UK UK Onkruidbestrijding Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Zuidpias Spreekuur vari Rijdende Verzekeringswinkel Zorg en Zekerheid vervalt VERVOLG BEKENDMAKINGEN Vrijwilligersvacaturebarik Zuidpias: voor alle vrijwilligers- eri non-profitorgariisaties iri Zuidpias! Als het weer het toelaat... 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 31 AUGUSTUS 2011 Bekendmaking besluit aanwijzing toezichthouders Beleidsregels intrekking omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning gemeente Vacaturebank voor vrijwilligerswerk Vervolg van de vorige pagina. In de wijk Dorrestein is aan het Brandpad, gelegen tussen de J.A. Beijerinkstraat en het Prins Alexanderpad een nieuwe naam gegeven: Burgemeester Van der Meulenpad Burgemeester VanderMeulenwasburge- meester van Nieuwerkerk aan den IJssel van 1904 tot 1917 en een van de direct betrokkenen bij de oprichting van de Boerenleenbank (nu Rabobank) in Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens is in Nieuwerkerk aan den IJssel door de nieuwbouw van woningen tussen het Verdipad en de Van Beethovenlaan het Chopinpad verlengd. Dit deel van het pad heeft ook de naam Chopinpad gekregen. In Moordrecht is aan de nieuwe straat die wordt aangelegd naast de Touwbaan de vol gende naam gegeven: Lijnbaan Voor de nieuw te bouwen school achter de Weidezoom in Moordrecht wordt een nieuwe straat aangelegd, deze straat heeft de vol gende naam gekregen: Oudersvrucht Door de nieuw aangelegde N219 in Zevenhuizen zijn zowel de Bierhoogtweg als de Zuidplasweg doorsneden en t.p.v. de aansluiting met de N219 verlegd. De ver legde delen van beide straten hebben tevens de naam Bierhoogtweg en Zuidplasweg gekregen. Door de provincie wordt momenteel een nieuw fietspad (F96) in gerealiseerd dat in de gemeente Zuidpias tussen de Herenweg en het Schravenwildertpad in Moerkapelle komt te lopen. Dit pad loop door meerder gemeen ten en heeft in iedere gemeente de naam Bentwoudpad gekregen. Indien u bezwaren heeft tegen het besluit wordt u in de gelegenheid gesteld gedurende 6 weken na deze publicatie bezwaar aan te tekenen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor inlichtingen over het bezwaar kan contact worden opgenomen met dhr. E. Kooistra van de afdeling VROM, telefoon (0180) 639 973. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maakt bekend dat het op 23 augustus 2011 mevrouw M. Eering en mevrouw H. van Raaijen heeft aan gewezen als toezichthouder als bedoeld in: afdeling 5.2 van de Algemene wet bestuurs recht (Awb). artikel 100a, eerste lid, van de Woningwet; artikel 7.2, eerste lid, van de Wet ruimtelijke ordening; artikel 63, van de Monumentenwet; artikel 6.2 van de Algemene plaatselijke verordening; artikel 75, eerste lid, van de Huisvestingswet; artiket 18.4, lid 3, van de Wet milieubeheer; artikel 34 Afvalstoffenverordening Nieuwerkerk aan den IJssel 2005; artikel 34 Afvalstoffenverordening Moordrecht 2005; artikel 10, lid 2, van de Parkeerverordening. Dit aanwijzingsbesluit treedt in werking op de eerste dag na deze bekendmaking. Het besluit ligt ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens is het aanwijzingsbesluit te raadplegen op www.zuidplas.nl. Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias is bevoegd om omgevingsvergun ningen die gedurende een bepaalde tijd niet zijn gebruikt, in te trekken. Op 16 augustus 2011 heeft het college de Beleidsregels intrekking omgevingsvergunningen vastge steld. In de beleidsregels bepaalt het college na welke termijn en op welke wijze omge vingsvergunningen kunnen worden inge trokken. De beleidsregels liggen ter inzage op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel en staan op www. zuidplas.nl. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met mevrouw E. Franklin via (0180) 330 300. OUDERKERK AAN DEN IJSSEL Reguliere voorbereidingsprocedure Nabij Groenendijk 202, 2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel en nabij Dorpsstraat 2 t/m 106, 2935 AD Ouderkerk aan den IJssel - Project Havenfront Ouderkerk aan den IJssel en veersteiger Nieuwerkerk aan den IJssel (23-08-2011). gwitfiiiirBTOTïiniiii*irTiiTiraffigBTfnr*fBi7T Heeft uw vereniging vrijwilligers nodig voor bepaalde werk zaamheden of klussen? Plaats dan een vacature in de vrijwil ligersvacaturebank op www.zuidplas.vrijwilligersgids.nl! Inwoners uit Zuidpias kunnen zich via deze site registreren als vrijwilliger! Vanaf 1 september start de onkruidbestrijding op stoepen en straten in Moordrecht. In het kader van Duurzaam Onkruid Beheer (DOB) worden er zo weinig bestrijdingsmiddelen gebruikt. Er wordt uitsluitend gespoten bij droog weer. De spuitwagen (Quad) herkent het onkruid met een elektro nisch oog. Er wordt alleen gespoten op plekken, waar het echt nodig is. Op plaatsen waar de wagen niet kan komen, bijvoor beeld rond lantaarnpalen, wordt met de hand bijgespoten. Nadat het onkruid is bespoten wordt het geel en sterft het na ongeveer 2-3 weken af. Nadat het onkruid bespoten is wordt het na een aantal dagen geel en sterft het af. Wilt u niet dat er bestrijdingsmiddelen in uw woonomgeving gebruikt worden? Indien u de bestrating rond uw woning voor 1 september onkruidvrij houdt, wordt deze niet bespoten. Per 1 oktober 2011 vervalt het ziektekostenregeling van de september van 9.30 tot 10.30 uur. maandelijkse spreekuur van de gemeente en een zorgverzekering Het mobiele kantoor staat naast het Rijdende Verzekeringswinkel van hebben afgesloten bij Zorg en gemeentehuis in Nieuwerkerk aan Zorg en Zekerheid Leiden. Zekerheid, konden met vragen op dit den IJssel. Na september neemt spreekuur terecht. u voor vragen telefonisch contact Inwoners van de gemeente Zuidpias Het maandelijkse spreekuur vindt op met Zorg en Zekerheid op het die gebruik maken van de collectieve nog één keer plaats, op vrijdag 2 nummer 071-5825825. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Leliestraat 30, Moordrecht (2e publicatie) 2-kamer seniorenwoning (begane grond, Galerijflat met lift) Beschikbaar per 2 september 2011 Bruto huur: 520,02 (inclusief 94,56 voorschot verwarmingskosten) Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximum bruto jaarinkomen: 33.614,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Leliestraat 44, Moordrecht (3e publicatie) 2-kamer seniorenwoning (1e etage Galerijflat met lift) Beschikbaar per 15 september 2011 Huur: 492,02 (inclusief 70,56 voorschot verwarmingskosten) Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximum bruto inkomen: 33.614,— Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Jasmijnstraat 34, Moordrecht 4-kamereengezinswoning Beschikbaar per heden Bruto huur: 596,58 Voorwaarden: Min. 2 personen Minimum gezamenlijk bruto jaarinkomen: 29.351,— Maximum gezamenlijk bruto jaarinkomen: 33.614,— Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 5 september 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6