Horeca GHZ is 'DTicious' Verloting ballonvaarten en golfclinics voor Oogstfeest O nnP Klikken mag Met thuisdialyse meer regie over eigen leven m UITVAARTVERZORGING Telefoon (0172) 21 21 22 Begrafenis - Crematie 0182 - 37 27 26 VAN DER SPEK 010-522 27 90 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 17 AUGUSTUS 201131 Zegwaartseweg 4A Stichting Dier Retour Dierencentrale SHARTVAN HOLLAND IS H.E. van der Hammen Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Als het om vertrouwen en eerbied gaat! V Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop www.vanderspekuitvaart.nl Bas Fortuin Uitvaartcentrum Van Der Spek Middelweg 45A, Moordrecht WEST GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN - SIERADEN - URNEN - RESTAURATIE - VERVOLGINSCRIPTIE Het vertrouwde familiebedrijf 2712 PM Zoetermeer Tel: 079 - 341 62 27 www.westgedenktekens.nl zoetermeer@westgedenktekens.nl Openingstijden toonzaal maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 Zaterdag van 10:00 tot 16:00 Tevens thuisbezoek mogelijk Gouda - Patiënten en bezoekers van het Groene Hart Ziekenhuis kunnen vanaf sinds maandag 15 augus tus op de Bleulandlocatie voor een goede kop koffie en een breed as sortiment aan verse tussendoortjes terecht in de nieuwe horecavoorzie- ning 'D'licious'. D'licious staat voor vers, eerlijk en ambachtelijk en biedt een snelle Gevonden Twee zwart met witte kittens van circa 3 maanden oud; Groenendijk, Nieuwerkerk aan den IJssel. Een ongecastreerde grof gecyperde kater, geen wit, loopt rond sinds half april; omgeving Zuidpias, Waddinx- veen. Een geheel zwarte poes, dikke ronde staart; Middelweg, Moordrecht. Een cyperse kat, lichter onder kin, Vermist Kater, cypers, witte tenen en wit op borst, is gechipt, de Kievit Moerka- pelle. Kater, siamees, bruin, donker van kleur, zonder wit, is gechipt, vlooi enband zwart, Broekhuizen Wad- dinxveen. Gevonden Kater, zwart, zonder wit, kitten, Moerkapelse Zijde Moerkapelle. Kater, zwart, witte poten, buik, borst service: patiënten en bezoekers kunnen aan de counter bestellen en de bestelling zelf meenemen naar de zitplaats, de wachtruimte of naar huis. De openingstijden van D'licious zijn zoveel mogelijk gekoppeld aan de openingstijden van de polikliniek; op doordeweekse dagen, van 08.00 tot 16.00 uur. loopt rond vanaf half juni; West einde, Moordrecht. Een gecastreerde zwarte kater, wit te poten, bef, neus, buik; Vlietkade, Zevenhuizen. Een zwarte poes met een wit befje; Parallelweg Zuid, Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor informatie: 0184-661509 en www.dierretour.nl en snuit doorlopend over neus tus sen ogen, Vlietkade Zevenhuizen. Kater, witte kin, voeten voor, sokken achter en vlek op buik, Burg. Troost- straat Waddinxveen. Poes, zwart, dikke staart, Middelweg Moordrecht. Poes, zwart, met witte aftekenin gen, Parallelweg Zuid Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Zevenhuizen - Ten kantore van no taris Jaap van der Hammen vindt vrijdag 19 augustus de verloting plaats van vijf ballonvaarten en acht golfclinics. Onder toeziend oog van de notaris worden de door Bal- lonvaart.nl uit Zevenhuizen en door Golfclub Bentwoud beschikbaar gestelde prijzen onder de eerste veertig ingeschreven sponsoren van het Oogstfeest bekend gemaakt. De uislag wordt in de editie van deze krant van woensdag 24 augustus gepubliceerd. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Zeven huizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moor drecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 36.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Gouda - Sinds kort kunnen patiënten die hiervoor in aanmerking komen, thuisdialyse krijgen via het Groene Hart Ziekenhuis. Doordat dialysepatiën ten zelf het tijdstip van de behandeling kunnen bepalen en niet drie keer per week naar het ziekenhuis hoeven, krijgen ze meer grip op hun leven. Dankzij deze flexibiliteit in hun behandeling en een verbeterde gezondheid bij veel patiënten, kunnen zij eerder blijven deelnemen aan het arbeidsproces en een sociaal leven leiden. Het GHZ en Medisch Centrum Haag landen zijn samen de eerste zieken huizen in Nederland die thuisdialyse aanbieden met een compact, draag baar en gebruiksvriendelijk thuis- dialyseapparaat, de NxStage. Beide ziekenhuizen werken op het gebied van de dialyse intensief samen van uit de Coöperatie, waarbij ook Bron- ovo en 't Lange Land Ziekenhuis zijn aangesloten. Thuisdialyse vraagt om een aantal vaardigheden en voorzieningen. Om patiënten goed voor te bereiden op thuisdialyse krijgen zij een training van twee tot drie weken door dialy severpleegkundigen. Voor woensdag 7 september om 19.00 uur wordt een voorlichtings bijeenkomst georganiseerd in Me disch Centrum Haaglanden, locatie Westeinde. Voor meer informatie en aanmel den: ww.ghz.nl. Zorgverlening tot in het kleinste detail van den Bogerd dag en nacht bereikbaar Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk www.uitvaartverzorgingvandenbgerd.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten in de gehele regio Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg DAG EN NACHT BEREIKBAAR Wh» 67 2665 ZH Bleiswijk Q 800 3 3 7 2 4 33 Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar C'est le ton qui fait la musique Met ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze voormalige penningmeester Wij wensen Anja, Stein, Cristhel, Owen, Casper en overige familie en vrienden veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Muziekvereniging De Kleine Trompetter UITVAART

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 31