Garagedeur Septemberactie Zij presenteren u het Oogstfeest van 2011 voor een kleine ruimte De Oogstkroon 1» k. AB TECHNIEK1 GARAGEDEUREN 7,evenhuizen Tijdens het Oogstfeest hoort u ze welmaar ziet u ze (bijna) niet. Onze presentatoren en presentatrice. Onopvallend lopen zij door de Dorpsstraat en vertellen u via de omroepinstallatie wat er op het Oogst feest allemaal te beleven valt. Omdat bij deze stemmen natuurlijk ook gezichten horen stellen ze zichzelf graag aan u voor: Bij aanschaf van een elektrische garagedeur 225,- incl. BTW retour voor uw oude garagedeur. Ontmoet ons op de braderie! We zijn er weer met de grote gele garagedeurwagen. Heliumstraat 280 2718 RS Zoetermeer Tel. 079-3601220 www.degaragedeur.nl Ik ben Judith, 42 lentes jong. Een verse kracht als spreekstalmeester maar voor het derde jaar in de weer voor het Oogstfeest. Pas 4 jaar in Zevenhui- I zen en werkzaam/ te huren als I contentmanage- P ment-specialist en I websitebouwer. We hebben een moes tuin en een kip, dus vaak verse groenten en eitjes. Ervaring met i praten heb ik vooral door de 150 paren die ik als trouwambtenaar in Delft i in de echt heb verbonden. Ik heet Geert van Burg, ben 54 vader van vier kinderen, groot vader van een kleindochter en al vanaf mijn ze- ivende met muziek en toneel bezig. In het dagelijks leven ben ik teamleider op Wolfert Dalton in Rotterdam Hil- legersberg, een middelbare Dal- itonschool met MAVO, HAVO en VWO. In mijn vrije tijd ben ik mij vooral gaan bezig houden met zang, toneel en presenteren. Ook als presentator heb ik inmiddels veel ervaring. In Zevenhuizen ben ik al ruim elf jaar tijdens het Oogstfeest altijd een van de dorpsomroepers, meestal samen met mijn grote vriend Robin Metselaar. Op 2 septem ber presenteer ik de Night of Harmony en ook dat heb ik al vaker gedaan. Ik verheug me erop. Mijn naam is Robin Metselaar. Ik ben 46. Doe het Oogstfeest zeker voor de 20-ste keer. Loop dus al heel lang mee. In het verleden met Mark Hof man, Nico Perdijk, Arie Boertje en nu al weer ruime tijd met Geert van der Burg. Geert is een grote vriend van me sedert een jaar of 10. Ik werk als docent Nederlands op het Grafisch Ly ceum Rotterdam. Daar ben ik ook intervisietrainer en organiseer ik excur sies naar Parijs. Verder praat ik op school ook veel in het openbaar. Denk aan de pre sentatie van de diplomauitreikingen in het Hofpleintheater, opening van studiedagen, ed. Ik sta mijn hele werkzame leven al voor de klas: zo n 23 jaar! Verder ben ik geboren en getogen Zevenhuizenaar en speel ik trom bone in de Paradise Bigband die op de Night of Harmony speelt dit jaar. Al voor de derde keer! Wegens groot succes de laatste 5 jaar, hebben we ook dit jaar het Oogstfeestbrood, of liever gezegd De Oogstkroon. Wederom wordt De Oogstkroon door bak kerij Gerritsen gebakken en kunnen de broden vanaf heden gekocht worden bij de volgende verkooppunten: Bakkerij Gerritsen en Het Mekka te Zevenhuizen. Het brood is te koop vanaf donderdag 1 t/m zaterdag 10 september bij bo vengenoemde verkoopadressen. Om dat het om een specifiek broodje gaat, zal het dan ook verpakt worden in de daarvoor speciaal ontwikkelde zak. De bol kost 2,50 per stuk. enhuizen Ontvang ET de gratis jV Baderie tas opj in onze Hg- showroom! "VTTv pagina 8 Oogstfeestkrant 31 augustus 2011 Dé Garagedeur! derie Bleiswijk Alfred Nobelstraat 7. Bleiswijk - Telefoon 010 5218434 www.baderie.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 52