O V Paardenmarktactie! Op alle winterjassen mt. 56 t/m mt. 176 Villa ^oueste/^ ■l Oktober "Cruisemaand" 7-nachten Noorse Fjorden vanaf 749,- Nel Broekman maakte in juni 2011 een cruise met m.s.' Volendam' van Holland America Line Holland International Reisbureau Dorrestein Wij begrijpen waar u heen wilt Wij presenteren graag onze nieuwe herfst/wintercollectie 2011/2012 tijdens onze MODESHOW om 11:00 en 14:00 uur Vergeet onze SPOTPRIJZEN KRAAM niet! Heel veel koopjes vanaf een paar euro! Dorrestein 20 2912 BC Nieuwerkerk a/d IJssel tel.0180-317690 www.villadorrestein.nl e -6EIRANGERFJ0fln Geiranger Alesund Bergen ^TharoangerfJoro Eidfjord CivMctvecoUt Lisbon Barcelona V NynSshamn St. Petersburg (Stockholm I Helsinki Copenhagen Noorse Fjorden Onze fjordencruises zijn in prijs verlaagd. U boekt nu al een Holland America Line fjordencruise van 7 nachten vanaf 749,-. Diverse vertrekdata Vanaf: €749,- p.p. Ibiza Cadiz (Seville) ""J Cartagena Gibraltar Almeria (Granada) Middellandse Zee Boek deze prachtige rondreis Rotterdam naar het Mid dellandse Zeegebied van 17 nachten aan boord van de Rotterdam. Vertrek: 2 mei 2012 Vanaf: €1749,- p.p. m Warnemünde (Berlin) AMSTERDAM Cruise naar St. Petersburg Voor de echte cultuurliefhe ber boekt u deze cruise van 12 nachten met ms Eurodam met als hoogtepunt een overnachting in St. Petersburg. Vertrek: 21 mei 17 aug 2012 Vanaf: €1499,- p.p. Holland International Reisbureau Dorrestein Dorrestein 9 2912 BC NIEUWERKERK AD USSEL T. 0180-312288 E. dorrestein@hireisbureau.nl www.hireisbureaudorrestein.nl Welcome on board! Na een vlotte check-in in de terminal van Vancouver gaan we aan boord van m.s. 'Vo lendam', een van de middelgrote schepen van de Holland America Line voor een 8 daagse cruise via de Inside Passage richting Juneau, Skagway en Ketchikan in Alaska. Aan boord is er veel te doen; er worden dagelijks allerlei cursussen georganiseerd als foto-, schaak-, en bridgecursussen. Op sportief gebied is er een volledig uitgerust Fitness Center waar je vanaf de loopband of ander fitnessapparaat al varende de kustlijn aan je voorbij ziet glijden. Ook zijn er twee buitenzwembaden, een whirlpool, bubbel baden sauna aan boord, 's Avonds hoeft u zich geen moment te vervelen. Een drankje, dansje in de" Ocean Bar", spelen in het Ca sino, de Pianobar, een nachtclub, teveel om op te noemen. De maaltijden zijn op basis van volpension. Het ontbijt en de lunch zijn op het Lido deck in buffetvorm, terwijl er voor het diner een 1e en 2e zitting alsmede een open zitting is. Bij de open zitting kunt u gaan dineren op het tijdstip dat u wenst en dat is handig wanneer je een excursie maakt die laat is afgelopen. Wilt u een in een intieme ambiance dineren, maakdan een reservering voor de Pinnacle Grill: het summum van uitzonderlijk goed dineren. Drankjes en Excursies zijn voor eigen reke ning en worden aan het einde van de cruise van je creditcardrekening afgeschreven, evenals de fooi voor het uitermate vriende lijke personeel. Wanneer je door de Inside Passage vaart, is de grillige kust met zijn pittoreske visser plaatsjes nooit ver weg. Blijf aan boord be slist alert op bewegingen in het water, want een orka, walvis of zeerob kan zomaar opdui ken. Een verre kijker is dan ook een must om bij je te hebben tij dens deze geweldige cruise. De eerste plaats die we aandoen is Juneau, de hoofdstad van Alaska, een plaats die uitsluitend door de lucht of zee bereikbaar is. Het centrum van Juneau ligt op loopaf stand van het schip.Een prachtige excursie is Mendenhall Glacier, een imposante ijs- gletsjer. Daarna brengt u een bezoek aan Glacier Gardens. De Volendam vervolgt daarna haar route richting Skagway, een heel leuk plaatsje dat een eeuw geleden een bloeiende gemeen schap van Goudzoekers had. U kunt hier een prachtige rit met een historische trein maken door het schitterende landschap van Zuid-Oost Alaska, waarbij u een Goldrush camp bezoekt. Een echte aanrader! Het uitzicht onderweg is adembenemend. Een hoogtepunt tijdens deze cruise is Glacier Bay National Park. Nergens in Alaska zijn de gletsjers zo indrukwekkend als hier, waar maar liefst 9 getijdengletsjers hun weg naar zee zoeken. Via Admirality Island, dat de grootste concentratie bruine beren van Alaska herbergt, varen we naar Ketchikan, de zalmhoofdstad van de wereld! Hier werd in 1867 de overdracht van Alas ka aan de VS gehouden. Wist u dat Ketchikan het groot ste aantal totempalen ter wereld heeft? De totale afstand van deze 8 daagse cruise bedraagt zo'n 1865 Nautical Miles, een rui me 3450 onvergetelijke vaar-kilometers. 20% korting

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 13