bodylight ïi^i Koers Bodylight bestaat 5 jaar! ZINVORM irst Polyderma Kunt u niets meer vinden in uw eigen huis? vncC Profsupport Verantwoord afslanken by Bodylight 25 HART VAN HOLLAND HEALTH Et BEAUTY 31 AUGUSTUS 2011 Tevens zijn wij op zoek naar enthousiast personeel voor uitbreiding van ons team. Praktijk voor Dieet- en Sportvoedingsadviezen www.invorm.net info@invorm.net tel: 010-2653306 YogaStudio B-Body&Mind Dorpsstraat 32A Nieuwerkerk aan den IJssei WORKSHOP HORMOONYOGA 14 en 21 oktober 10:30-12:00 uur Breng balans in uw overgang met Yoga Bezoek ook eens onze webwinkel www.vogidreams.nl Binnenkort starten wij met Thaise Yoga Massage Volg onze site www.b-bodvenmind.nl Voor informatie kunt u contact opnemen met Hannelore Terlouw, T 06-41517414 E info@b-bodyenmind.nl Dan is het nu tijd voor De Opruimcoach, uw persoonlijke begeleidster naar: een opgeruimd huis een geordende administratie meer overzicht in uw leven We gaan samen aan de slag. Niet meer uitstellen maar doen. Met als resultaat meer tijd voor dingen die écht belangrijk zijn. Uw opruimcoach www.ProfSupport.net 06-55336229 Nieuwerkerk a/d IJssei coaching advies training 19 september gratis NLP Introductie avond www.opkoers.info Tekst: Xilvania Koense Overgewicht is een maatschappelijk probleem geworden. Steeds meer mensen eten ongezond en bewegen is al helemaal uit het prioriteitenlijstje verdwenen. Met de hulp van het deskundige team van Bodylight kunt u daar nu verandering in aan brengen. Bij Bodylight, dé studio voor afslanken en figuurcorrectie, heerst namelijk de juiste ambiance om aan uw persoonlijke programma te werken. Van afslanken tot aan het in vorm houden van uw lichaam. Bij Bodylight werkt men volgens de Thermo Fysische Methode. Dit is een verantwoorde manier om veilig en duurzaam af te vallen. Volgens Riëtte Heijkoop ligt de kracht van deze methode in het perfecte samenspel tussen oefeningen in warmtecabines, ozontherapie en een gezond en persoonlijk voedingsadvies. In de warmtecabines voert u liggend oefeningen uit. Daarbij is volgens Riëtte het programma precies op de klant afgestemd voor een optimaal resultaat. "Door de bewe gingen in de warmtecabine worden de vetreserves en het overtollige vocht op een natuurlijke wijze afgebro ken. Tevens wordt er vetweefsel omgezet in spierweef- sel, zodat men direct zichtbaar resultaat boekt." Het grote voordeel bij de warmtecabi nes is bovendien, dat het verbran dingsproces direct begint. Bij reguliere fitnessoefeningen moet het lichaam al gauw een half uur opwarmen voordat men echt 'warm' is. "Bij Bo dylight gebruiken we de ozoncabines voor de huid," legt Riëtte uit. "De ozon dringt in de opperhuid en zorgt voor een verbeterde doorbloeding en een verbeterde celstofwis seling. Daardoor wordt de huid gezonder, mooier van kleur, soepeler en elastischer." Het is belangrijk om na elke training de ozoncabine te gebruiken. Op deze manier kan de huid gelijkmatig 'meekrimpen' en heeft de klant aan het einde van de kuur bijna geen overtollig huidweefsel. Bovendien zorgt de ozonzuurstof volgens Riëtte voor vermindering van cellulitis. Deskundige begeleiding "Ons personeel is constant aanwezig en geeft voortdu rend feedback en advies aan de klanten. Het is namelijk wel belangrijk dat u de tijd in onze studio kwalita tief besteedt." De betrokkenheid van het team van Bodylight gaat echter nog veel verder. "Wij zijn ook de zogenaamde stok achter de deur. Heeft u een paar trai ningen gemist, dan bellen we u gewoon op en vragen wanneer we u weer kunnen verwelkomen. De ervaring heeft geleerd, dat dit zeer op prijs wordt gesteld." Hygiëne