H Een 'haute couture' vloer bij Hout Cotuur Speciale computer voor senioren Shoeby en Lake Side verenigd Pianobar met uniek concept zorgt voor swingende sfeer Sill HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 31 AUGUSTUS 2011 29 HOUT COTUUR IYAN& BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Waddinxveen - Waar het gaat om 'haute couture' in de modebranche, gaat het bij vloeren om 'Hout Cotuur'. De onderneming onderscheidt zich door zijn 'Individuele Vloeren'; met zorg en aandacht gemaakt voor de eindgebruiker. Zorgeloos in het dagelijks gebruik, volledig geschikt voor vloerverwarming en vloerkoeling en leverbaar in iedere denkbare kleur; dat is de visie van Hout Coutuur. Albert Chapel is al jarenlang de stuwende kracht achter de vloe rideeën. Na jaren werkzaam ge weest te zijn door heel Europa, met showrooms in Londen en Berlijn, is hij weer terug in Nederland. Pro ductontwikkeling is zijn passie; de drive achter 'Hout Cotuur'. Beton-O-Look De vloeren hebben een natuurlijke regelmatige onregelmatigheid, zijn onderhoudsvrij, keuken- en badkamergeschikt en repareerbaar bij waarneembare schade. Naast houten vloeren is er de Beton-0- Look, een met was verzadigde be ton/rubber emulsie geschikt voor iedere ondergrond; voor vloeren en wanden en zelfs voor meubels. Ook heel goed te combineren met de Hout Cotuur vloeren. Houten kleden Hout Cotuur is tevens het atelier waar unieke 'Houten Kleden' wor den gemaakt, heerlijk warm en toJ'w Hur» b«tsn-0-lock - tout*» Maden atnjd b«U«r w> Oft-55775915 AJbart Onptt fl.il zacht aan de voeten. Een veras sende toevoeging aan het interieur en geschikt voor op steen, tapijt en hout. Hout Cotuur is gevestigd aan de Henegouwerweg 37 en is geopend op vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: 06-55773915. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het was een drukte van belang vrijdag 26 en zaterdag 27 augustus bij Shoeby en Lakeside in winkelcentrum Reigerhof. De hereniging van beide modewinkels werd gevierd met aantrekkelijke kortingen op de aankopen van de op koopjes beluste klanten. Volgens filiaalhouder Kirsty Visser was de actie een groot succes. Zoetermeer - Bij 0uderenwinkel.nl Zoetermeer kunnen senioren terecht voor een vrijblijvende demonstratie van de SimTouch PC, een computer voor senioren. De SimTouch PC maakt het voor ouderen mogelijk om op een een voudige en veilige manier het in ternet op te gaan. Veel mensen van de 65-plus generatie hebben de computer jarenlang genegeerd, maar tegenwoordig kan men ei genlijk niet meer om de computer heen. Alles gebeurt online, van de belastingaangifte tot contact on derhouden met de kleinkinderen. Jos Reeuwijk, afkomstig uit Zeven huizen en eigenaar van Ouderen- winkel.nl Zoetermeer legt uit dat de computer niet alleen geschikt is voor ouderen, maar ook voor slechtzienden. Naast het verzenden van e-mails kan men ook video boodschappen inspreken, wat mak kelijk is voor mensen die vanwege bijvoorbeeld artrose moeilijk kun nen typen. Behalve communicatie is de computer ook te gebruiken om eenvoudig online te winke len of naar de radio te luisteren. De meest voorkomende websites Uitleg over de werking van de SimTouch PC in de winkel. zijn al voorgeprogrammeerd en men hoeft alleen met je vinger het beeldscherm aan te raken om een keuze te maken. Vandaar de naam SimTouch PC. Bij de aanschaf van de senioren computer wordt voor 12,50 euro een SimServiceAbonnement afge sloten waardoor alle zorgen over de werking en bescherming van de SimTouch uit handen worden ge nomen en er automatisch nieuwe versies van programma's worden geïnstalleerd. De gebruiker hoeft zich geen zorgen te maken over het kwijtraken van gegevens, want deze worden centraal opgeslagen. "Wie bij Ouderenwinkel.nl Zoeter meer een SimTouch PC aanschaft en eventueel ook het internet, als dat nog niet aanwezig is, dan krijgt men de PC thuisbezorgd en wordt deze door een expert geïnstal leerd", aldus Reeuwijk. Ouderen- winkel.nl Zoetermeer is gevestigd in winkelcentrum Buytenwegh. Voor meer informatie: 079-3217080 of www.ouderenwinkel.nl. Rotterdam - De 35-jarige horeca ondernemer Albert Hessels opent donderdag I september in de Delft- sestraat Pianobar Swing. Na het grote succes van een soortgelijke zaak in Gouda heeft Hessels beslo ten ook de uitdaging aan te gaan in Rotterdam. "We hebben een uniek concept in Nederland met onze bar; hoewel de piano wel een basison derdeel is, variëren wij onze muziek met een DJ en hebben wij regelma tig gastoptredens van verschillende artiesten. Onze muzikanten hebben over de hele wereld gespeeld en weten precies hoe ze het publiek kunnen opzwepen", aldus de trotse eigenaar Hessels. Wekelijks kan van woensdag tot en met zaterdag in pianobar Swing gefeest worden. Van 20.00 tot 22.00 uur kunnen gasten genieten van een gratis luxe buffet. "Na het eten gaat de muziek wat harder, worden de tafels opzij gezet en kan er geswingd worden. Een ander bijzonder onderdeel is dat klanten nummers kunnen aanvragen. Bij ons is het: U vraagt, wij draaien. Op alle tafels liggen speciale kaartjes waarop de gasten kunnen aange ven welk nummer ze willen horen. Onze muzikanten kunnen vrijwel De piano is het basisonderdeel van Swing. alles spelen. We hebben ook spe ciale VIP-decks. Daar kunnen men sen dichtbij het podium, maar toch apart, genieten van extra bijzon derheden zoals de bottle service", legt Hessels uit. Pianobar Swing zit op de locatie waar vroeger Club Hot en daarvoor de grote Skihut gevestigd waren. "In de tijd van de Skihut heb ik hier op deze exacte locatie gewerkt. Ei genlijk kun je wel zeggen dat het hier allemaal begonnen is. Ik was zanger en deed tevens de bediening en nu, zoveel jaren later, begin ik hier mijn eigen zaak", lacht Hes sels. De horeca-ondernemer heeft veel vertrouwen in het concept en in zijn nieuwe locatie. Live muziek is volgens Hessels altijd populair geweest. De combinatie van ge weldige artiesten en muzikanten in deze nieuwe Rotterdamse pia nobar moet nieuw leven blazen in het Rotterdamse uitgaansleven. Tijdens een proefdraai op maandag 29 augustus voor familie, vrienden en bekenden waren de reacties uitermate positief. "Aankomende donderdag begint het echte feest en we kijken er allemaal naar uit", aldus Hessels. Voor meer informatie: www.swinginrotterdam.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29