Nieuwe kinderkledingwinkel Nieuwe judoschool in Nieuwerkerk Ruim je rommel op! Tiende verjaardag Wonderlijke Verleiding HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 24 AUGUSTUS 2011 29 tTh.u)b«kM Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Een bomvolle kelder, een zolder die uit puilt of een kledingkast waarvan de inhoud u soms spontaan tegemoet komtKwestie van even de schou ders eronder. Alleen of samen met een opruimdeskundige. Pamela van Deenen is zo'n 'Op- ruimcoach'. Vanuit haar bedrijfje ProfSupport schept ze niet alleen orde in uw huis maar ook in uw le ven. Haar stelregel: 'als je je in een onoverzichtelijke situatie bevindt, is orde en structuur opnieuw mo gelijk'. Iet mijn hulp ervaren mijn klan ten dat opruimen een middel is. Een middel om meer grip te krijgen op hun leefomgeving, met als re sultaat datje rust, ruimte en ener gie voor jezelf creëert en daardoor dat 'opgeruimde hoofd' krijgt waar oien het vaak over heeft", aldus Pamela. Als Personal Organizer signaleert Pamela de hulpvraag onder alle leeftijden en het klantenbestand va ProfSupport is dan ook divers. Van jonge stellen die hun eerste kind verwachten tot 65-plussers die naar een seniorenwoning gaan en maar de helft van hun spullen kunnen meenemen. Ook gezin oen waarin autisme of ADHD een rol speelt en waar structuur in het dagelijks leven extra belangrijk is, behoren tot haar klantenkring. Met de juiste PGB-indicatie kunnen zij haar zelfs vanuit hun budget be talen. Pamela van Deenen. "Opruimen is beslissingen nemen", benadrukt Pamela "En dat is pre cies de reden waarom zoveel men sen een hekel hebben aan oprui men. Omdat een beslissing altijd een keerzijde heeft. Ik beslis dus nooit iets voor iemand. Doordat ik vragen blijf stellen, functioneer ik als een soort eyeopener." Een overvol huis kan een grote druk op iemand leggen. Als dat pro bleem is opgelost, valt er vaak een last van iemand af. "Opruimen kan enorm veel energie geven en tege lijkertijd stress wegnemen. Ruimte geeft rust en levert tijd op voor dingen die écht belangrijk zijn", al dus de bevlogen opruimcoach. Voor meer informatie: 06-55336229 of www.ProfSupport.net. José Both hoopt dat haar winkel een succes wordt. Moordrecht - Moy Kinderkleding is de naam van de nieuwe kinder kledingwinkel van José Both. In de winkel, gevestigd aan de Dorp straat 20b vindt men naast nieuwe 'outlet' kinderkleding ook tweede hands (merk)kinderkleding. Moy Kinderkleding is gevestigd in de voormalige sportkelder van schoenenwinkel Doornheim. De verbouwing is nog in volle gang, maar donderdag 1 september opent Moy Kinderkleding haar deuren. De winkel is daarna we kelijks geopend op woensdag van 8.45 tot 12.00 uur, op donderdag en vrijdag van 8.45 tot 15.00 uur en op zaterdag van 8.45 tot 12.00 uur. Voor meer informatie: 06-23333676. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sport school Slingerland gaat van start met judolessen in Nieuwerkerk. De uit Capelle aan den IJssel afkom stige judoschool heeft bij zowel de recreatie- als de wedstrijdsport haar sporen al ruimschoots verdiend. Zo werden de afgelopen decennia al tientallen zwarte banders afgele verd en werden er veel medailles gewonnen op Nederlandse Kampi oenschappen. Nadat Sportschool Slingerland vo rig jaar al haar vleugels had uitge slagen door een judotak in Krimpen aan den IJssel te op te starten, wil men nu ook in Nieuwerkerk voet aan de grond krijgen. Eigenaar Henk-Jan de Hek formuleert het als volgt: "Wij willen een groter ge bied bereiken, zodat meer judoka's op een verantwoorde wijze met de judosport in aanraking kunnen ko men." Beoefenaars van judo leren om gaan met anderen, leren normen en waarden, leren samenwerken en vertrouwen te hebben, ontwik kelen motorische vaardigheden, le ren respect voor elkaar te hebben en, doordat er veel bewogen wordt, wordt eventueel overgewicht gelijk aangepakt. Bij Sportschool Slingerland worden de judoka's stapje voor stapje op geleid voor de zwarte band. Voor de recreatieve judoka's organiseert de judoschool jaarlijks een aantal Sportschool Slingerland start met judolessen op de locatie van Sportcentrum Brothers. toernooien en wedstrijden. Voor wedstrijdjudoka's zijn er genoeg mogelijkheden bij Slingerland, dat voor het wedstrijdjudo is aange sloten bij het Judo Topsport Steun punt. Kennismakingscursus Op zaterdag 3 september gaat een kennismakingscursus van start die bestaat uit vijf lessen. Kinderen in de leeftijd van vijf tot acht jaar zijn welkom van 10.00 tot 11.00 uur; kinderen van negen tot twaalf jaar van 11.00 tot 12. 00 uur. De lessen vinden plaats in Sportcentrum Bro thers aan de Maalderij 16, achter de Formido Bouwmarkt. Voor meer informatie en aanmel den: 010-4582727 of www.sfslingerland.nl. Zevenhuizen - Mooie, aparte bloemen van goede kwaliteit en originele potten en vazen om van uw huis een thuis te maken; dat is waar Wonderlijke Verleiding de afgelopen tien jaar bekend om is geworden. Op 1 september 2001 opende Wonderlijke Verleiding haar deuren; een bloemenwinkel waar persoonlijke service en be trouwbaarheid hoog in het vaan del staan. Om dit jubileum te vieren wordt een ludieke 'eendenactie' gehou den. Donderdag 1 september zijn er in Zevenhuizen en Moerkapelle gele badeendjes met een kortings kaartje te vinden. Deze eendjes kunnen in de maand september ingeleverd worden; bij een aan koop ontvangt de klant e op het kaartje vermelde korting. En er is één zilveren eendje. Wie dit eendje vindt, krijgt tien weken lang het boeket van de week thuis. Geen eendje gevonden? Dan kunt u in de winkel van 1 tot en met 8 september altijd nog kans maken op korting, voor u óf voor Kika. Wonderlijke Verleiding wil met Ludieke 'eendjesactie' bij jubilaris. haar succes namelijk ook graag een goed doel steunen. Dus vier dit jubileum met Wonderlijke Ver leiding en steun Kika.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29