Blij met bank in de buurt Rabobank A Wilt u ook het verschil ervaren? Stap over! Komt u ook naar onze ledenbijeenkomst? 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 14 SEPTEMBER 2011 Eenvoudig overstappen naar de Rabobank. Dat is het idee. stellen", aldus de heer Bezembinder. "Wij komen oorspronkelijk uit het kleine stad je Lochem. Daar zijn we gemoedelijkheid gewend en diezelfde gemoedelijkheid en persoonlijke benadering van de klan ten kom je hier bij de Rabobank ook te gen" zo vult mevrouw Bezembinder haar man aan. De overstap naar de Rabobank verliep soepel. "Dat was zo gebeurd zonder veel administratieve rompslomp", aldus het echtpaar unaniem. "Wij raden iedereen, maar vooral'ouderen aan om de overstap naar dit Rabokantoor te maken. En wat zo handig is: op de wekelijkse donderdagse koopavond is het filiaal open van 18.00 tot 20.00 uur." Recent zijn de heer en mevrouw Bezem binder uit Gouda overgestapt naar Ra bobank Gouwestreek. Voor het echtpaar was de overstap een logische: "Wij wo nen in de wijk Goverwelle en deden onze bankzaken in winkelcentrum Goverwelle met een filiaal van een bank die na een fusie verdween. Voor ons was er toen geen bank meer in de buurt", aldus het echtpaar Bezembinder. Net voor de zomer werd een filiaal van Rabobank Gouwestreek in het verlaten bankgebouw gevestigd. "Een prachtig verbouwd kantoor", aldus mevrouw Be zembinder," met een open uitstraling en van binnen en buiten helder en fris. Erg mooi!" Het echtpaar Bezembinder is blij met de overstap. "De dienstverlening is perfect. Ze hebben hier altijd tijd voor je en beant woorden alle vragen. En als je naderhand toch twijfelt, kun je gewoon weer naar binnen lopen om de vraag nogmaals te 6 L.,: v I Rabobank Gouwestreek Wij nodigen de leden van Nieuwerkerk- Moordrecht van Rabobank Gouwestreek van harte uit voor de ledenbijeenkomst op 29 september. Onze leden zijn welkom vanaf 19.30 uur in het Ontmoetingscentrum, Bospolder straat 10 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De ledenbijeenkomst is hét moment om elkaar persoonlijk te zien en te spreken. U ontmoet andere leden, de ledenraad en de medewerkers van de bank. Wij praten u bij over de financiële resultaten, bancaire en economische ontwikkelingen. En de ledenraad doet verslag. Onder het genot van een heerlijk drankje en hapje gaan we met u in gesprek. We horen graag uw mening en vragen bij de thematafels. Mogen wij u ontmoeten op donderdag 29 september? Ledenraad van Nieuwerkerk-Moordrecht en directie van Rabobank Gouwestreek Meld u aan via www.rabobank.nl/gouwestreek Coöperatieve Rabobank Gouwestreek U.A. gevestigd te Waddinxveen Rabobank Overstappen gedoe? Niet bij ons. Wij regelen het voor u. Zelfs uw huidige betalingsverkeer wordt automatisch omgezet naar uw Rabobank rekening. Rabobank. Een bank met ideeen Rabobank Bel: (0182)69 55 55, mail: info@gouwestreek.rabobank.nl of kom langs. Mijnheer en mevrouw Bezembinder met Rabobank adviseurs Susanne Stoter en Paul Posthumus.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2