erg belangrijk Hygiëne speelt volgens Riëtte een grote rol. "Elke dag wordt elk apparaat nauwkeurig schoongemaakt, zodat er geen haartjes of huidschilfers meer achterblijven. Ik hoor wel 'eens van klanten die ook elders bij een af- slankstudio zijn geweest dat onze apparaten zo modern en schoon zijn. En dat willen we graag zo houden," benadrukt Riëtte. Kampt u ook met overgewicht, of wilt u gewoon in vorm blijven, dan is een bezoek aan de studio van Bodylight in Capelle aan de IJssei een echte must. Meer informatie: www.body-light.nl of 010-4515555 Elk mens is uniek. Daarom zijn onze voedingsadviezen op maat en erop gericht om u weer Invorm te laten voelen. En als u zich Invorm voelt, kost het veel minder moeite om duurzaam resultaat te boeken. Het Invorm maatadvies is afgestemd op uw levensstijl, medische klachten, wensen, leef- en eetpatroon. Wij voelen ons zeer betrokken; uw vooruitgang is ook ons doel, uw vooruitgang willen wij stimuleren. Wie zijn leefstijl wil veranderen, heeft vaak een maatje nodig. Iemand die u kan stimuleren, die moeilijke momenten met u bespreekt en soms ook als het nodig is wat strenger kan zijn. Maar altijd met als einddoel u Invorm te krijgen en houden. Werkwijze: We starten altijd met een intakegesprek. Hierin worden zowel persoonlijke als medische vragen gesteld. Met deze gegevens wordt in overleg het individueel advies opgesteld. In de vervolggesprekken wordt de voortgang besproken. Wat zijn voor u moeilijke situaties en welke vragen heeft u op het gebied van voeding en beweging? Natuurlijke kunt u bij Invorm terecht om gewicht te verliezen, maar ook voor tal van andere voedings gerelateerde klachten. Denk bijvoorbeeld aan maag/darmklachten, ondervoeding, suikerziekte, te hoog cholesterolgehalte, te hoge bloeddruk voeding, tijdens zwangerschap, sport en voeding, voedings- vragen over uw kind of gewoon eens een voedingscheck om te kijken of je huidige patroon goed is. Invorm is de deskundige bij uitstek voor uw voedingsadvies of dieet. Met verwijzing van huisarts wordt de dieetbegeleiding in 2011 door het basispakket vergoed. Locaties: Zevenhuizen Nijverheidscentrum 42 BergschenhoekTjeerd Kuiperstraat 25 (Gezondheidscentrum Parkzoom) Bleiswijk Marconistraat 4 Den Haag Sweelinckplein 46 Bankastraat 99 Rotterdam Sparta Park Noord 1 hi beweegcentrum Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie Gespecialiseerd in de behandeling van: Overbeharing met laser voor gezicht (deels vergoed door uw ziektekostenverzekering), oksels, benen, rug en bikinilijn V Medische tatoeage o.a. van littekens en tepelhof na borstreconstructie V Acne en acne-littekens behandeling met lichttherapie (Iclear), microdermabrasie en chemische peelings Lymfoedeem (vochtophoping) na operatie of radiotherapie i Ontsierende en pijnlijke littekens o.a. brandwondlittekens Behandeling volgens afspraak: tel: 010 529 93 16 mob: 06 253 463 77 Bijdorplaan 325c, 2713 SX Zoetermeer www.huidtherapeute.nl Lijsterlaan 51A, 2665 TJ Bleiswijk Maak nu een afspraak voor een gratis intake! Conny M. Kruit-Schiebroek Lid van de Nederlandse Veren u van Huidtherapeuten Secretarieel Management S art op maat, Personal Organizing Verhuiscoördinatie J NLP geeft inzicht in denkstijlen, emotie en gedrag Regie over je eigen leven en werken aan je persoonlijke ontwikkeling. Wil je als manager nog beter kunnen leidinggeven en motiveren? In de NLP opleiding leer je succesvol communiceren en jouw doelen snel realiseren. Na afloop heb je meer zelfsturing. Persoon Hike uitnodiging 0182 - 37 00 14 NLP@opkoers.info

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25