Toegangskaarten winnen voor Circus Renaissance TVO verwelkomt brugklassers 'raten over levensvragen Kinderkledingbeurs voor warme winter September geluksmaand klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN USSEL/NESSELANDE 31 AUGUSTUS 2011 37 In conditie met Pilates Nesselande - Circus Renaissance slaat van donderdag 8 tot en met zondag 77 september haar tenten op aan de Kretalaan. In een twee uur durende voorstelling verzorgen internationale artiesten een spran kelend circusfeest voor de hele fa milie. Programma Aneylia uit Moskou treedt op met een nummer met katten; de komi sche honden en ezel act van The Old Regas uit Frankrijk staat garant voor een gulle lach, Youssef brengt een krachtnummer en de Roemeense artiesten Patricia en Valentin Cris- tea zorgen voor spanning met een hoge draad nummer. Indrukwek kend is het handstandnummer van Jeanne Durand Raucher. De clowns van de familie Stoliarov zorgen voor de nodige vrolijke momenten en Mi chael Betrian, bekend uit het tele visieprogramma Holland Got Talent vertoont zijn diabolokunsten. De première vindt plaats op donder dag 8 september om 19.00 uur. Vol gende voorstellingen zijn op vrijdag 9 september om 19.00 uur, zaterdag 10 september om 15.00 en om 19.30 uur en op zondag 11 september om 14.00 uur. Prijsvraag Wie het antwoord weet op de vraag 'Waar komen Aneylia en haar katten vandaan?', kan de oplossing sturen aan actie@circusrenaissance.nl. Het circus verloot onder de goede inzenders 50 keer twee toegangs kaarten voor de voorstelling van vrijdag 9 september om 19.00 uur. Winnaars krijgen persoonlijk bericht. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Bruna Nesselande, Bruna Alexandri- um en Bruna Ommoord of online via www.circusrenaissance.nl. De cir cuskassa is op speeldagen geopend van 11.00 tot 20.00 uur. Telefonisch reserveren kan tijdens kassaope ningstijden via 06-13633396. Voor groepen en scholen zijn speciale ta rieven beschikbaar en ook het vol gen van een rondleiding is mogelijk. Aneylia oogst met haar kattennummer veel succes op internationale circusfestivals. Nesselande - In De Knoop wordt ko mend seizoen Pilates gegeven. Deze bewegingsvorm is voor bijna ieder een toegankelijk en zorgt ervoor dat het lichaam in goede conditie blijft. Het is een uitgebalanceerde vorm van sporten die past in de trend van body Ft mindlessen; een rustige vorm van sporten die minstens zo veel effect heeft als andere vormen van fitness. Pilates is niet gebonden aan leeftijd of postuur en is vooral leuk. Tijdens de seizoensopening in De Kristal vindt er een gratis work shop plaats. Schrijft u zich vooraf in om 16 september om 19.30 uur gegarandeerd een plaatsje te be machtigen. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl. Profieldag van de Creative Highschool. (foto: Mark Reijnen) Nieuwerkerk aan den IJssel/Rotterdam - Zowel op de locatie in Nieuwerkerk als aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn voor de leerlingen van Thorbecke Voortgezet Onderwijs afgelopen week de lessen van start gegaan. klikken mag De nieuwe brugklassers, en thousiast en nieuwsgierig, be volken de gebouwen gebroe derlijk met de doorgewinterde scholieren. De (top)sporters, de dansers, de leerlingen van de Creative Highschool, de nieuwe laptopklas in Nieuwer kerk, alles en iedereen is klara voor voor weer een interessant jaar. Van gedachten wisselen over levensvragen tijdens de Alpha-cursus. Nesselande/Nieuwerkerk aan den Ussel - Een tsunami in Japan, een economische crisis; het zijn verwar- rende tijden. 'Is er een reden voor die aardbeving? Is geld eigenlijk wel zo belangrijk?'. Tijdens een Alpha- cursus worden levensvragen op een interessante en vrijblijvende manier onderzocht. Om een indruk te krijgen van een Alpha-cursus vinden introduc tieavonden plaats. Op woensdag 21 september om 19.00 uur in de Vluchtheuvel aan de Kerkgang 4 in Nieuwerkerk en op donderdag 22 september om 19.00 uur in De Kristal in Nesselande. Men start met een gezamenlijke maaltijd. Voor meer informatie; 010-2024334, www.de-lichtkring.nl of www.alpha- cursus.nl. Nesselande - Voor een ruim aanbod aan tweedehands kinderkleding kan men op zaterdag 1 oktober van 9.00 tot 12.00 uur terecht in het tijdelijke gebouw van Het Tangram, bij Kind cluster II, op de kruising van de Laan van Avant Garde en de Laan van het Surrealisme. Voor kleine kinderen is er een ruim, gevarieerd en modieus aanbod, maar ook grote jongens en meiden kunnen hun slag slaan. Het aanbod is dermate groot dat men ook wat later op de ochtend nog een rui me keuze heeft. Parkeren kan voor de deur en de metro is op loopafstand. Er is voor elk gelegenheid wel een 'Worry-doll' (gelukspoppetje) aanwezig. Vertel voor je gaat slapen jouw probleem aan het poppetje, leg het onder je kussen en de volgende morgen ziet alles er anders uit. Nieuwerkerk aan den Ussel - Wat is geluk eigenlijk? Weet je hoe je ie mand gelukkig kunt maken? Geluk kun je najagen, vinden of verliezen. De Wereldwinkel heeft veel pro ducten in het assortiment die geluk brengen of geluk symboliseren. Om dat 'geluk' tastbaarder te maken worden zaterdag 3 september van 11.00 tot 13.00 uur in de omgeving van de Dorpsstraat flyers uitge deeld, in de Wereldwinkel ligt dan misschien een gelukscadeautje op je te wachten. De Wereldwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 51a, en geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.30 tot 17.30 uur, op zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 37