r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl H tuuitkcr ONLANGS VERKOCHT TÜE 0182-618055 MOERKAPELLE ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN Busken Huetlaan 31 Peppelhorst 42 Burg. Klinkhamerweg 6 Linzenakker 13 Mercuriusweg 24 Henegouwerweg 118 Dorpsstraat 22 WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. Staringstraat 32 Vraagprijs 237.500,-- k.k. makelaardij Werumeus Buninglaan 98 Vraagprijs 159.500,-- k.k. Werumeus Buninglaan 2 Vraagprijs 269.000,— k.k. pagina 36 Oogstfeestkrant 31 augustus 2011 ■.van 't hof Brederolaan 22 Vraagprijs 156.500,— k.k. Goed onderhouden uitgebouwd herenhuis Inpandige garage Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2010 Nabij het Oude Dorp gelegen ruim herenhuis met inpandige garage, voortuin met parkeermogelijkheid voor 2 auto's en zonnige achtertuin. Bwjr. 1979,252 m2 eigen grond, ge- bruiksopp. wonen 180 m2, gebruiksopp. overige inpandige ruimte 18 m2 en inhoud 690 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Gedeeltelijk uitgebouwde woonkamer met toegang middels dubbele schuifpui tot de achtertuin, open haard en massief eiken vloerdelen; Open eetkeuken met plavuizenvloer met vloerverwarming en U-vormige luxe keukenopstelling met zwart cesarstone aanrechtblad en inb. app.; Bijkeuken met aansl. wasapp. 1e Verd.: Overloop; Toilet; Badkamer v.v. dubbele wastafel met meubel, hoekligbad, inloopdouche en designradiator; Werkkamer/entresol; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Overloop; Werkkamer met Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de v.z. met kopgevelraam; 1 Slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster. Goed onderhouden eengezinshoekwoning Voortuin met mogelijkheid tot parkeren van 2 auto's Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer In kindvriendelijke woonwijk gelegen als het ware zo te betrekken eengezinshoekwoning met fraai aangelegde achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achter om. Bwjr. 1990,142 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 104 m2 en inhoud 337 m3. Ind.: Entree/hal; Luxe toiletruimte (2009) met hangend toilet en fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouw- apparatuur; Ruime tuingerichte woonkamer met laminaat- vloer en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Velux dakvenster(s); Geheel modern betegelde luxe badkamer (2009) v.v. ruime douchecabine met thermostaatkraan en stortdouche, dubbele wastafel met meubel, hangend toilet en design radiator. 2e Verd.: Ruime zolderkamer met kopgevelraam, Velux dakven ster, cv-combi installatie (2007) en aansluiting wasapparatuur. 6-Kamer hoekherenhuis 2 parkeerplaatsen op eigen terrein In een zeer kindvriendelijke omgeving gelegen In de wijk Swanla gelegen goed onderhouden hoekherenhuis met 5 slaapkamers. Gebouwd in de stijl van de Amsterdamse school. Achtertuin met houten berging en achterom. Bouw jaar 2004/2005, 201 m2 eigen grond, 177 m2 gebruiks oppervlakte wonen en 611 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal voor zien van plavuizenvloer en glazen pui; Meterkast (6 groepen en 2 aardlekschakelaars); Toilet met fonteintje; Bergkast; Woonkamer voorzien van parketvloer en openslaande deuren; Open keuken met plavuizenvloer en luxe, rechte keuken opstelling voorzien van composiet werkblad en inbouwap- paratuur; Spachtelputz wandafwerking. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakvenster; Waskamer met cv-combiketel (AWB), WarmteTe- rugWin-installatie, wasmachine- en drogeraansluiting; Op deze verdieping ligt een grindvloer. Karakteristieke hoekeengezinswoning Garage 3,93m x 7,84m) met stalen kanteldeur Deze woning is de afgelopen jaren geheel gerenoveerd Aan sfeervolle woonstraat gelegen goed onderhouden en als zodanig zo te betrekken karakteristieke hoekeengezins woning met voor- en zijtuin en royale achtertuin (Z/0). De tuin is maar liefst 26 mtr diep en beschikt over o.a. een garage. Bwjr. ±1916, 261 m2 eigen grond, inhoud 320 m3 en gebruiksopp. wonen 83 m2. Ind.: Aangebouwde entree/ bijkeuken v.v. aansluiting wasapparatuur en vaste kast met c.v.