kp/J: Creatief Woninginrichting het Kompas viert vijfjarig jubileum brainstormen met Mind- mapping Oogstfeest Euro Knaller bij Hoogendoorn Optiek £t Hoortechniek Dancemasters Step by Step goes Swanla klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 31 AUGUSTUS 2011 27 Open huis: zondag steP bv steP 11 september Stijldansen 1Zumba® www.stepbystepgouda.nl Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID INDE REGIO Sandra en Albert van Noort. Waddinxveen - Vrouw en Busy ness Groene Hart organiseert voor maandag 12 september om 19.30 uur bij Topos Architecten aan de Middelburgseweg la een netwer kavond voor vrouwelijke onderne mers uit de regio. De deelnemers aan deze avond gaan aan de slag met mindmap- ping. Marielle Willems van Lets- goactive, the Hospitality Company, zal hen laten kennismaken met deze creatieve en overzichtelijke manier van brainstormen. Daar naast vertelt ze over klantge richtheid en over SIVA, solution, information, values, acces; twee aspecten die van belang zijn in de manier waarop je met, potentiële, klanten communiceert. Tijdens deze informatieve netwer kavond is er volop tijd en ruimte om informeel te netwerken. Aan melden kan via info@vrouwenbu- syness.nl. Voor meer informatie: www.vrouwenbusyness.nl. Moordrecht - Bij Woninginrichting Het Kompas wordt vanaf september feest gevierd. In augustus bestond het bedrijf vijf jaar. Dit is in kleine kring met een feestje gevierd. Voor de klanten volgen nu vijf maan den gevuld met leuke acties die te volgen zijn in deze krant en op de website. Woninginrichting het Kompas opende in augustus 2006 de deu ren aan de Ambachtweg 29. "Wij zijn vijfjaar geleden met een ruime ervaring in de woning- en project stoffering onze winkel begonnen. Albert had al ruim vijftien jaar ervaring in deze branche. Samen wilden wij graag een goed bedrijf neerzetten waarbij service, kwali teit en betrouwbaarheid onze be langrijkste speerpunten zijn", aldus Sandra van Noort. "Binnen ons bedrijf zijn de lijnen zeer kort. Zelf sta ik voornamelijk in de winkel terwijl Albert de meet- en stoffeer- werkzaamheden voor zijn rekening neemt; hierin bijgestaan door zijn broer Jos. Juist deze kleinschalig heid is onze kracht." Het assortiment omvat allerlei soorten raambekleding variërend van vaste raambekleding van on der andere Luxaflex en Sunway tot gordijnstoffen van bijvoorbeeld Jab, Chivasso en Holland Haag. Voor op de vloer kan men in de winkel terecht voor onder meer de zachte vloerbedekking van Desso Parade en Bonaparte, waarbij de nieuwste ontwikkeling van Desso, de Airmaster, in het oog springt; een speciaal ontwikkeld tapijt voor een gezonder binnenklimaat, bij voorbeeld voor mensen met astma. Bij de harde vloeren zijn vooral de PVC stroken zeer populair, door de uiterst sterke toplaag, de vochtbe stendigheid en de toepasbaarheid bij vloerverwarming en vloerkoe- ling is deze vloer zeer breed toe pasbaar. Alle producten komen uit gebreid aan bod op de website van Woninginrichting Het Kompas. De winkel is op dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie: www.woninginrichtinghetkompas. nl. Zevenhuizen - Tijdens het Oogst feest op zaterdag 3 september heeft Hoogendoorn Optiek Et Hoor techniek voor het vijfde achtereen volgende jaar de 'Euro Knaller'. Alleen op deze dag kosten alle monturen 1 euro, bij aankoop van een set glazen. Het is een spran kelende collectie monturen, welke door Hoogendoorn speciaal voor deze actie zijn ingekocht. Alle vari anten zijn mogelijk; van glasbrillen en kunstof monturen tot metalen en vrolijke kinderbrillen. Het meten wordt in overleg met de klant direct gedaan of men kan een afspraak maken voor een later tijdstip. Ook de zonnebrillen kosten op deze dag 1 euro, exclusief glazen. Een complete zonnebril, op sterkte, kost 50, euro. klikken mag "Het is altijd een drukke gezellige dag", aldus Olga Hoogendoorn. Zij verwacht ook voor dit jaar weer een grote opkomst. "Even wachten vin den de mensen geen probleem; on der het genot van een lekker kopje koffie kan men de collectie alvast bekijken waarna weloverwogen een keuze kan worden gemaakt, ledereen is tijdens het Oogstfeest van harte welkom in onze winkel om even een kijkje te nemen." Zevenhuizen/Gouda - Dansschool Step by Step is al meer dan 25 jaar een begrip in Gouda en omstreken. Op uitnodiging van het bestuur gaat dansleraarJohn Segaar, FDO rijksgediplomeerd en aangesloten bij Dance masters, danslessen verzorgen in Dorpshuis Swanla. Een lang gekoesterde wens van bestuurslid Mark Knops en Gert Westerik, beheerder van Swanla, gaat hiermee in vervulling: "Dansles binnen onze gemeente". Voor het vijfde achtereenvolgende jaar komt Hoogendoorn Optiek Et Hoortechniek tijdens het Oogstfeest met de Euro Knaller. Behalve dat "het heel gezond voor je is om te dansen", aldus Segaar, is volgens hem het sociale aspect ook van grote waarde. Gezellig heid vormt een belangrijk ingredi ent van de danslessen, die wel in een nieuwerwets jassen gestoken worden. Zo wordt er gedanst op moderne muziek van onder andere Lady Gaga, Adèle, Caro Emerald en Maroon5. "De tijd, dat dansen stoffig en suf was, ligt ver achter ons", weet Segaar te melden. Op het lesprogramma staan on der meer de Cha Cha Cha, Jive en Rumba, alsmede klassieke dansen als Engelse Wals, Tango en Quick step. Hier en daar worden ook nog wat salsabewegingen in de lessen verweven. De eerste lessen vinden plaats op vrijdag 30 september; van 19.00 tot 20.15 uur voor de jeugd en van 20.15 tot 21.30 uur betreden de volwassenen de dansvloer. Een van 14.00 17.00 uur ff T V voor: Inschrijvon knn ook vin do wcbslla cursus omvat 28 lessen van vijf kwartier. Inschrijven kan alleen met partner. Aanmelden kan vanaf woensdag 7 september elke woensdag- en vrij dagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in Dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86. Voor meer informatie: www.stepbystepgouda.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 27