Nieuwe pont al weer terug naar de werf .et's twist again! Computer cursussen 50+ Jeugdclubkampioenschappen Zesde competitieoverwinning voor Faas Workshops spirituele ontwikkeling HART VAN HOLLAND MOORDRECHT 24 AUGUSTUS 2011 35 KAARTI.F.CGEN Kinderbingo in Zespunt Tennis Hengelsport i met Mile l.eriorm.ind Moordrecht - Eetcafé East End aan het Oosteinde 7a staat zaterdag 27 augustus vanaf 21.00 uur in het te ken van 'Rock 'n Roll' met optredens van The Crazy Rollators en Rocka- dile. Het dak gaat er af: boppen, ji- ven, swingen en twisten; pettycoats en vetkuiven, pumps en booties, Moordrecht - De jeugdclubkam pioenschappen bij TV Moordrecht werden vrijdag afgesloten met een prachtige partij. In de dubbel tot 17 jaar hielden Bo en Kimberly Fleur en hun tegenstanders Eline Boon en Dewey van de Vlies het publiek tot op het laatste punt in spanning. kortom back to the 50's. Deur open om 20.00 uur; de toegang bedraagt 10,- euro. Dresscode 'Rock Et Roll'. Kaarten zijn vanaf heden verkrijg baar in het Eetcafé. Voor meer informatie: 0182-374957 of www.eastendmoordrecht.com. Uiteindelijk werd de wedstrijd in de derde set beslist met een tiebreak in het voordeel van Eline en Dewey. Bij de meisjes enkel tot en met 12 jaar ging de winst naar Frederique Post en bij de jeugd tot en met 8 jaar was er een eerste plaats voor Max Dul en Dorith Deaney. Moordrecht - In de Zespunt aan de Molenlaan 1a wordt voor woens dag 31 augustus om 14.00 uur een kinderbingo georganiseerd. Voor 5,- euro kunnen de kinderen een boekje kopen waarmee ze zeven ronden kunnen meespelen. Er zijn diverse prijzen te winnen. Ook (grootou ders zijn welkom. Zaal open om 13.30 uur. Op woensdag 21 sep tember en 19 oktober is er wederom kinderbingo. Voor meer informatie: 06 44714224. Moordrecht - SeniorWeb start op donderdag 29 september met nieu we computercursussen voor 50+ in de bibliotheek in Moordrecht. De cursus wordt gegeven op nieuwe laptops voorzien van Windows 7, die aangeschaft zijn met een gift van de Rabobank. Belangstellenden kunnen zich inschrijven voor diverse cursus sen: beginnerscursus, e-mail en in ternet, opfriscursus, fotobewerking, Word en Excel. Elke cursus bestaat uit zes bijeenkomsten van 2,5 uur. Daarnaast zijn er één- of twee daagse workshops met de volgende onderwerpen: adressenbestand en etiketten maken met Word/Excel, adressenbestand en etiketten maken met Open Office, back-up maken, fotoalbum maken en veilig internet ten. Leden van Bibliotheek De Groe ne Venen 5,00 korting. Voor meer informatie 0182-374621 of moor- drecht.seniorweb.nl. Aanmelden kan in de bibliotheek aan de balie en via 0182-373014 of moordrecht@bibli- otheekdegroenevenen.nl. lan Struijk won de jongens enkel tot en met twaalf Jaar; samen met Eline Boon werd hij tweede in de mixed dubbel. Moordrecht - Het pontje van Moordrecht naar Gouderak kent dagelijks vele gebruikers. Zowel voetgangers als fietsers en zelfs auto's maken gebruik van de vaartuigen om tussen de beide dorpen te reizen. Afgelopen vrijdag werden de twee oude pontjes, de Vegomo 5 en Vegomo 6, uit de vaart genomen om plaats te maken vooreen nieuwe pont. Door Bart Jansen De Vegomo 5 en 6 hebben jarenlang gefunctioneerd als pendeldienst tussen Moordrecht en Gouderak. Ze hebben dan ook vele mensen en voertuigen mogen vervoeren. Er viel dan ook niets te klagen over de pontjes, alleen was er één ding dat voor automobilisten voor