-combi opstelling; Badkamer v.v. hoekbad met spatscherm, wastafel met meubel, hangcloset en designradiator; De keuken (2008) heeft aan 3 zijden opstellingen v.v. diverse inbouwapparatuur; Lichte woonkamer met trapkast en vaste kast. 1e Verd.: Overloop met toegang tot bevloerde bergvliering middels vlizotrap; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met gevelbrede dakkapel; Door de dakop- bouw aan de achterzijde zijn 2 mooie slaapkamers gerealiseerd, waarvan 1 met kleine dakkapel aan de zijzijde. 3-Kamer appartement (voorheen 4) Gelegen nabij winkels en het Gouwebos Bijdrage VvE 149,70 p.m. (incl. 52,50 voorschot stookkosten) In kleinschalig appartementencomplex op de 1e etage gelegen verzorgd 3 kamer appartement (voorheen 4) met ruim balkon (W) en berging in de onderbouw. Bouwjaar 1964, gebruiksoppervlakte wonen 75 m2, gebouwgebonden bui tenruimte 4 m2 (balkon) en inhoud 233 m2. Ind.: Entree/ hal met laminaatvloer en vaste-/meterkast; Toiletruimte met hangcloset (2011); Badkamer met douche en vaste wastafel met meubel (2011); 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Gesloten keuken met laminaatvloer, toegang tot klein balkon en rechte lichte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, geiser (huur), vaatwasmachine- en wasmachine aansluiting; Ruime, lichte woonkamer met laminaatvloer en toegang tot het balkon. Bijzonderheden: Dit apparte ment is geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. 45i i Goed onderhouden 4 kamer appartement Gelegen boven winkels en nabij openbaar vervoer Bijdrage VvE 151,35 p.m. (incl. 82,75 voorschot stookkosten) In een kleinschalig appartementencomplex op de 2e etage ge legen goed onderhouden en ruim 4 kamer appartement met fraai gelegen recentelijk vernieuwd balkon (0) en berging in de onderbouw. Bwjr. 1970, gebruiksopp. wonen 87 m2 en inhoud 274 m3. Ind.: Entree/tochtsluis met vaste kast; Hal met laminaatvloer; Gesloten keuken met laminaatvloer, rechte keukenopstelling met gaskookplaat, wasemkap, koelkast en combimagnetron en tegenover de keukenopstelling een werkblad met daaronder de wasmachine-, droger- en vaat- wasmachineaansluiting; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan de galerijzijde v.v. 4 deurs schuifwand- kast; 2 Slaapkamers aan de balkon zijde, waarvan 1 met toegang tot het balkon. Bijz.: Het appartement wordt d.m.v. blokverwarming verwarmd en de warm watervoorziening geschiedt middels een huurboiler. Het buiten schilderwerk is in 2010 uitgevoerd. 3-Kamer (voorheen 4) appartement Geheel v.v. dubbele beglazing (2009) Bijdrage VvE 196,- p.m. (incl. 58,- voorschot stookkosten) Op de 4e etage gelegen goed onderhouden en deels opnieuw ingedeeld 3-kamer appartement (v/h 4) met balkon (Z/W) en berging in de onderbouw. Dit appartement is als het ware zo te betrekken en is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1969, gebruiksopp. wonen 88 m2, gebouwgebonden buitenruimte 11 m2 en inhoud 273 m3. Ind.: Entree/tochtsluis; Hal;Toilet; Semi-open keuken met U-vormige keukenopstelling uitgevoerd in kersen/vanille en v.v. inb.app.; Tegenover de keukenopstelling is een rechte opstelling in dezelfde uitvoering welke is v.v. een wasmachine en drogeraansluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. 3 vaste kasten, waarvan 1 kast is v.v. de boiler (huur); 1 Slaapkamer aan de achterzijde (v/h 2) met toegang tot het balkon en toegang tot de badkamer; Ruime luxe badkamer v.v. duo hoekligbad (whirlpool), douchecabine en wastafel met meubel. Uitgebouwde (zowel zij- als achterzijde) eengezinshoekwoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2010 en 2011 Dakgoten zowel voor- als achterzijde vernieuwd in 2010 Op rustige locatie uitgebouwde, goed onderhouden eenge zinshoekwoning. De woning heeft een voortuin en zonnige achtertuin met vrijstaande stenen garage welke nu in gebruik is als berging met separate hobbyruimte v.v. schuifpui. Bwjr. 1965,199 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 138 m2, gebruiksopp. externe bergruimte 22 m2 en inhoud 450 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Eetkeuken v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming en L-vormige eiken keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl. 1e Verd.: Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en designradi ator; 2e Badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Royale open zolderslaapkamer (2 slaapkamers mogelijk) met zowel aan de voor- als achterzijde een dak kapel; Kast v.v. HR c.v.-combiketel. Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 80