VVN organiseert BROEM-dag Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht VERVOLG BEKENDMAKINGEN VEILIGVERKEER HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 14 SEPTEMBER 2011 Kennisgeving ontwerp beschikking Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verkeersbesluit Verleende omgevingsvergunning(en) Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te verlenen voor het brandveilig in gebruik nemen of gebruiken van een kinder dagverblijf op het adres Eerste Tochtweg 13a te Nieuwerkerk aan den IJssel: De aanvraag, de ohtwerp-omgevingsver- gunning en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 14 september 2011 gedu rende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijzeln] dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen de ontwerp-omgevings- vergunning kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. S. Gusinac, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 101801-330 493. ZEVENHUIZEN Bredeweg 180 (2761 KC) Verwijderen en vervangen van asbesthou dende beplating (ontvangen 06-09-2011) Tweemanspotder tussen huisnr 1a en 12 Verwerken baggerspecie in geotubes lontvan- gen 06-09-2011) Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994 besloten: Door plaatsing van borden A1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 de maximale snelheid van het verkeer op de Zuidplasweg, op het gedeelte tussen de zuidelijke bebouwde komgrens met Zevenhuizen en de aanslui ting van de Zuidplasweg op de rotonde met de N219, te verlagen van 80 km/h naar 60 km/h. Door plaatsing van borden A1 van het regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 de maximale snelheid van.het verkeer op de Swanlaweg en Noordeinde op het gedeelte tussen de noordelijke bebouwde komgrens van Zevenhuizen en de tunnel onder het spoor en A12, te verlagen van 80 km/h naar 60 km/h. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 15 september 2011. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. 10180)330 300. Dorpsstraat 156 (2761 AJ) Herinrichten en uitbreiden Hervormd Centrum (verzonden 02-09-2011) Eendragtspolder Bouwen van 10 duikers (verzonden 09-09- 2011) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 300. Omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de vol gende omgevingsvergunning voor het onder deel milieu geweigerd: Exportslachterij Clazing B.V.: veranderings vergunning voor een pluimveeslachterij op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen, Dit besluit kunt u van 15 september tot en met 27 oktober 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Rechtbank 's-Graven- hage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank's- Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Op donderdagmorgen 6 oktober organiseert Veilig Verkeer Nederland (VVN), afdeling Zuidpias, een BROEM-dag (BReed overleg Ouderen En Mobiliteit). Deze activiteit is bedoeld voor autorijdende 50-plussers en wordt gehouden in het gemeentehuis van Zuidpias. Deelnemers kunnen testen hoe ze zich in het huidige verkeer gedra gen en wat hun kennis is van de huidige verkeersregels. De deelnemers ondergaan een gehoortest en een ogentest, krijgen een theorieles en rijden een stukje in hun eigen auto (met reactietest) onder begeleiding van een bevoegd rij- instructeur. Na afloop krijgen de deelnemers, naast een certificaat van deelname, de resultaten van de diverse tests. Ook krijgen zij - waar nodig - Zuidpias advies. Dit advies heeft geen gevolgen voor het behoud van uw rijbewijs! Er is plaats voor 30 deelnemers, dus schrijf u snel in! Kosten voor deelname bedragen 10, ter plaatse contant te voldoen. De cursus start om 8:30 uur en is rond 12:00 uur afgelopen. Opgeven voor deelname kan via email: broem- dagiavvn-zuidplas.nl of telefonisch via het loket van VVN: (0180) 316 000. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvol ledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Leliestraat 30, Moordrecht (4e publicatie) 2-kamer seniorenwoninq (begane grond, Galerijflat met lift) Beschikbaar per: heden Bruto huur: 520,02 per maand (inclusief 94,56 voorschot verwarmingskosten) Voorwaarden: Vanaf 55 jaar Maximum bruto jaarinkomen: 33.614,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Leliestraat 44, Moordrecht (5e publicatie) 2-kamer seniorenwoninq (Ie etage Galerijflat met lift) Beschikbaar per: 15 september 2011 Bruto huur: 492,02 per maand (inclusief 70,56 voorschot verwarmingskosten) Voorwaarden: Vanaf 55 jaar Maximum bruto jaarinkomen: €33.614,-- Doorstromers vanuit een huurwoning genietenh/oorrang Voor de woningen Leliestraat 30 en 44 kunnen ook woning zoekenden van buiten de gemeente Zuidpias inschrijven. Jasmijnstraat 34, Moordrecht (2e publicatie) 4-kamereen gezinswoning Beschikbaar per: heden Bruto huur: 596,58 per maand Voorwaarden: Min. 2 personen Minimum gezamenlijk bruto jaarinkomen: 29.351 Maximum gezamenlijk bruto jaarinkomen: 33.614,-- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Patrijzenhof 2, Moordrecht 2-kameretagewoning (Galerijflat zonder lift, begane grond) Beschikbaar per: 28 september 2011 Bruto huur: 371,04 per maand Voorwaarden: Maximaal 2 personen Maximum bruto gezamenlijk jaarinkomen 33.614,-- Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 19 september 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afde ling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverkla- ring van uw huidige verhuurder noodzakelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6