klikken mag Knaap Maatwoningen op Feel Good Fair Nieuw merk bij Giraffe Kindermode Vriendinnenavond bij Veilig ondernemen op bedrijventerrein Ladiezzenzo De Hooge Veenen klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 14 SEPTEMBER 2011 19 ORIGINAL Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Rotterdam - Knaap Maatwoningen staat vrijdag 16, zaterdag 17 en zon dag 18 september voor het eerst op de Rotterdam Feel Good Fair. Op dit luxueuze lifestyle event aan de Bergseplas in Hillegersberg kan het publiek uitgebreid genieten van de prettige kanten van het leven. Met luxe life style producten, breed entertainment en culinaire versnaperingen wordt een 'feel good' gevoel gecreëerd. Gedurende de event-dagen kan Knaap Maatwoningen belangstel lenden uitgebreid informeren over het bouwen van een woning naar de wensen van de klant. Tevens kan men bij Knaap Maatwoningen terecht voor informatie met be trekking tot het bouwen van een woning met een EPC van 0,6. Ook zijn er beelden beschikbaar van gerealiseerde en nog te realiseren woningen en er zijn diverse kavel presentaties. Wie interesse heeft om de Rotter dam Feel Good Fair te bezoeken, kan dit melden via jallart@knaap- maatwoningen.nl. Knaap Maatwo- ningen heeft nog enkele vrijkaar ten om weg te geven. Voor meer informatie: www.rotterdamfeelgood.nl en www.knaapmaatwoningen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de Giraffe Kindermode is nu ook het merk Vingino verkrijgbaar. Vingino is modisch, stoer en eigenzinnig; een paar kernwoorden die kenmer kend zijn voor het jeanslabel van Vingino. Opvallende details, uitge werkte modellen en vernieuwende wassingen bepalen elk seizoen het beeld van de collecties. De perfecte prijs-kwaliteit verhouding zorgt ervoor dat Vingino de afgelopen jaren een sterke positie op de Ne derlandse markt voor zichzelf heeft gecreëerd. Van rokjes tot jasjes en van broe ken tot jurkjes; Vingino biedt de consument twee keer per jaar een toonaangevende jeans collectie. Daarnaast biedt het merk een uit gebreide collectie tops. De under- wear-lijn is al jaren een ware trend in de modebranche en bestaat uit stoere boxershorts en basic shirts als singlets, t-shirts en long sleeves. Sinds 2008 heeft Vingino ook een Bij de Giraffe Kindermode is nu ook het merk Vingino verkrijgbaar. eigen footwear collectie die perfect aansluit op de jeans en tops. Vingino is bij de Giraffe Kindermo de verkrijgbaar in de maten 2 tot en met 12. De Giraffe Kindermode is gevestigd aan de Dorpsstraat 30. Op maan dag gesloten; van dinsdag tot en met vrijdag geopend van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: 0180-315253 of www.degiraffe.com. Nesselande - Samen met een vriendin, buurvrouw, familielid of collega gezellig een avondje shop pen; dat kan op woensdag 21 en donderdag 22 september van 18.00 tot 22.00 uur bij Ladiezzenzo. Alle paspoppen zijn voorzien van leuke setjes om ideeën op te doen en er is voldoende personeel aanwezig om de klanten te adviseren. Wie de elders in deze krant ge plaatste coupon meebrengt krijgt op de vriendinnenavond tien pro cent kassakorting. Ladiezzenzo is gevestigd aan het Maltaplein 59. Voor meer informatie: 010-2224659. De betrokken partijen ondertekenen het convenant; van links naar rechts: wethouder van der Torn, voorzitter Goedegebuure ondernemersvereniging VION, burgemeester Kats, uitvoerend teamchef van politie Zuidpias Z. Essanoussi en het hoofd afdeling risicobeheer Brandweer, district Gouwe IJssel Kompeer. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het is veilig ondernemen op bedrijventerrein De Hooge Veenen. Die stelling is een feit na de overhandiging woensdag 7 september van het certificaat Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO). Met het ondertekenen van het convenant, dat door betrokken partijen dezelfde dag werd ondertekend, wordt de gezamenlijke inspanning bekrachtigd om de veiligheid op het bedrijventerrein op een hoger plan te brengen. Er is inmiddels al het nodige ge beurd op het gebied van de veilig heid op De Hooge Veenen. Zo houdt de brandweer regelmatig ontrui mingsoefeningen en draagt zij zorg voor het toezicht en de handhaving op het gebied van brandveiligheid. Er is een inventarisatie gemaakt van de verkeerstechnische knelpun ten waardoor de verkeersveiligheid vergroot wordt en ook krijgt het goed functioneren van de straat verlichting extra aandacht. Ladiezzenzo heeft alles in huis voor de aanschaf van een moderne outfit.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 19