Met Dress Red Day vraagt Bac aandacht Door holistische therapie voor hart- en vaatziekten bij vrouwen lichaamssignalen herkennen Open Dag bij Sportschool Brothers Zuid Underwear wijzigt openingstijden 26 HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 28 SEPTEMBER 2011 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO De 'dames van Bac', ware ambassadeurs voorde Hartstichting. Door Marianne Fortuin Zevenhuizen - 'Vandaag is rood'van Marco Borsato was helemaal van toepassing op de activiteiten bij Bac mode en schoenen op woens dag 21 september. De Hartstichting hield die dag een landelijke actie: Dress Red Day, waarbij iedereen wordt opgeroepen in het rood ge kleed te gaan om zo aandacht te vragen voor hart- en vaatziekten bij vrouwen. Bac mode en schoenen hield, in samenwerking met restau rant De Viergang, een High Tea voor klanten. Rode ballonnen, rode tafellakens, rood servies en ja, veel rode jurken deze woensdag bij Bac. Boukeline Bac: "En ook ons logo is rood." Jo- landa Dullaard is 35 jaar verkoop ster bij Bac en als fervent goede doelen vrijwilliger deed zij haar werkgever het voorstel deze mid dag te organiseren. Dullaard: "Daar werd heel goed op gereageerd door Boukeline Bac en zij heeft verder alles geregeld. De klanten vinden het een erg leuk idee." Bac: "We hebben elkaar allemaal hard no dig, vandaar dat ik Sandra Schui ling van De Viergang heb benaderd. Zij wilde ook graag meedoen. We hebben onze vaste klanten ervoor benaderd. Die zijn er allemaal en thousiast over." Zevenhuizen - Veel mensen raken overtuigd van het nut van de al ternatieve medische behandeling, nadat reguliere methoden niet tot het gewenste of tot onvoldoende resultaat hebben geleid. Op hun zoektocht naar genezing kunnen cliënten tegenwoordig uitstekend terecht bij de natuurgeneeskundig therapeut voor een alternatieve behandeling met in de meeste ge vallen uiteindelijke genezing tot gevolg. Vanwege gebruik van na tuurlijke ingrediënten en toepas sing van afwijkende technieken zonder nadelige bijwerking is de natuurlijke geneeswijze sterk in populariteit gestegen. Daarnaast vergoedt menig verzekeraar de al ternatieve methode volledig of voor een groot deel. Via Holistische Therapie kijkt In- grid Olieman, natuurgeneeskundig therapeut, naar lichaam en geest als geheel. Door middel van het in takegesprek komt zij erachter wat voor jou nodig is en kunnen diverse methoden worden aanwend: In nerlijk Kind Therapie, Voetreflexo- logie, Magnetiseren en/of Chakra's. Jehara is aangesloten bij VNT, de Ingrid Olieman. Vereniging van Natuurgeneeskun dig Therapeuten. Bij Jehara gaat het om samen werken aan de volgende doelen: bewuster worden van je lichaams signalen; meer contact met je in nerlijk; door beter contact te heb ben met je lichaamssignalen, een sneller herstel bereiken; door ver dieping in je levenspad, meer gaan genieten. Voor meer informatie: www.jehara. nl of 06-40707271. Zevenhuizen - Irma Blonk, eigenaresse van Zuid Uqderwear aan de Dorps straat 208a, heeft de openingstijden van haar lingeriewinkel aangepast. De winkel is nu van dinsdag tot en met vrijdag geopend van 9.00 tot 17.30 uur; op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag en maandag is de winkel gesloten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bro thers Fitnesscentrum organiseert voor zaterdag 1 oktober een open dag ter gelegenheid van de verbre ding van het activiteitenaanbod van de sportschool. Door de hoogte van de sportruimte ontstond het idee om een extra verdiepingsvloer in het pand aan te brengen en daarmee de vloeropper- vlaktevandesportschool met200m2 uit te breiden. Hierdoor kan eige naar Bappie Tetteroo boksen, zum- ba, thaiboxen en jeugdjudolessen in het totaalprogramma opnemen. De begane'grond van het pand is ingericht met fitnessapparatuur waar men al vanaf 19,95 euro on beperkt kan werken aan de verbe tering van de lichamelijke conditie. De sportschool beschikt tevens over een doucheruimte en er is een loungegedeelte met bar. Bij alle activiteiten is professionele en vak kundige, persoonlijke, begeleiding Bij Brothers is op de eerste etage ruimte genoeg voor de kinderen tijdens de jeugdjudoles aanwezig. Brothers Sportschool is gevestigd aan De Maalderij 16. Voor meer informatie: De fitnessapparatuur www.sportcentrumbrothers.com of op de begane grond bij 06-81778885. Brothers Fitnesscentrum. herfstkoopavond. Van 18.00 tot 21.30 uur zijn de klanten wel kom om, onder het genot van een hapje en een drankje, een keuze te maken uit de najaarscollectie. Op de aankopen geldt deze avond een korting van twintig procent. Voor meer informatie-, www.zuidunderwear.nl. Bij Zuid Underwear zijn inmid dels de herfstcollecties binnen gekomen van de merken Esprit, Sapph, Triumph, After Eden, WOW en Passionata. Ook kan men een ruime keuze maken uit herfst- en winterartikelen als huispakken, pyjama's en nacht hemden. Voor vrijdag 30 septem ber organiseert Irma Blonk een

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 26