VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 24 AUGUSTUS 2011 Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Kennisgeving ontwerp beschikking Melding kap bomen Voornemen voorbereiding (ontwerp) bestemmingsplan Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht in het 'Hart van Holland', de Staatscourant en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite], In deze kennisgeving zal wor den aangegeven wanneer en op welke wijze gereageerd kan worden op het voorontwerp bestemmingsplan. Voor meer informatie over deze vooraankondi ging kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Kadiks Automatisering B.V., Zuidbaan 516, 2841 MD Moordrecht, voor het oprichten van een elektrotechnisch installatiebedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Albert van 't Hartweg 41 12913 LE) Slopen kas en waterbassin (ontvangen 16-08-2011) Begoniaveld 49 (2914 PD) Slopen dakkapel en plaatsen dakkapel (ont vangen 16-08-2011) Locatie ter hoogte van spoorlijn Gouda - Rotterdam Verwijderen diverse bomen (ontvangen 12-08-2011) Uilendaal 37 (2914 RG) Plaatsen dakkapel voorzijde woning (ontvan gen 14-08-2011) Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te weigeren voor het dempen van een sloot op het adres Groenendijk 231 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De aanvraag, het ontwerp weigeringsbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 24 augustus 2011 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) tegen het ontwerp weigerings besluit kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.C. Rodenburg, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. I0180J- 330 489. De volgende bomen worden begin september in Zuidpias gekapt. Vöor het kappen van deze bomen is geen kap- vergunning nodig. Nieuwerkerk aan den IJssel 3 Fraxinus tegen over huisnr. Sterremos 18-32; 2 Prunus tegen over Goudmos 1- 13; 3 Alnus tegen over John F. Kennedyplantsoen 6; 11 Populieren en 3 Esdoorns aan de Fransezoom. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias zijn voornemens een bestemmingsplan op te stellen voor het in het bestemmingsplan Restveen Groene Waterparel gelegen garagebedrijf aan de Tweede Tochtweg 93 te Nieuwerkerk a/d IJssel. In het vigerend bestemmingsplan is het plan gebied als wonen bestemd. Het op te stellen bestemmingsplan zal geen uitbreidingsmoge lijkheden mogelijk maken. Slechts de feitelijke bestaande situatie zal worden vastgelegd. Burgemeester en wethouders zijn ter plaatse van het op het perceel aanwezige garagebe drijf voornemens de woonbestemming om te zetten in een bedrijfsbestemming zodat het bedrijf positief bestemd wordt. Het plangebied omvat het perceel aan de Tweede Tochtweg 93. Naar aanleiding van deze-vooraankondiging is het nog niet mogelijk te reageren. Er lig gen op dit moment ook nog geen stukken ter inzage. Binnenkort zal het voorontwerp bestemmingsplan ter inzage worden gelegd in het gemeentehuis. De kennisgeving van de ter inzage legging van het voorontwerp-bestem mingsplan wordt binnenkort gepubliceerd in het 'Hart van Holland', de Staatscourant en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite). In deze kennisgeving zal wor den aangegeven wanneer en op welke wijze gereageerd kan worderr op het voorontwerp- bestemmingsplan. Vöor meer informatie over deze vooraankondi ging kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 300. Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende omgevingsvergunningen te wijzigen op grond van artikel 2.31 lid 1 sub b Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht: Tankstation Van Weelde B.V.: oprichtings vergunning d.d. 13 november 2000 en een ambtshalve wijziging d.d. 15 maart 2007 voor een zelfbedienings tankstation met LPG op het perceel Europalaan 2, 2912 TD Nieuwerkerk aan den (Jssel. Dit ontwerpbesluit kunt u van 25 augustus tot en met 5 oktober 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland [telefoon 0182- 545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders zijn van plan het volgende maatwerkvoorschrift op te leggen: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Aannemingsbedrijf W. J. Molenaar B.V.: geluidsvoorschrift bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel 's Gravenweg 358, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerpbesluit tot het opleggen van een maatwerkvoorschrift kunt u van 25 augustus tot en met 5 oktober 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Aannemingsbedrijf W. J. Molenaar, 's Gravenweg 358, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een aannemingsbedrijf in grond-, weg- en waterbouw. G. Jacobs, Groenendijk 200, 2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het plaat sen van een bovengrondse brandstoftank (olie). Stichting Havenbelang Groenendijk, Groenendijk 140, 2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het plaatsen van een boven grondse propaantank achter Groenendijk 134. Veerhuis gemeente Ouderkerk, Groenendijk 202,2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het plaatsen van een bovengrondse brandstoftank (olie). Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst"Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Potgietersingel 9 (2761 LB) Plaatsen tuinhuisje (ontvangen 16-08-2011) Rozenstraat 8 (2761 GG) Verwijderen asbesthoudende materialen [ont vangen 17-08-2011) Bredeweg 86c (2761 KA) Aanleggen in- uitrit (verzonden 16-08-2011) Tirionstraat 3 (2761 LV) Plaatsen van een opbouw (verzonden 18-08- 2011] Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Rectificatie Op U juli 2011 hebben wij per abuis bekend gemaakt dat wij van plan zijn de volgende omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu te verlenen. Deze aanvraag wordt ech ter geweigerd. Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu te weigeren: Exportslachterij Clazing B.V.: verande ringsvergunning voor een pluimveeslachte rij op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. Dit ontwerpbesluit kunt u van 14 juli tot en met 24 augustus 2011 inzien bij de gemeente Zuidptas. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6