X Qwiek Moerkapelle Laatste opruimings weken! 40 tot 60 korting op lingerie, bad- en nachtmode (kom naar de winkel voor meer aantrekkelijke kortingen) Dorpsstraat 208a - Zevenhuizen - 0180-810019 VERVOLG BEKENDMAKINGEN Dinsdag 20 september 2011 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 17 AUGUSTUS 2011 Algemene plaatselijke verordening Verleende omgevingsvergunning Drank- en Horecavergunning Algemene plaatselijke verordening Bekendmaking Besluit aanwijzing toezichthouder V www.zuidunderwear.nl ZEVENHUIZEN De volgende vergunningen zijn verleend: Stichting Oogstfeest Zevenhuizen, eve nementenvergunning t.b.v. de Night of Harmony op 2 september 2011 van 20.15 uur tot 24.00 uur en het Oogstfeest op 3 sep tember 2011 van 10.00 uur tot 17.00 uur in Zevenhuizen; De heer Tol, exploitatievergunning voor de periode van 5 jaar t.b.v. horecagelegenheid 't Middelpunt aan de Tweemanspolder 8 in Zevenhuizen; Stichting Oogstfeest Zevenhuizen, onthef fing drank- en horecawet t.b.v. het schenken van zwak-alcoholhoudende drank tijdens de Night of Harmony en het Oogstfeest op 2 en 3 september in Zevenhuizen; Stichting Oogstfeest Zevenhuizen, reclame ontheffing voor het plaatsen van reclame borden t.b.v. de Night of Harmony en het Oogstfeest in Zevenhuizen en Moerkapelle in de periode 15 augustus t/m 3 september 2011. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indie nen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuurs recht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Nijverheidscentrum 36 (2761 JP) Uitbreiden bedrijfspand (verzonden 09-08- 20111 Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. De volgende vergunning is verleend: De heer Tol, Drank- en Horecavergunning voor onbepaalde tijd t.b.v. horecagelegen heid 't Middelpunt aan de Tweemanspolder 8 in Zevenhuizen. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. ZUIDPLAS De volgende vergunning Ls verleend: Granton Marketing B.V., inzamelingsver gunning i.v.m promotie van de Stichting Cordaid in de periode 28 augustus t/m 3 september 2011 in de gemeente Zuidpias. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. op2augustus2011.deheerJ. Busis aangewe zen als toezichthouder als bedoeld in artikel: Afdeling 5.2 van de Algemende wet bestuursrecht Artikel 7.1, derde lid, van de Wet ruimtelijke ordening Artikel 63, derde lid, van de Monumentenwet 1988 Artikel 18.4, eerste lid, van de Wet milieubeheer Artikel 75, eerste lid, van de Huisvestingswet Artikel 6.2, derde lid, van de Algemene plaatselijke verordening Zuidpias Artikel 10, tweede lid, van de Parkeerverordening Zuidpias Artikel 3.4 van de huisvestingsverordening Zuidpias Artikel 34 Afvalstoffenverordening Nieuwerkerk aan den IJssel 2005 Artikel 34 Afvalstoffenverordening Moordrecht 2005 Dit aanwijzingsbesluit treedt in werking op de eerste dag na deze publicatie. Het besluit ligt ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens is het aanwijzingsbesluit te raadplegen op www. zuidplas.nl. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat <?ufl£k£ De eerste qwieke dorpsavond vindt plaats in Moerkapelle op dinsdag 20 september. Meld u nu aan en bepaal zelf over welke onderwerpen deze avond gesproken wordt! Samen zoeken naar oplossingen Het onderzoek naar de dorpsdagen leverde dankzij u veel informatie op over wat bewo ners van de dorpsavonden 2010 vonden. Uw opmerkingen en suggesties, uw inzet en grote betrokkenheid bij het project Qwiek hebben geleid tot een nieuwe opzet van de dorpsavonden. U jij bepaalt de agenda Inwoners; u, uw buren, straatgenoten en andere dorpsgenoten staan centraal tijdens de dorpsavonden. Problemen komen op tafel om er met alle deskundigheid uit het dorp over te praten, zodat we samen mogelijkhe den en oplossingsrichtingen kunnen beden ken. De gemeente luistert naar u en komt soms zelfs 'actief niets doen' zodat u tot uw recht komt in discussies. Ook voor andere Qwieke dorpsgenoten Voor iedere dorpsavond verzamelen wij via diverse kanalen zoals de gemeentepagina, facebook en de website, thema's die actu eel zijn en leven in uw dorp. Het dorp staat namelijk centraal en niet het beleid van de gemeente. Deze thema's worden besproken aan tafels met maximaal vijftien personen, inclusief gespreksleider en notulist. Na de pauze presenteert iemand van elke tafel cen traal de uitkomsten van een thema. Over grote lopende projecten in uw dorp wordt u gei'nformeerd via presentaties op panelen. Ook is er een mobiele klachtenbalie aanwezig om uw klachten of opmerkingen te registreren. Hoe gaan de dorpsavonden eruit zien? 19.30 uur Burgemeester K.J.G. Kats opent 19.45 uur Qwieke tafelgesprekken 20.30 uur Pauze 20.45 uur Presentatie per tafel door inwoner 21.15 uur Voorzitter reageert: hoe nu verder 21.45 uur Voorzitter sluit af Betrokken bij uw dorp? Praat mee! Voor het verzamelen van de thema's hebben wij uw hulp nodig! Meld uw onderwerp nu aan via: e-mailadres Qwiek0zuidplas.nl ons telefonisch informatiecentrum 0180 -330 300 onderstaande coupon. De vijf meest genoemde onderwerpen worden de tafelthema's. Voorbeelden van thema's die besproken kunnen worden tijdens een dorpsavond: - Brede school; - Dorpshuis; -Jaarwisseling Moerkapelle; - Renovatieproject Dorpskern; - Ontsluiting van Moerkapelle; - Verplaatsing sportvelden; - 1-richtingsverkeer Dorpsstraat. Heeft u zelf geen onderwerp te bespreken, maar wilt u wel een kijkje komen nemen? Dan bent u ook van harte welkom! Naast de tafel gesprekken kunt u kennis nemen van grote lopende projecten in uw dorp via presentaties op panelen. Ook is er een mobiele klachtenba- Naam Adres Postcode plaats lie aanwezig om uw klachten of opmerkingen te registreren. Op Facebook/qwiek en de website van ZuidplasActief leest u welke onderwerpen er zoal worden aangemeld. Houd deze sites dus in de gaten! Ja ik kom naar de dorpsavond in Ik wil graag het volgende onderwerp bespreken: U kunt de coupon in een envelop terugsturen naar Gemeente Zuidpias Qwieke dorpsdagen Antwoordnummer 6 2900 VD Nieuwerkerk aan den IJssel Zuid

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6