problemen zorgde. Je kon er niet zomaar vanaf rijden. Als je met je auto dus gewoon vooruit de pont op reed dan was er geen andere optie dan er achteruit weer vanaf rijden. Dit komt omdat er midden opde ponteen stuurhutstaat die als het ware de 'uitrit' blokkeert. Mensen die wel eens zijn meege- varen met de pont hebben dan ook vast wel gemerkt dat er, halverwege de vaarroute, wordt gekeerd zodat de laadklep aan de juist kant komt te zitten. Met de komst van de nieuwe pont hoeven de schippers nooit meer te keren. Het in Krimpen vervaardigde vaartuig, een zoge naamde doorrij-pont, is namelijk zo gebouwd dat auto's er in een keer De nieuwe pont; alleen nog maar vooruit. fo to:free-gratis- fotos-pictures- blogspo t.comj vooruit erop, achteruit eraf nu het nog kan. af kunnen zonder dat zij achteruit of vooruit van de pont moeten. Dit zou er voor moeten zorgen dat de verkeersdoorstroming een stuk soe peler verloopt. Wie afgelopen maandag echter naar Moordrecht toe was gekomen om een oversteek te maken met de nieuwe pont moest worden teleur gesteld. De twee gele pontjes deden weer dienst als pont. Een van de schippers wist te vertellen dat de nieuwe pont alleen afgelopen week end gevaren heeft. Nu zou de pont weer terug zijn naar de werf waar hij vervaardigd is. Of dit te maken heeft met de gesprongen hydraulieke kop peling van de laadklep is niet dui delijk. Afgelopen zaterdag moest de brandweer er aan te passen komen nadat er olie uit die koppeling op de veerstoep bij Gouderak terecht was gekomen. De oprit was zo glad dat fietsers onderuit gingen en auto's niet meer naar boven konden rijden. Wanneer de nieuwe pont weer gaat varen is nog niet bekend. Voor de mensen die nog nooit achteruit van de pont zijn gereden is nu dus hét moment om naar Moordrecht toe te rijden. Want wie weet kan het wel nooit meer! Moordrecht - Voor zeventien leden van HSV Moordrecht vond de twaalf de competitiewedstrijd zaterdag 20 augustus plaats in de Leidsche Vliet te Leidschendam. Ondanks de goede weersomstandigheden liet de grote vis deze morgen verstek gaan. Erik Faas won de wedstrijd; zijn zesde competitieoverwinning dit jaar. De uitslag was als volgt. In het A- korps werd Faas eerste met 3.370 gram; tweede werd René van Veen met 2.460 gram en op de derde plaats eindigde John van Uunen met 2.060 gram. Hans Speulman werd eerste in het B-korps met 2.950 gram; Koos van Herk behaalde de tweede plaats met 2.630 gram en derde werd Dennis Holthuysen met 2.590 gram. Moordrecht - Jannie van der Meer van de Lachende Boeddha verzorgt dit najaar een aantal workhops in tuïtieve, spirituele ontwikkeling door middel van Mile Lenormand kaartjes. Mile Lenormand legde de kaarten ten tijde van Napoleon en Josephine en had daar destijds veel succes mee. Het kaartspel bestaat uit 36 kaart jes, die de cursist zich in de loop van de tijd eigen moet leren maken. De workhops worden gegeven in huis- kamerverband op de zaterdag. Er is plaats voor drie tot zes deelnemers. Door het leggen van de kaarten krijgt men meer informatie over verleden, heden en toekomst, waar door men leert de toekomst in eigen hand te nemen. Een workshop om vat drie zaterdagen en vindt plaats op het adres Rozenplantsoen 20. De eerste workshop staat gepland voor 24 september. Voor meer informatie: 0182-373086, 06-20970285 of via www.de-lachtende-boeddha.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 35