waanzinnige show voor kids van vier tot twaalf jaar. Even geen papa's, mama's, meesters en juffen, maar gewoon lekker dansen, zingen, 'quizen' en spelletjes spelen, waarbij ook nog diverse prijzen te winnen zijn. Rotterdam - De vijf skate-avonden, welke in juli en augustus plaats vonden op initiatief van Fit for Free, hebben in totaal 10.000 euro opgebracht, bestemd voor diverse goede doelen. De organisatie van het grootste skate-evenement van Nederland kijkt tevreden terug op vijf avonden vol gezelligheid, spor tiviteit én skateplezier. Per avond telde het evenement acht- tot tien duizend deelnemers. De voorbereidingen voor de editie van 2012 zijn inmiddels van start gegaan. De eerste skateavond staat gepland voor woensdag 19 juli. geleerd hebben deze zomer. Op de velden van OMHC aan het Marcel Duchampplein zal de jongere jeugd het komende seizoen veel van het geleerde in praktijk gaan brengen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Kindercentrum De Duinen wordt op zaterdag 20 augustus het tweejaar lijkse Zomerfeest gevierd. Dit eve nement is bestemd voor alle kinde ren en hun ouders. Tussen 10.00 en 12.00 uur zijn er diverse activiteiten, zowel binnen als op de buitenspeel plaats. Het zomerfeest is inmiddels een goede traditie geworden sinds de oprichting van het kindercen trum negen jaar geleden. Kindercentrum De Duinen is geves tigd aan de 's-Gravenweg 266. Voor meer informatie: 0180-318925. Rotterdam - Hoe zal onze leefomgeving er in de toekomst uitzienDoor sneden door nog meer snelwegen dan nu? En nog veel minder plekken om prettig de hond te kunnen uitlaten, te wandelen en te fietsen? Moet het in <le Randstad alleen om het autoverkeer draaien of moet ander beleid onze Eetbaarheid vergroten en beschermen? Vereniging Milieudefensie, Platform Regiopark Rottemeren A13/A16 en andere leefomgevingsorganisaties verzamelen adhesiebetuigingen voor een Provinciaal Burgerinitia- tief en dienen dat in september in D'i het Zuid-Hollands provinciebe stuur. Studies tonen de mogelijkheid en waarde aan van ander beleid. Concrete informatie is te vinden op www.milieudefensie.nl/groene- metropool Omdat de provincie bij burgerinitiatieven geen digitale ad hesiebetuigingen acccfjLcert, vindt u daar ook een handtekeningenfor mulier om te downloaden en in te sturen. Elke stemgerechtigde Zuid- Hollandse burger kan meedoen. F.M. Boon Nesselande - Op de boulevard van Nesselande, op de plek waar vroeger de noodwinkels stonden, kon groot en klein van 10 tot 14 augustus genieten van de kermis die daar neergestreken was. Ondanks dat het weer soms te wensen overliet, wist menig inwoner van Nesselande en omstreken de kermis te vinden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25