Nieuwerkerk uit beker Sigmond en Head naar WK Tennisclinic TCN John Stofberg jonge duiven- kampioen selectie klaar voor competitie start Marcel van Zelm wint Hattrick voor Yigit Zin in potje tafeltennis? Lancering debuut album JD Meatyard's Praise avond HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL/REGIO 31 AUGUSTUS 2011 31 Voetbal Duivensport Voetbal C Jeu de boules Voetbal Tafeltennis Kroegavonden Nieuwerkerk aan den IJssel - Tafel tennisvereniging NTTC bestaat ruim 50 jaar. Sinds vorig jaar speelt de vereniging in het gymnastieklokaal van de Brede School aan de Donge. De club heeft 55 leden, waaronder een twintigtal jeugdleden. De jeugd traint op maandag- en donderdag avond onder begeleiding van een professionele trainer en op zaterdag worden de competitiewedstrijden gespeeld. Ook de seniorleden spelen op maandag- en donderdagavond. Om meer leden te trekken heeft NTTC tot december de beschikking over een extra avond in de gymzaal; de dinsdag. Nieuwe leden kunnen dan op dinsdag en donderdag van 20.00 tot 23.00 uur komen tafelten nissen. Indien de proef slaagt kan hier in 2012 mee worden doorgaan. Op zaterdag 3 september wordt een tafeltennistoernooi gespeeld tussen NTTC en Nieuwerkerkers die bij andere verenigingen competitie spelen. Voor meer informatie: www.nttc.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De roeisters Rianne Sigmond en Maai ke Head nemen van 28 augustus tot en met 4 september deel aan het wereldkampioenschap roeien in Bied, Slovenië. Zij starten op het onderdeel lichte dames dubbeltwee (LW2x). Omdat dit het enige Olym pische nummer is voor lichte dames is de concurrentie groot. In het veld van Sigmond/Head nemen 26 lan den deel. Indien zij erin slagen bij de Nieuwerkerk aan den IJssel - Na de ietswat gelukkige winst dinsdag 23 augustus in en tegen Heinenoord, 1-0 door een eigen doelpunt werd kersverse eersteklasser Nieuwerkerk zaterdag 27 augustus in Barendrecht door Smitshoek uitgeschakeld voor de beker. De ploeg gaf in het eerste deel goed partij, maar in het tweede deel kwam Nieuwerkerk nauwelijks nog in het stuk voor. Ruststand 3-1 eindstand 4-2. Zondag 4 september start de com petitie met de thuiswedstrijd tegen Pancratius. Zevenhuizen - Twee concoursen waren er dit weekend voor de P.V. de Stormvliegers. De jonge duiven hadden een concours vanuit Sens op een afstand van 437 km. De duiven werden zaterdagmorgen om 8.45 uur losgelaten. Om 13.34 uur klokte Ron van der Made de snelste duif van de vereniging. Zijn duif had 91 km p/u gevlogen. Drie kwartier later was de laatste prijsduif thuis. Na negen concoursen is het jonge duivenseizoen weer voorbij. De tweede plaats van John Stofberg, op Sens, was voldoende om dit kampioenschap binnen te halen. In de groep B werd llona Koppenaal kampioen. De duiven voor de navluchten waren naar Menen, op 169 km, gebracht. Deze duiven werden om 7.45 uur gelost. Om 9.17 uur arriveerde de eerste duif bij Dick den Hertog. Zijn duif had 110 km p/u gevlogen. Moerkapelle - De selectie van Moerkapelle is volop aan de slag met de voorbereiding voor de com petitie. Omdat het trainingsveld deze zomer werd vervangen door een kunstgrasveld en de grasvelden nog niet gereed waren kon er de eerste weken niet op eigen terrein worden getraind. Gelukkig kon de ploeg terecht op het kunstgrasveld van Groeneweg. Het eerste elftal Moerkapelle speelt dit jaar voor het tweede seizoen in de derde klasse van de zaterdagcompetitie waarin een aantal leuke streekderby's op het programma staan. De selectie bestaat uit 28 spelers en staat voor het derde jaar onder leiding van trainer