Lessen Popschool The Fox van start Weg wordt glad gestreken John Stofberg generaal kampioen Tuinartikelen voor najaar en winter bij Wereldwinkel Fietsen met SCHiK HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 14 SEPTEMBER 2011 39 Duivensport '7T J Senioren bezoeken orehideeënhoeve Zevenhuizen - Voor de laatste wed vlucht van dit seizoen gingen de duiven van de Stormvliegers naar Peronne, op een afstand van 259 ki lometer. Zaterdag om 8.15 uur gin gen de deuren van de vrachtwagens open en konden de duiven vertrek ken. Om 11.02 landde de eerste duif bij Maarten Strijdhorst. Zijn duif had 93 kilometer per uur gevlogen. Ruim een kwartier later waren alle duiven weer thuis. Het natour kampioenschap, bestaan de uit zeven wedstrijden, werd ge wonnen door John Stofberg. Hij is dit jaar in alle zeven verschillende disci plines kampioen geworden en werd generaal kampioen. Ook in de regio Leiden, waar zeventien verenigingen bij aangesloten zijn, werd hij generaal kampioen. In de B groep werd Richard van Ommeren generaal kampioen. Met man en macht wordt gewerkt aan het asfalteren van de 'oude' N219 en het kruispunt ter hoogte van de Burgemeester Klinkhamerweg en de Noordelijke Dwarsweg. Zevenhuizen - Het heeft even voor wat stof en modder gezorgd, maar dan heb je ook wat...een glad en geasfalteerde kruising ter hoogte van de Burge meester Klinkhamerweg en de Noordelijke Dwarsweg. Hiermee is voor menig automobilist sinds het weekend een eind gekomen aan wekenlang gehob- bel. Nadat het gehele kruispunt in de af- genomen, vormde de asfalterings- gelopen maanden op de schop was werkzaamheden het sluitstuk. In de nacht van donderdag op vrijdag en van vrijdag op zaterdag was het zover. Met man en macht werden verschillende speciale voertuigen ter hand genomen waarmee de weg glad werd gestreken en fietsstroken werden aangebracht. Zevenhuizen - Gibson Makarutsi woont in Zimbabwe en werkt voor Gone Arti en Wereldwinkels. Dankzij deze samenwerking beschikt hij over een professionele werkplaats. Hij werkt met afvalmetaal, dat hij met een ijzerguillotine in stukken knipt. Aan de hand van schetsen maakt hij er de mooiste voorwerpen van: vogels en zoogdieren, pompoenen, vogelhuisjes, kandelaars, windlich- ten en nog veel meer. Hij verovert er momenteel de Nederlandse markt mee. Zijn creaties zijn winter- en vorstbestendig en dus geschikt voor de tuin. Maar zijn producten vinden ook vaak een plekje in huis, omdat ze zo decoratief zijn. Wereldwinkel Z-M heeft diverse producten van scrap metal in het assortiment. Maar ook van 'scrap and Stone', de producten van afval metaal en steen, die door de Jimu Brothers gemaakt worden. De Wereldwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 202d en is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Zevenhuizen - Bij de Hervormde Kerk werd zaterdag 10 september in samenwerking met kerken in Ber- kel en Rodenrijs en Zoetermeer een fietstocht gehouden. Op het kerk plein werd een hapje en een drankje verkocht en verschillende spullen uit Kenia. De opbrengst was voor Stichting Christelijke Hulp in Kenia. Het weer werkte goed mee en er werd vanuit alle drie de kerken mee gefietst. Er was veel belangstelling voor het werk van de stichting en de koffie, ijs en pannenkoeken vonden veel aftrek. Voor meer informatie: www.hervormdzevenhuizenTnl/jaar- project. Zevenhuizen-Moerkapelle - .De plaatselijke afdeling van de Anbo or ganiseert voor dinsdag 27 septem ber een dagtocht naar Luttelgeest waar het gezelschap een bezoek brengt aan een orehideeënhoeve en waar men in het eigen tempo een rondwandeling kan maken door de prachtig aangelegde tuinen en door de nieuwe vlindervallei. Na een gezamenlijke maaltijd stapt men in Blokzijl op de boot voor een twee uur durende rondvaart. Het gezel schap vertrekt om 8.15 uur vanaf Zorgcentrum De Zevenster aan de Leliestraat en rond 18.30 uur keert men hier weer terug. Voor meer informatie en aanmel den: 0180-634431. Marinka Stam, de nieuwe zangdocent van Popschool The Fox. Zevenhuizen - De muziekcursussen bij popschool The Fox gaan maan dag 3 oktober van start. Er kunnen lessen in zang, gitaar en piano en keyboard gevolgd worden, onder leiding van aan de Popacademie ge schoolde docenten. De lessen vin den plaats in een, op een studio lij kende, ruimte, waar alle benodigde apparatuur en diverse instrumenten aanwezig zijn. Er wordt gebruik ge maakt van audiovisuele middelen als geluidsbanden, internet, You- Tube, beamer. Marinka Stam is de nieuwe zang docente. Afgelopen jaar studeerde ze af aan de Codart Popacademie in Rotterdam. Zij is opgetogen over de studio waarin lesgegeven wordt: "Zelfs op het conservatorium heb ben we zo'n compleet ingerichte ruimte niet beschikbaar." Voor meer informatie: www.hotelvos.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39