Gewoon gratis? Personenvervoer Bel Look Tours! FENDI 0180-638398 Omroep Zuidpias TV en Radio op het Oogstfeest 2011 Omroep Zuidpias Sponsors 2011: Inderdaad: gewoon gratis! Maar is dat wel zo 'gewoon'. Eigenlijk niet, maar dankzij de financiële bijdragen en het kosteloos beschikbaar stel len van middelen blijft het Oogstfeest voor de bezoekers gratis. Mogelijk gemaakt dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigingen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewerking van het bedrijfs leven uit zowel Zevenhuizen.Moerkapelle en zelfs daarbuiten.Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de toegang is vrij. Heel veel ple zier en iedereen bedankt voor de steun! Alfa Accountants en Adviseurs Ambachtelijke bakker Gerritsen Bac hoogwerkers Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting Bed Breakfast "Zuidpias" Boode BV Boode Bike Totaal C1000 Wals De Graaf bouwbedrijf De Haij v.d. Wende advocaten Dekker Zevenhuizen Elgersma Media/Hart van Holland Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque" First Choice schoonmaakbedrijf Garage Schmidt Gemeente Zuidpias Greenfield Musicprojects Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines Hol sloopwerken B.V. Hoogendoorn optiek en hoortechniek Javo Holland Knaap Maatwoningen/Bouwbedrijf Marlo Expeditie BV Master's Tea Coffee Middenstandsvereniging Zevenhuizen Novy - Schotte - Fixet doe-het-zelf Perdijk Era Makelaardij Plaizier tuin- en terreininrichting P. Visser Zn.-verwarming-airconditioning-luchtbehandeling Rabobank Gouwestreek Restaurant de Viergang Stichting Batterijen (STIBAT) Tuinders Vereniging Zuidplaspolder VA Design Van den Akker accountants B.V. Van der Linden Groep Vakgarage Boode Veerman Diensten BV Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang Voorbrood Meubelen Omroep Zuidpias TV zendt elke dag op vastgestelde momenten TV opnames uit van gebeurtenissen en evenementen in de Gemeente Zuidpias. TV verslaggevers gaan regelmatig op pad om opnames te maken en te verwerken tot TV uitzendingen. Bij de grote brand aan de lste Tochtweg waren zij aanwezig, maar ook bij de Molen viergang in Zevenhuizen, het Jeu de boule/ Spinning festijn op het Raadhuisplein, de Zorgboerderij Nooit Gedacht met oud minister president Jan Peter Balkenende, de midzomerdag met de Vrouwen van Nu in Moerkapelle, de avond vierdaagse en nog vele andere ge legenheden. Heeft u het gemist of wilt u nog eens terugkijken, stem dan af op Omroep Zuidpias TV op de analoge KabelTV in Nieuwer- kerk aan den IJssel, Zevenhuizen of Moerkapelle. Uitzendtijden: (Actueel) Elke dag om 12:15 uur, 16:15 uur en 20:15 uur zendt Omroep Zuidpias TV reportages uit, die in de Ge meente Zuidpias zijn gemaakt. (Muziek) Elke dag om 22:15 uur kunt u bij Omroep Zuidpias TV kijken en luisteren naar opnames van muzikale evenementen. Op de andere tijden kunt u kijken naar de kabelkrant met lokaal nieuws en informatie, het weer van Leen de Koning Omroep Zuidpias is de publieke lokale omroep van de gemeente Zuidpias. Er worden gedurende de gehele week radioprogramma's gemaakt met een overwegend lokaal karakter, bedoeld vóór en gericht op de gemeente Zuidpias. Deze programma's zijn gebaseerd op zaken als nieuws, cultuur, sport, gie, en minderheden. De Lokale Omroep Zuidpias is een organisa tie waar momenteel zo'n 80 vrijwil ligers actief zijn en die activiteiten uitvoeren, die nodig zijn voor het produceren van de radioprogram ma's (iedere dag, 24 uur). Omroep Zuidpias informeert en verbindt de inwoners van de Ge meente Zuidpias d.m.v. lokaal nieuws, een agenda met lokale activiteiten, de laatste nieuwsfeiten op het muzikale- en kerkelijke vlak en via een actieve sociale media community (www.omroepzuid- plas.nl). De medewerkers van Omroep Zuidpias zetten zich geheel belan geloos in voor deze organisatie. Omroep Zuidpias oriënteert zich in de diverse dorpskernen en uit breiding van haar media activitei ten. Daarom is de Omroep op zoek naar enthousiaste vrijwilli gers, die zich willen aansluiten bij één van de Radio- of TV teams of geïnteresseerd zijn in redactionele ondersteunende werkzaamheden. Aanmelden kan via info@omroep- zuidplas.nl Omroep Zuidpias is te zien op de KabelTV in Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen en Moerka pelle en te beluisteren via de kabel (FM 102.4) in Zevenhuizen, Moer kapelle en in Nieuwerkerk aan den IJssel, via de kabel in Moordrecht (FM 96.3) en via de ether op FM 107.3 en FM 106.9 en via www. omroepzuidplasnl "Net iets dichterbij FENDI Oogstfeestkrant 31 augustus 2011 0 ««gngQ Koopcentrum Dorrestein 12 ."™w e r k e r k 2912 BC Nieuwerkerk aan den IJssel OPTOMETRIE BRILLEN CONTACTLENZEN 01 80 31 49 75

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 55