Kenneth Soechit. Slechts een enkele speler heeft afscheid ge nomen en er zijn een paar nieuwe gezichten, zoals Sander Koole, Thijs van Nieuwkoop, Dennis van de Spek en Jan Verhoeven. Nieuw in het be- geleidings- en trainingsteam zijn Barry Reede, trainer coach van het tweede elftal en keeperstrainer Gert Haan. Moordrecht - In het gbeouw van de Harmonie aan de Sportlaan 5 vindt op zondag 11 september een praise avond plaats. Daniel Hooft, voor malig drummer van Praise Moor drecht, spreekt dan over het thema 24/7/365. De Praise start om 19.00 uur; zaal open om 18.30 uur. Zevenhuizen - Na slechts drie trai ningen moesten de dames van Groe neweg al voor de beker uit tegen VEP spelen. Trainer Frans den Hollander was benieuwd hoe dat uit zou pak ken. Groeneweg begon als vanouds door meteen druk te zetten en in de derde minuut al scoorde Si- mone de Jonge al 0-1. Groeneweg Nieuwerkerk aan den IJssel - Tussen de buien door is zaterdag 27 augus tus het familietoernooi bij Jeu de Boules Club Nieuwerkerk gespeeld. Vijfenveertig deelnemers, deels leden van de club hadden een veelvoud aan familie en kennissen meegeno men. Met af en toe lange pauzes kon er toch redelijk droog gespeeld wor- hield de tegenstander goed op ei gen helft en in de zevende minuut was het Cansu Yigit die score op 0-2 bracht. VEP was nog niet van de schrik bekomen toen in de acht tiende minuut opnieuw Cansu Yigit voor 0-3 zorgde, twee minuten later was het nogmaals Cansu Yigit die de 0-4 scoorde. De dames speel den VEP volledig van de veld, in de vierentwintigste minuut was het De den, al waren de banen op sommige punten doorweekt. Winnaar van dit toernooi werd Marcel van Zelm met Theo van Luik, zij lieten zij het duo Lo Tjabberings met Bert Klandermans nipt achter zich. Op de derde plaats eindigde Henk Verboom met Frans van Veen. De laatste plaats was voor het triplette Rossman - Perdijk. Jonge die de 0-5 scoorde. Groene weg geloofde het wel even en deed een stapje terug, zo kon VEP in de zesentwintigste minuut de 1-5 op het scorebord zetten. Na rust een Groeneweg dat de wed strijd rustig uit wilde spelen, de meiden waren moe en nat. Er kwa men nog kansen genoeg maar het duurde tot de vijfentwintigste mi nuut na rust voordat Michelle Beer den de 1-6 scoorde Daarna vonden de meiden het wei goed met het slechte weer en gelijk hadden ze. eerste acht te komen, verzekeren zij zich van een Olympisch startbewijs. Wedstrijden en uitslagen zijn te vol gen op www.worldrowing.com. Voor meer informatie: www.headsigmond.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kroeg Taverna in 't Blok op is woensdagavond 31 augustus en 7 september van 20.30 tot 23.00 uur geopend voor een gezellig potje ta felvoetbal, schaak of gewoon om lekker aan de bar te hangen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste herenteam van TCN geeft zaterdag 3 september in samen werking met tennisschool Michael Jongste van 16.00 tot 18.00 uur een tennisclinic voor sponsors en leden. De clinic vindt plaats tijdens de se- niorclubkampioenschappen die 22 augustus zijn gestart en waarvan op zondag 4 september de finales plaatsvinden. buut album. Gezellige sfeer, support optreden van Johnny E. Johnson én DJ Henk Visschers maken de avond compleet. De aanvang is 22.00 uur en de toegang is gratis. Het album is deze avond verkrijgbaar. Nieuwerkerk aan den IJssel - Kom vrijdag avond 9 september naar café Taverna in 't Blok voor een veelbelo vende avond met een optreden van JD Meatyard en gasten, speciaal voor de lancering van JDMY's nieuwe de-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 31