"Kiss the boys goodbye" De Paradise Bigband PROGRAMMA 0 v €l Vrijdagavond 2 september om 20.15 uur barst het weer los: The Night of Harmony. Hét openlucht muziekspektakel van Zevenhuizen. Lokale en regi onale artiesten, bands en muzikanten zetten zich in om u een onvergetelijke avond op het Dorpsplein te bieden. \Ne stellen ze graag aan u voor: Nee, het is niet de bedoeling dat de jongens tijdens The Night of Harmony weggaan. Integendeel, ze moeten juist tot het eind van de avond gezellig blijven kijken en luisteren, want er valt zoals gebruikelijk weer van alles te beleven. Dit jaar wordt de avond naast de Paradise Bigband en Afslag 9 ingevuld door de band "Kiss the boys goodbye". Een enthousiaste groep jonge mensen met deels een professionele muziekopleiding op het conserva torium op zak, willen laten zien wat ze in huis hebben. Het bruisende hart van deze band wordt gevormd door drie 26-jari- ge dames, begeleid door vier he ren. De dames: Suzanne Plugge, Maartje Groenveld en Dianne Kouwen hebben in 2008 alledrie het conservatorium afgerond. Ver volgens zijn zij als band "Three times a lady" begonnen met zin gen. Toen bleek dat er al een band was met deze naam, hebben ze de naam veranderd in "Kiss the boys goodbye". Niet dat ze een afkeer van mannen hadden, maar de titel van een liedje uit het Jazz-genre dat ze regelmatig zingen vonden ze een passende naam voor de band. Het genre van de band is jazz, pop en soul. De nummers die ten ge hore worden gebracht zijn dan ook bekende jazz- en close-harmony nummers. "Onze kracht is dat wij tijdens een optreden rustig beginnen met nummers waarbij de mensen nog rustig kunnen praten en gezellig met elkaar kunnen samenzijn. In ons tweede blok voeren we het tempo en de sfeer op om het pu bliek alvast een beetje op tempera tuur te laten komen. In het laatste en finale blok gaan dan alle rem men los en ook het publiek kan dan niet meer op de stoel blijven zitten en gaan de beentjes los op de dansvloer", aldus een enthousi ast vertellende Suzanne. Doordat iedere dame een andere stemklank heeft, is de samenzang driestemmig en zeer apart om naar te luisteren. De begeleiding van de dames wordt verzorgd door Peter Favier (toetsenist), Arnold Hietland (gitarist), Nico Eijlers (drum) en Da niël v.d. Molen (bassist). Ook een aantal van de begeleidende heren heeft in het verleden het conser vatorium met succes afgerond. Kortom een professionele groep jonge mensen die weten waar ze mee bezig zijn en weten hoe ze een goed stuk muziek en zang ten ge hore kunnen brengen. Alle leden zijn in het dagelijks leven professioneel met muziek bezig. De Paradise Bigband brengt big band standards uit deze vervlogen jaren weer tot leven. Maar ook be werkingen van bekende hits, zoals 'Mack the Knife' 'Oye como Va' of 'Respect' behoren tot het reper toire. Tevens speelt de Paradise Bigband deze avond gezamenlijke stukken met o.a. de Seven Sisters uit Zevenhuizen. In de afgelopen jaren heeft de Pa radise Bigband vele uiteenlopende optredens mogen verzorgen op gala- en personeelsfeesten, bra derieën en evenementen als Sail 2010. Meer informatie kunt u vinden op: www. paradisebigbandnl Naast de regelmatige optredens met deze band, geven sommige le den muziekles op school of zijn op een andere manier vakkundig met muziek bezig. Tijdens de Night of Harmony ko men drie formaties samen in één avondvullend programma. Voor de band is dit een nieuwe ervaring, maar de sfeer zit er na een aantal repetities al goed in. Een aantal nummers wordt in formatie ten gehore gebracht en een aantal al leen door "Kiss the boys goodbye" verzorgd. In welke samenstelling er ook wordt opgetreden, men mag een optreden van deze professi onele deelnemers aan The Night zeker niet missen. Voor meer in formatie of een voorproefje: ga naar de website van de band www.kisstheboysgoodbyenl Aanvang 20.15 uur op het Dorpsplein te Zevenhuizen met medewerking van: de Paradise Bigband, Kiss the boys goodbye en Afslag 9 Presentatie: Geert van der Burg Een greep uit de titels die o.a. gespeeld zullen gaan worden in willekeurige volgorde, door één van de bands of in een combinatie. Laat u verrassen! Titel Artiest IÉT Switch in Time Lassus Trombone The Race So Incredable Woman's worth Rolling in the Deep Sunny side of the street It don't mean a thing You needed me All of me Stars on 45 Beat It Conga Mercy Mack the Knife The peanut vendor Respect Girl from Ipanema Leven op het plein Sammy Nestico Henry Lillmore Yello Ilse de Lange Alicia Keys Adele J. McHugh/D. Fields Duke Ellington Irving Mills Randy Goodrum Seymour Simons Gerald Marks Medley Micheal Jackson Gloria Estefan Duffy Kurt Weill Moises Simons Otis Redding Vinicius de Moraes/ Antonio Carlos Jobim Andre Hazes Oude swingtijden herleven met de Paradise Bigband tijdens The Night Of Harmony in Zevenhuizen. Deze 20-koppige band heeft haar oorsprong in Boskoop, maar inmiddels komen de bandleden uit verschillende windstreken. Van Zevenhuizen tot Amsterdam, de leden van de band swingen er lustig op los onder leiding van hun professionele dirigent Ton van Overdam. Programmawijzigingen voorbehouden. Wat is nu een Bigband? De Big bands kwamen sterk op in de ja ren 30 met illustere bandleiders als Glenn Miller, Duke Ellington en Count Basie. Het kenmerkende aan deze bands en hun muziek was de bijzondere swingstijl. Vaak had den solisten vrij spel in de nummers of werd het geheel gecompleteerd met zangeressen als Ella Fitzgerald en Billy Holliday. Oogstfeestkrant 31 augustus 2011 fann pagina 3 V) I

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 47